Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marianko77, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Dobrý den. Věřím, že úpravy hry po konci FlashPlayeru jsou náročné. Tak se ptám kdy dojede k opravě zobrazování oznámení co je v arboretu či zvěřinců nebo výrobnách. Některé se ukáží jiné ne.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg, chyby se opravují postupně a věřím, že bude opraveno i tato. Pro usnadnění stačí kliknout na ozubená kolečka a mrknout co je v budově vloženo.


    [​IMG] [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 4/2/21
  3. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Dík za odpověď. Problém je v tom, že to podle ikon nerozeznám. Snad se dočkáme.
     
    drahulína a Dave Lister tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    aamperzg není zač ;). Určitě se dočkáme.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Děkuji za nahlášení chyby,U křištálových vodopádů mě stále překrývá část hracího pole prales z ještě neotevřeného hr.pole a není vidět na zasazené pole tak nevím kdy mám sklízet.Díky.
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    A už su tu zasejc, prosím kde najdu zvěř na farmě s protihodnotami, našel jsem přímo zvířata ale musím každé klinout a juknout co to má za protihodnotu, není něco přímo aby to bylo u teho a nemusel klikat jak janek postřelený děkuji velice. Potřeboval bych tak 5 zvěří co maju tu největší, to vymrzají co.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína, to co popisuješ nebude chyba, ale grafické zpracování. Až rozšíříš, tak už ti to nebude překážet ;)


    Ahoj smoulinek123, protihodnotu věcí na farmě zjistíš ve stodole. ;)


    upload_2021-2-5_16-45-57.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister juj to jsme si nerozuměli, já myslel tu na fórum jestli nesu zvěře s protihodnotami přímo na psaný u sebe abych nemusel klikat na každá zvíře.Tak třeba mravenec-protihodnota,,hledám nějaku co má nejvíce protihodnotu tak aspon 5 zvěří.
     
    Naposledy upraveno: 5/2/21
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, ach tak, jsem si říkal, že tohle určitě budeš vědět :).

    Jinak než kliknutím na konkrétní zvíře pokud ho nemáš na skladě zde na fóru protihodnotu nezjistíš. Trochu usnadnění by možná bylo si koupit od každého zvířete aspoň jeden kousek a pak jen mrkneš do stodoly ;)

    Farma
    Činčila - 2594
    Gekon - 2120
    Mravenec - 1987
    Krunýřovec plochoústý - 1968
    Poník - 1956

    Bahamarama
    Manta - 10251
    Vážka - 9875
    Kudlanka - 6315
    Varan smaragdový - 5546
    Quokka - 5428

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 5/2/21
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister tož moc děkuji, to se mě právě nece, zkusím ještě sa opítat hráčou tu na fore, oni zkušení třebas budu vědět, děkuji.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;). Doplnil jsem 5 z farmy a z Baha. Nejvíce se vyplatí vážka, má vysokou protihodnotu a možnost oranžového upgradu (2ks z chlívku).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister no jupí jsi borec, mooc děkuji to jsem potřeboval.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, nemáš vůbec zač ;). Jsem rád že ti to pomohlo.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejde prodat rostlina na trhu, sekne se to a načítají ovečky a nejde to dál, v Opeře se vůbec nedostanu na farmu. Ten prodej jsem zkoušela na 3 prohlížečích a je tu všude stejné. Prosím, ať už s tím RT něco dělá, je to fakt neúnosné, takto se farma nedá hrát. Poraďte, co s tím mám dělat, čistit PC nehodlám, mám ho vyčištěný

    Edit: tak už to dělá ve všem, nákup v červeném košíku, jakýkoli prodej na trhu, přechod z plochy na plochu třeba na KŠ, prostě všude, je to opravdu hodně nepříjemné stále restartovat, Unity nám byl čert dlužen
     
    Naposledy upraveno: 6/2/21
  15. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    nikde nemužu nahlasit chybu , na kole štěstí ser mi stalo několikrat že jsem si vytočil party lístky ale nenačetli se , dneska to byli zase 2 lístky vzhledem k výhodám které party kolo poskytuje mně tahle chyba dost štve .... mužete někomu kompetentnímu tenhle problém předat????
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Když čistit PC nehodláš, tak na co se vlastně vůbec ptáš ?
    Zkoušel jsem na dvou různých farmách a vše mi fungovalo, jak nákup tak prodej.
    Tvůj hlavní problém je že obhospodařuješ desítku farem v jednom prohlížeči a pak se stane to, že je zahlcen a prostě nefunguje.
    Když čistit nechceš tak bohužel s tím nejde nic dělat.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Čonkin

    Sám jsem si všiml, že vyhrané párty lístky se načítají se zpožděním, jinak se zkus obrátit na podporu ať prověří jestli je dostáváš nebo ne.
     
  17. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ahoj, Zasadila som krčiažnik akčnú rastlinu po 4h som si zapla hru a mala som tam namiesto akčnej rastliny seno už sa mi to stalo druhý krát. (nezasadila som omylom klikla som na krčiažnik aj som skontrolovala, ale po 4h som mala seno, nie na obidvoch plochách teraz na divokej lúke) stratila som kopa času na dokončenie úlohy..:cry::cry::cry:
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    tak už mi zase nejde přihlásit se do hry. v liště se mi ukazuje 38:00 hodin na výrobnu pikniková deka. Tak jsem samozřejmě hru ukončila a znovu se chci přihlásit, a už skoro hodinu se oveny vozí na kolečkách. Jestli je to zase tím, že sever je přetížen, co mám udělat proto abych mohla hrát na jiném méně přetíženém serveru.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/21
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, v jednom prohlížeči mám jen jednu farmu, už by bylo záhodno, aby RT něco dělalo o_O s funkčností systému hry a ne opravovat takové kraviny, z 90% jsou to samé blbosti, bez kterých jsme mohli ještě hodně dlouho fungovat. Svádíte všechny problémy na hráče, co si ještě na mě vymyslíš, abys RT omluvil? Vždyť je to směšné. Nejsem sama, jsou tu hráči, kteří mají jen jednu farmu na prohlížeči a nebo v klientovi a dělá jim to to samé, stačí se podívat do debaty k Unity. Tam se to opakuje jako kolovrátek. Co pro to můžeme udělat my, hráči? velký kulový, tak aspoň vy by jste měli RT bombardovat stále dokola. Ta funkčnost systému je opravdu hrozná, nemohli si vybrat už nic horšího? vždyť tak rádi jsme hráli farmu a teď je to jen pro zlost tolik hráčů končí, že na tom prodělají jen v RT. To co by dali za lepší systém, to jim vyletí komínem
     
    Naposledy upraveno: 6/2/21
    polacka a Jasmyna tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jasmyna

    Seno tam zasadíš tehdy pokud se snažíš být rychlá a secí tabulka se ti neotevře hned a ty klikneš na ikonu pole znovu, ale v tu dobu už se otevře tabulka a v tom místě je zrovna v secí tabulce seno, které zasadíš, je potřeba chvíli počkat až se secí tabulka otevře a poté klikat na danou rostlinu.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj -družstvo-

    Server nijak změnit nejde, respektive, tvůj herní účet je na daném serveru (obrazně řečeno velký počítač) a ten si nevybíráš.
    Žádné problémy s přihlášením nemáme hlášeny.
    Nevím jestli hraješ přes prohlížeč nebo klienta.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    evoku57

    Nevím jestli ze mě děláš blbce, nebo co jako ?
    Ty neobhospodařuješ x farem ? nebo tu je ještě jiná hráčka se stejným nickem ?
    Je mi jasné, že vždy máš v prohlížeči jednu farmu, jinak to není ani možné jich tam mít více najednou, ale denně se v tom prohlížeči přihlásíš na x farem a tak neustále dokola, to se musí postupem času projevit. A to neberu v potaz prohlížení běžného internetu atd.
    RT se nezastávám, ano v tuto chvíli je to nedodělaný paskvil, který potřebuje ještě vyladit, doufám že se tak stane co nejdříve.
    Minulý víkend jsem řešil problém na počítači mého syna, který jsem vyřešil v pondělí večer, tudíž syn měl můj notebook celé pondělí na distanční výuku, já si dočasně zprovoznil starý notebook Lenovo T 410 (11 let starý), dle specifikací na internetu si můžete najít, že nesplňuje ani minimální požadavky na spuštění hry. Při prvním testování se mi hra v něm ani nespustila, nyní jsem v prohlížeči Edge sklidil dvě farmy bez nějakých větších obtíží (nemusel jsem ani jednou reloadovat), bylo to pomalejší ale šlo to.
    Takže musím říci, že vše není jen vina RT a jejich nedodělku, ale problém je i u hráčů v počítačích a prohlížečích.
    Pokud máš svou hlavu a nechceš čistit, je to tvůj problém. A nějaké čističe v podobě CC a ASC jsou úplně k ničemu a při neopatrném používání dokáží počítač spíše poškodit, než pomoci. Takže čistit prohlížeče tak jak je to v návodu a počítač čistit pomocí vestavěného nástroje vyčištění disku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.