Mini-akce Novinka – zázračná bedna! (27.8. - 30.8.2020)

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,

  páni, v obchodě se objevila nějaká lesklá novinka. Zázračná bedna! Umísti ji na herní pole a sleduj, jak se, obdobně jako její vzdálený příbuzný podivuhodný strom, promění v krásný ziskový předmět!

  [​IMG]

  Začátek akce: 27.8.2020 ve 14:00 hod.
  Konec akce: 30.8.2020 ve 22:00 hod.
  Na výběr máte z:

  Název CZZázračná bednaZázračná bedna SZázračná bedna MZázračná bedna LZázračná bedna XLZázračná bedna XXL
  Název SKZázračná debnaZázračná debna SZázračná debna MZázračná debna LZázračná debna XLZázračná debna XXL
  Ikona
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Obsah1x Zázračná bedna „Piccolo“3x Zázračná bedna „Piccolo“6x Zázračná bedna „Piccolo“10x Zázračná bedna „Piccolo“13x Zázračná bedna „Piccolo“17x Zázračná bedna „Piccolo“
  Cena60 florenů170 florenů330 florenů540 florenů685 florenů865 florenů
  Zakoupit lzejednoujednoujednoujednoujednoujednou
  Důležité: na rozdíl od jiných beden se chová jako tajemná stáj (velikost 2x2, doba zrání je 5 hodin) a najdeme ji v inventáři mezi dekoracemi. Umístit lze na všechny plochy, kromě Nebe a Hřiště pro mazlíky. Uvědomte si, že po odtajnění a možném zisku dekorace s přidaným bonusem ji nepřestěhujete na jinou plochu před vyčerpáním bonusu.

  Nechce se vám čekat 5 hodin, abyste zjistili, jaká dekorace se objeví? Máte možnost za Floreny okamžitě dokončit růst zázračné bedny. Základní cena je 3 Fl, tato cena se postupně snižuje s tím, jak ubývá čas do sklizně. To znamená, čím méně času bude zbývat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro okamžitou sklizeň, tím nižší cena bude.

  Záleží jen na vás, zda této nabídky využijete.
  [​IMG]
   
 2. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,

  dnes se ve hře objevila možnost zakoupit veškeré balíčky ještě jednou a to i v případě, že jste je zakoupili již včera. Tato možnost bude zatím ponechána. Od zítřka již bude akce fungovat tak, jak bylo původně plánováno, tudíž již nebude možné zakoupit jednotlivé balíčky víckrát.
  [​IMG]