Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marianko77, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    hraji v samostatném klientovi, a různě zkouším buď wifi a nebo pevný kabel, nejsem v paneláku , jsem v domku, prostě dneska už toho bylo docela dost. Jindy prostě mlčím a hraji,jak to jen jde, ale dneska to byl extrém. je zvláštní že před chvilkou to běželo.
    Je takové pořekadlo stokrát nic umořilo i osla. Prostě je to unavující, když se hra stále dokola načítá, při každém kliknutí.



    Ještě dodatek ---- to se máme všichni tvářit , že je to všechno v pořádku. To nesmíme říci ani názor. Jestliže občas nějakou korunku pustím, tak bych ráda měla i tu možnost vyjádřit svůj názor. Nikde jsem neviděla napsáno - je chyba i na hře. Pořád jen dokola jako kolovrátek chyby jsou jenom v našich počítačích.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/21
    drahulína tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jemima62

    Svůj názor můžeš vyjádřit, ale na to je určené vlákno Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze
    Zde se pokládají dotazy, tak jsem chtěl pomoci, vidím, že o to nestojíš, tak příště směřuj své příspěvky do správného vlákna, děkuji.

    Fajn hru pezt
     
    matlafous123 a michnaj tohle ocenili.
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    po načtení farmy se mi všechny popisky změnily na bílou barvu a to i ty, které jsou na bílém podkladu.
    Tak nevím je to dočasné?
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, tuto věc hráči řešili restartem nebo pročištěním prohlížeče. Určitě se nejedná o trvalý stav.

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. LeonaK

    LeonaK Zelenáč fóra

    Hezký večer všem ráda bych věděla, jestli existuje úplně obyčejný seznam všech rostlin, stromů, předmětů, chlévů a výroben v úplně jednoduché tabulce. To co jsem našla zde na foru je obsáhlé ale nesplňuje to co bych si představovala. Raději bych něco obyč ve wordu nebo excelu.
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LeonaK, to co popisuješ na fóru nenajdeš. Ve FAQ jsou ale základní seznamy od všech věcí na farmě.

    Dekorace

    Stromy

    Zvířata

    Výrobny

    Bedny


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    LeonaK tohle ocenil(a).
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Dave Lister, díky,
    tak už mi to taky pomohlo, až po 4. restartu. Historii mažu průběžně několikrát denně
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  8. Mila010170

    Mila010170 Zelenáč fóra

    Dobrý den, prosím poraďte jaké jsou minimální požadavky na mobil, tak aby se v něm dala přesadit farma. Zkoušela jsem různé prohlížeče, různé mobily (kirin 970,980, helio g80, g85) ale ani v jednom nic. Hra se načítá 2-3minuty a po načtení se sekne a nejde už nic dělat. Lepší mobily na vyzkoušení zatím nemám, poradíte min. požadavky na mobil na kterém se to dá hrát.
    Děkuji za typy cpu nebo konkrétního mobilu.
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mila010170 - bohužel tato hra není vyvinuta pro hru na mobilech. Ale ve vlákně debata o všem možném a i v probíhající diskuzi k nynějším akcím se hráči zmiňují jaký mají mobil a jak jim na nich hra funguje.
     
  10. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Technické FAQ

    Dobrý večer , na technické dotazy se nedá psát proto píšu tady. Vím že tam byl postup na vypnutí serveru POXY na WINDOST 10 ...vše jsem udělala podle postupu co byl napsaný a také to moc nejde ...musím se příhlasit vicekrát ....tak můžu říct moc se toho nezměnilo....tak ted nevím jak postupovat dál??děkuji za odpověd
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134

    Nevím jestli používáš prohlížeč nebo klienta?
    Vyzkoušej hru v prohlížeči Edge
     
  12. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Dobré ráno ,používám samostatného klienta. Malej dotaz kde najdu prohlížeč Edge?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134

    Vypnutí proxy serveru má spíše vliv na prohlížeče, na samostatného klienta to asi mít vliv moc nebude, tohle jsem neověřoval.
    Pokud máš Windows 10 je prohlížeč Edge jeho součástí. Pokud by jsi měla ještě starou verzi můžeš si jej stáhnout z internetu z této stránky

    Ještě doplnění.
    Dle kolegů z podpory neměli problém s jakýmkoliv načítáním všech ploch u tebe na herním účtu.
    Vyzkoušeno kolem 13 hod.
    Nemůže být u tebe problém s internetem ? Ještě bych chtěl vědět jaká je konfigurace tvého počítače?
     
    Naposledy upraveno: 15/2/21
  14. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Děkují za odpověd, na konfiguraci počítače se musím zeptat syna v tom plavu. Někdy hra funguje bez problému ,ale někdy mi píše farmerama neodpovída,tak to pak musím vypnout celou hru .
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď je v nabídce Děsivá řada, platí to i pro Strašidelný dům, který bych navýšila ob den?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jolka134

    A nemůže být občas problém s internetem ?

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj evoku57
    A kde by jsi chtěla aby to působilo, když ne ve Strašidelném domě ?o_O
    Pokud je to s děsivých ziskových předmětů, tak to platí pro dekorace, které jsou umístěné ve Strašidelném domě, na jiné děsivé plochy žádné ziskové předměty umístit nelze.
    A ano vyzkoušel jsem to, působí ve Strašidelném domě ;)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  17. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Proč mi nejde umístit na stonek Přístřešek pro kachny.Několikrát jsem restartovala hru a stále to nejde.Hraji Klienta.
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    drahulína Protoze ho nejspis cpes do spatneho radku. Do jednoho radku (Zamilovani kralici 1) patri zaklad tj. Pristresek pro kachny a do druheho (Zamilovani kralici 2) patri zaklad vc. upgradu s nazvem Velkolepy pristresek pro kachny.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína, je to tak jak píše matlafous123. Samozřejmě se dá dekorace vložit i do řádku kde je možné umístit libovolnou dekoraci 2x2.


    upload_2021-2-15_16-52-59.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ano zamilovaní králíci 1 Rřístřešek pro kachny, humří písen lásky,idol......Je tam ten znak s harfou.A domeček-přístřešek je bez komína.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.