Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marianko77, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. farmicka57

    farmicka57 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov ( v tomto případě mě) a napiš zprávu - Dave Lister
    Dave Lister

    Děkuji za radu.

    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  3. lipka2222

    lipka2222 Pisálek fóra

    Ahoj,čtu tu různe problemy s farmou,mám jich taky spoustu,ale co mi vádí snad teď nejvíc je kolo štěstí.Nevím jak komu ale já vytáčím stále dokola oranž osla sůl cukr,a nejvíc flakon,ten mi padne i pekrát za sebou a kombajn se mi vyhýbá na 100 honu,padlo mi z bedny 110 party lístků bylo jich celkem kolem 130 z toho mi padl 1 12tihodinový kombajn ne že nebyly v nabídce to jsou tam třeba i 4,ale mě to padne před nebo za anebo mezi ně,tak nevím co je špatně a jak je to nastavené,protože flakony mi padyjí nepřetržitě,zrovna tak oranž osel,díky za odpověď.
     
    vilm4 a bačkora85 tohle ocenili.
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj lipka2222, také si dávám stále dokola tu samou otázku co ty ;). Mám stejný problém. Je to asi o štěstí, či nevím. Přeji pěkný den
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lipka2222, bačkora85 - jak jsou nastavené odměny z kola štěstí ví jen vývojáři (a i přes nesčetné naše dotazy to do dneška bohužel nevíme).
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj sopti, děkuji za odpověď. Já to chápu, mám farmu ráda, pro mne je to fajn uvolnění a hra, takže to beru sportovně i s tím kolem štěstí ;). Jen to trochu zamrzí. Také by mě potěšilo si vytočit nějaký fajn bonus třeba 100% nebo 200% do stodoly. Teď se mi to nějak vyhýbá :). Ale nevadí, snad se i ke mně brzy kolo umoudří. Přeji pěkný víkend.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Ahoj,nejdou mi odeslat denní dárky sousedům.S tím se asi nedá nic dělat,počkám a zkusím to navečer.Jen jsem to chtěla napráskat.
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 - já dneska posílala v klientovi a vše bylo ok. Posíláš přes klienta nebo přes prohlížeč?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. lipka2222

    lipka2222 Pisálek fóra

    Díky,tak asi v tom nejsem sama,je fakt že bonusy padnou občas jen mě štve ten elixír oranž osel,když to bylo ve fleši,tak ten kombajn šel i když ne pořád,ale točení bylo různorodé,teď je to o tom ,že mi padne s 10 pokusu 6x za sebou elixír no děs.přeji všem pěknou hru i když teď je to nervech kdo víc vydrží.
     
    vilm4 a polacka tohle ocenili.
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    sopti-přes klienta,jdu to zkusit,on někdy dělá fóry.
    Je to v pořádku,všechny dárky odešly kam měly,asi je klient na mě alergický.Děkuji za tvoji snahu poradit.
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobrý večer na youube jsem viděl jak nějaký moderátor myslím doben představuje bednu picolo. Říkal že se dá koupit za 60 florenu ale nikde jsem nenašel kde přesně. Děkuji

    Dave Lister moc děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19, bednu Piccolo bylo možné koupit při akci zázračná bedna. Mrkni ZDE (klikni). Kdy a jestli se bude akce opakovat nevíme. Sleduj akční vlákno kde se vše včas dozvíš.

    EDIT: Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dobrý den, takova maličkost, přišel mě nabídka na balíček a je v tom pomocník, rozumím tomu že to není na celí kombajn a jen když se sklízí,na sázení a zvěř to nebude fungovat děkuji.

    [​IMG]
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123 - docela by se hodil název balíčku ;) Pak můžu zkusit zjistit co tam doopravdy je.

    Přeji fajn hru
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nem¨žu dát šlechtit rostliny z BAHA. Proč? Děkuji
    Aha já jenom, že pořád čtu a pokráceném lablabu Díky
     
    Naposledy upraveno: 31/1/21
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Farmářka_X jj omlouvám se už chvátám to sem dát a děkuji

    [​IMG]
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - připsáni budou všichni pomocníci.

    --------------------------------
    Ahoj dasa1143 - pokud myslíš šlechtění baha rostlin ve skleníku, tak to nejde a zatím nikdy nešlo.

    Přeji fajn hru
     
    smoulinek123 a dasa1143 tohle ocenili.
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - není za co

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.