Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jandule, 1/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj luba9 , bubla321 - nejsou hlášené žádné chyby a hra by měla šlapat normálně. Pokud máte potíže s načítáním a mrznutím hry tak bych prvotně pročistila PC >>KLIK ZDE<< pokud to nepomáhá pak zkontrolovat stabilitu int. připojení.


    Přeji fajn hru
     
  2. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Prosím vás, co se děje? Všechny řádky v nebi mi zmizely a nabídka v roletce zešedla.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .evalumar.

    Jaký používáš prohlížeč ?
    Momentálně nemáme nic hlášeno, že by byly podobné problémy.
    První pomoc je restartovat hru, potom když tak vyčistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní.

    Pokud tvůj prohlížeč je Firefox, tak prosím jakou verzi prohlížeče aktuálně máš?
    Jestli je to verze 73.0 tak tam se v tuto vyskytují problémy, které jsou bohužel na straně prohlížeče. Buď prozatím využívat jiný prohlížeč nebo nainstalovat starší verzi Firefoxu, s tím, že bude potřeba zakázat aktualizace.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím Farmářko, ano pokusila jsem se několikrát. Z levé lišty neodejde a v zásobárně je prostřední ikona (ruka) stále šedá. NEJDE TO. No a v bonusové není. Fakt to nejde.
     
  5. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Děkuji. Mám prohlížeč Chrome a pomohl restart hry.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b - pak ti můžu poradit už jen kontaktovat herní podporu. Jen ono ti mohou prověřit co se na tvém účtu děje >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Jarmilka56

    Jarmilka56 Pisálek fóra

    Ahoj mám stejný problém jako Angelína 979 ale na Inetrnet Exploreru hra jede. Jarmilka
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jarmilka56 - tak sis jistě přečetla co radil kolega pezt.

    Přeji fajn hru
     
  9. Jarmilka56

    Jarmilka56 Pisálek fóra

    Ahoj jak radil kolega tak jsem postupovala ale na Chrome se hra sama odhlašuje.Jarmilka
     
  10. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    prosím niekedy je pri chove - dodaj 1 krmivo - nestihla som postrehnúť kedy ? dakujem
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jarmilka56

    Kolega je tu ;)
    Takhle radit na dálku jde těžko, dále neznáme tvé zařízení, na kterém hraješ. Nicméně první doporučení bylo pročistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, pokud jsi toto udělala podle návodu, další věc je samotný internet, nejprve vypni počítač, nevím jaký máš operační systém, jestli Windows 10, tam je pro úplné vypnutí počítače potřeba v nastavení napájení, nastavit respektive zrušit volbu pro rychlé spouštění, a poté restartovat router.
    Další věc je zkusit stabilitu internetového připojení. A to pomocí návodu zde Zkouška stability a latence internetového připojení

    Fajn hru pezt
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -mamima - poslední tato akce byla >>KLIK ZDE<< . Kdy bude další tato akce bohužel nevíme. Sleduj oficiální oznámení

    Přeji fajn hru
     
  13. Jarmilka56

    Jarmilka56 Pisálek fóra

    Ahoj moc děkuji.Jarmilka
     
  14. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    Ahoj.
    Ja som mal včera rovnaký problém. Nepomohlo ani prečistenie prehliadača Chrome ani Flash.
    Mne pomohlo až kompletné odinštalovanie Chromu a jeho následné znovu nainštalovanie. Pri kompletnom odinštalovaní nezabudni zálohovať svoje nastavenia cez "synchronizáciu "
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jarmilka56

    Není zač, snad to bude fungovat již lépe.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj tigers78

    To je taky řešení, ale už takové krajní, ale samozřejmě může to také někdy pomoci, bohužel trochu tuším, co všechno jsou nezodpovědní uživatelé do prohlížeče potažmo do celého systému dostat., pak už na řadu přicházejí takováto řešení, nebo přeinstalace celého systému.

    Fajn hru pezt
     
  16. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Dobrý den,prosím vysvětlit,co je to bulettin na farmě a jak ho aktivovat.Jsem stará osoba a technicky moc nejsem zdatná.Nebo alespoň v jakém vláknu se o tom dočtu.Děkuji
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirbel46 - bulletin je oznámení o začínající akci, které chodí na e-mailovou adresu registrovanou k účtu. Tato adresa musí být ověřená návod jak zjistit či aktivovat bulletin najdeš >>KLIK ZDE<<
    Kdyby jsi měla nějaké potíže klidně napiš a pokusíme se to dát nějak dohromady

    Přeji fajn hru
     
  18. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Děkuji moc za odpověd,také mně volala kamarádka a navedla mně po telefonu.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mirbel46 - není za co. Hlavně jestli se povedlo.

    Přeji fajn hru
     
  20. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    Ahojky, při plnění úkolu ve Zvěřinci IV se mezi potřebnými produkty nezobrazuje vůbec nabídka papouščích pírek i když jsou na symbolu v úkolech zobrazené, není to nějaká chyba?
    zkusila jsem je vypěstovat i ve výrobně i když je normálně dostávám z papouščích stromů, jestli to třeba není nějak rozdělené, ale pořád nic
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.