Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evaasta67, 26/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Ahojky nevím kam to napsat, prosím někdo výrobnu na hrábě? Nedá se koupit a potřebovala bych ji díky všem
     
  2. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj pinda-ada,
    Továrna na hrábě sa dá získať z úlohy Rozdílní bratři (vyžaduje sa level 122), prípadne z Farmářského expresu (ak sa tam vyskytne).

    Určite sa ale obzri pri najbližšom Obchodovaní a darovaní, možno ju bude niekto chcieť vymeniť.

    Prajem peknú hru ...
     
  3. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím a prosím kde se vyskytuje dekorace Přátelé od táboráku do stonku Tajemství Santovy skály 2 nemohu ji najít děkuji farma Eviky
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmaEviky

    Dekoraci si musíš vyzvednout v části Tajemství Santovy skály I na poli číslo 25.

    Fajn hru pezt
     
  5. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Zdravím můžete mi poradit jak vyzvednout dekorku štola s příchutí křečka mám vše hotovo a nejde mi mám tam pořád zámek a mám i dost padátek díky moc
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .madona.07

    U některých hráčů se bohužel tento problém objevuje, budeš se muset obrátit na herní podporu a oni ti pomůžou, respektive ti připíší dekoraci a odeberou potřebné padátka. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  7. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj, nemohu se dostat na plochu ,na které bych mohla dodávat napěstované zboží , jakmile kliknu na ty dva Mikuláše ,tak se mě objeví desková hra,, restartovala jsem a nic se nezměnilo,, děkuji za pomoc,,
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Pokud jsi započal hrát deskovou hru musíš ji dokončit, aby se otevřela nabídka k výběru.
     
  11. tonys*

    tonys* Pilný autor

    začala jsem hrát asi před 2 dny ,ale to jsem odehrála asi 12x a od té doby jsem nehrála a bylo vše v pořádku ,až teď se nemohu dostat na tu plochu, na které se dodává vypěstované kytky,,

    už se mě to opravilo děkuji,,,,
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/21
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tonys*

    Tak snad už to bude vše ok.

    Fajn hru pezt
     
  13. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Dobrý den
    nemáte zkušenost s tím, na kterou plochu dát Piccolo bednu, aby z ní vypadl florenovník?
    Mohlo by teoreticky zvýšit pravděpodobnost vypadnutí florenovníku, když dám piccolo bednu třeba na lesní mýtinu nebo do baharama pralesa? Jakože to jsou plochy, kde bývají při pěstování nejčastěji stromy. A taky třeba vypadne něco lepšího, když si člověk ukrojí z aktivní plochy, kde se pěstuje, než na ploše, která je určená na dekorace , na kterou to dá většina a tak z ní proto nevypadne na ploše pro dekorace to nejlepší?

    Myslíte, že by mohla být hra naprogramovaná tak, že na některých plochách vypadává častěji nějaká konkrétní věc třeba z této bedny?
     
  14. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj Ariadnan,
    vypadávanie zo Zázračnej debny "Piccolo" je úplne náhodné a je jedno na ktorú plochu ju umiestniš.

    Treba ale brať v úvahu, že obsahuje predmety s dodatočnými bonusmi (označené +).
    Ten predmet musí zostať na tej istej ploche až do vyčerpania bonusov a môže v niektorých prípadoch "zavadzať".
    Pri predčasnom odstránení o tie bonusy prídeš.

    Prajem peknú hru ...
     
    zemanka01, moncicak7070 a Peto121 tohle ocenili.
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Já dávám všechny Piccolo na maják, abych měla kontrolu nad bonusy, a ač mi Florenovník ještě nikdy nevypadl, přijde mi, že dává věci, po kterých více toužím, když otevření urychlím za floreny :) Ale samozřejmě to může být úplná náhoda
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je to úplně jedno, kam se bedna umístí. Když jsme dostali Piccolky jako nějakou kompenzaci, na dárkových farmách jsem je plácla tam, kam chodím. Někde na hlavní, někde na mýtině, do parku... Na dvou vedlejších florenovník vyrostl, jeden stojí u Majáku, jeden na hlavní louce na farmě... Je to program, ten s umístěním nekalkuluje, je to prostě naprogramované náhodné číslo... A lepší je umístit na plochy určené k dekoracím, jak napsal Scorpius, potom zabírají místo a nejde je přemístit, dokud se nevyužijí bonusy.
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,jen jsem nějak zmaten,šel jsem sklízet na stonek a byl tam řádek a klik na něj a vypadla nějaká odměna to už nevím co a nevím kde se tam vzal.
    [​IMG]
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, řádek jsme dostali jako dárek ZDE, ale došlo také ke změně názvu u akčního řádku. Takže řádky se stejným názvem máme dva, mrkni na příspěvek od kolegy ZDE ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Dave Lister,já jsem někde něco zahledl ale nebyl jsem si jistý a zmatlo mě název,tož mooc děkuji a krásné svátky, bohatého ježíška a hlavně hodně zdravíčka všem moderátorům a tvůrcům hry.
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;).

    Děkujeme a také přejeme klidné prožití vánočních svátků 8)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.