Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -družstvo-, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rokliny - není za co

    Přeji fajn hru
     
  2. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    kde zoženiem tigrie papuče dakujem
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    Ahojky, už jsem to kdysi psala, ale problém stále stejný ... sleduji to už dlouho ... mám při příchodu na farmu zapnutou " farmářskou mapu", ale sklidí se mi všechny stromky na hlavní, aniž bych na ni klikla :( Zkusila jsem jít po příchodu na mapu jít hned do města

    zrušit automatickou sklizeň, ale to nepomáhá, stromky jsou prostě sklizené.

    Dříve jsem po příchodu na mapu farmičky šla prvně hned do mazlíkárny odkliknout pařezy, ale i tak po příchodu na hlavní byli Obr stromky prázdné. Když potom přijdu i na baha, stromky se hezky sklízejí před očima :p Takže mi utíkají výnosy Obr ... je jasné, že mapa farmičky nefunguje jak má a ono se to odrazí jak v BZ, tak v množství výnosu :(



     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, toto jsme reportovali. Dle RT se nejedná o chybu. Je potřeba při poslední odchodu z farmy vypnout automatickou sklizeň stromů. Další den si v tvém případě posklízej mazlíkárnu a pak automatickou sklizeň zapni znovu a přejdi na Hlavní louku. Další možnost je přestěhovat stromy na jinou plochu než je Hlavní louka, aby nedošlo ihned při vstupu na farmu k automatické sklizni. Je to trochu kostrbaté řešení, ale v tuto chvíli jiné není.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo a kamienka tohle ocenili.
  7. tonys*

    tonys* Pilný autor

    už jsem udělala 3 úkoly z akce ,,sněhová myška,, a ještě se mě nepřipsaly sezonní body , to je 1770 tak nevím jestli se to připíše až ukončím všechny úkoly,? ale to se mě nezdá, když ta odměna je za každý úkol zvlášť, děkuji za radu ,,
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    babička-květa tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    Před chvílí jsem dárek vybíral bez problémů, hned po přihlášení v 16:00
    Vyzkoušela jsi jiný prohlížeč ? nebo hraješ v klientu ?
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Přihlásila jsem se dnes poprvé po 16. hodině, dárek jsem ještě nevybírala, PC vyčištěné, zkusím něco jiného než je klient ( ano, hraju přes klienta). Eva


    Šla jsem přihlášení vyzkoušet přes prohlížeč, dárky tam nejsou jako na předešlém screenu a navíc při pokusu o odhlášení na mě vyjelo toto:
    https://1iq.cz/i/tgH6W/xHc4t.jpg

    Do včerejšího večera jsem žádný problém neměla, dnes jsem na farmu celý den nešla, až po plánované odstávce a hned takové problémy.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/22
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,když su asi 10 min na fare a chcu odejít tak nefunguje nic ani odhlášení ani na forum jít.

    [​IMG]
     
    Štika tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Obnov farmu pomocí F5 a půjde to, Zřejmě jsi byl v Alpách a po návratu bohužel některé věci nefungují řádně, už pracují na opravě
     
    cool_b., dinoalesi a smoulinek123 tohle ocenili.
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt děkuji.
     
  15. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj, můžu se zeptat z jiného soudku?
    Jak dlouho budou dostupné ty 2 řádky v nebi, je to časově omezené?
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, časové omezení není ;).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Udělala jsem maximum aby farma šlapala, použila jsem i Revo Uninstaller, znovu stáhla klienta a prostě denní dárky se nezobrazí.
    Z prohlížeče to také nejde a v mém příspěvku výše jsem dávala screen, co to dělá, když se z prohlížeče odhlašuji a odhlásit se ani nelze.
    Co dál a co s tím? Denní dárky vybírám leta pravidelně, dnes to asi nepůjde.
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Dave Lister díky

    ještě jen pro upřesnění, ve FAQ je napsáno: Tuto řadu jsme mohli získat po dosažení Alpského levelu 10. Mohlo by tam být můžeme?
     
    Naposledy upraveno: 7/12/22
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable

    Nechal jsem u kolegů z podpory vyčistit tvůj herní účet, dárek máš již vyzvednutý a dle kolegů z podpory jsi si jej vyzvedla již v 0:23, jak to vypadá, tak se již vyzvednuté dárky v tuto chvíli nezobrazují v novinkách řádně, vše souvisí se zavedením novinek do hry, tak jako ten text při odhlášení.
    Vše už je předáno k opravě.
     
    cool_b. a pajaable tohle ocenili.
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    petz - jestli jsem ho vyzvedávala, to si nějak nevybavuji, ale faktem je, že se dárky nezobrazují, jak mají, kdyby ano, viděla bych, že ho mám vyzvednutý. Děkuji Ti za pomoc a odpověď.
    Eva
     
    pezt tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.