Tajemství Santovy skály (15.12.2021 - 4.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Změna názvu u akčního řádku je samozřejmě chyba, ale k opravě dojde nejspíš až příští rok. Zatím to budeme muset vydržet. ;)
     
  2. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Prajem všetkým farmárkam a farmárom krásne Vianoce. Momentálne robím tretiu časť, tretie políčko. 33 piccolo bední na ploche, o 5 hodín sa uvidí. Ostatným "otváračom" piccoliek prajem bohatú nádielku.
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Apachie1
    Já to nakonec nevydržela a všech 39 Pikolek vyhodila z lišty :sleepy:, za dvě hodinky to budou nervy. Budu otevírat asi po jedné
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Pohodový den všem, chci touto cestou poděkovat, podpoře za vyřešení nefunkčního vyzvednutí jedné dekorace v této akci, Děkuji a přeji hezké vánoce.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. Batory

    Batory Pilný autor

    já kvůli tomu již psala na podporu-napiš jim.
    Mám ve hře mnoho chyb.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné sváteční odpoledne přeji.
    Dokončuji poslední akční a bude hotovo. Akce na delší dobu, ale docela to šlo.
    Jelikož jsem táááák strašně, hodně moc šikovná a vydržela jsem to až do Vánoc, před chvílí jsem odtajňovala pikolky. Byly to nervy a výsledek....???? :oops:
    2x křeččí past // 6x květinová melodie // 3x vílí horký pramen // 2x postřikovací umění // 2x kouzelný klobouk // 2x ingrid student // 2x tečkovaný deštník // 1x Pogo show // 3x kytice // 1x geniální multitasking // 1x tanec vlistí // 1x pěstitel // 2x plavbózní zábava // 1x věčný lov pokladů // 1x festival světla // 1x plácni červa // 2x nemrtví poklad // 2x kouzelný strom // 1x Jack //
    Docela jsem spokojená. Je pravda, že Jacka jsem čekala více krát a taky florenovník. Na ploše mám jen jeden a je mu smutno. tak třeba příště. Jsou tu hráči, kteří nemají ani jeden, tak počkám, ať mají i oni radost.

    Přeji krásné, klidné a spokojené Vánoce.
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pitrýsek47 - já mám kouzelný kloubouk,pěstitele a květinové medaile (ty další tři nechtějte vědět)
     
  8. barca279

    barca279 Vážený autor

    vie mi niekto povedat kde najdem dekoraciu priatelia od taboraku?
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak zázraky sa nekonali. Strom síce bol, ale iba čarovný. Ingridin študent 2x,Medvedí kamarát 2x, Čarovný klobúk 2x, svetelný festival 5x, kvetinové melódie 1x, pogo 2x, bodkovaný dáždnik 4x, nemŕtvy poklad 2x, plácni červa 2x, nasprejovaná kvetina 2x, škrečkolapka 2x, trhač trávy 3x, zábava v bazéne 3x. Vďaka aj za to.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotové budem mať až zajtra poobede 2 stonky už mám tak že ešte tú jednu.Z 26 debničiek čo ma potešili boli:3 x čarovný klobúk,1 x Jack,2 x škrečkolapka,3 x bodkovaný slnečník,2 x večný lov pokladov.Ostatné ani nebudem písať tie odklikám a pôjdu smer lišta.
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejší farmě teď po rozbalování dárků hotovo též a odhalila jsem už nějaká Pikolky a nezklamaly :), jsem nadmíru spokojená, protože i na hlavní Jackové a spousta dalšího a to ještě budu odhalovat, jéééé já se mám a mám bohatého ježíška. Na evok15 se urodil florenovníček :inlove: a tři Jackové a už mi ke štěstí nic neschází, tam jsem to potřebovala jak sůl. Urodily se ještě i jiné skvělé dekorky, nakonec bych řekla, že snad jedna či dvě jsou propadák, ale lepší než drátem do oka. Přeji Vám všem to samé štěstíčko, pak člověk snadno zapomene na ty kopance, které udělal na farmě za celý rok a že jich bylo, tedy požehnaně. 28. budu hrát 10 let a stávají se mi chyby do dneška a některé opakovaně, tak si stále říkám, jak si dám pozor a ono ouvej, zase je to tu. Ježíška jsem si užila s mladými a veliká spokojenost i s dárky. Teď budu užívat klid a pohodu mezi svátky a jen tak si hrát. Mějte se dnes všichni prímově, zasloužíte si to za celý rok práce na farmě :music:
     
    Naposledy upraveno: 25/12/21
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som odtajnovala postupne ,dnes len 2picolky a zase nebol florenak :( No on si ku mne najde cestu ked zabludi xD Inak som spokojna ;) Akciu som zmakla uz vcera a vedlajsia bosorka sa este trapi :mad: Ks s nou nekamarati a Jacky tiez nema no do konca casu dost ;) Zajtra otvori posledny zamok k sviatocnemu vencu a bude vymalovano xD
    Pekny vianocny vecer Vam prajem :)

    Y_N_O posielam gratulku k florenaku :inlove:
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak jsem si s radostí a zatajeným dechem rozbalila 66 Picollek, z toho jsem 30 posledních "urychlila",
    a je to pro mne opravdu velké zklamání - ani jeden Florenovník ani jeden Jack...
    Ani se mi nechce víc psát :cry::cry::cry:
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Apachie1
    Evi nebreč, jsem na tom naprosto stejně :(. Potěšilo mě jen KŠ se svými 100% do stodoly a tím pádem konečně dneska dojedu obě akce.
    Souhrn : 3x Kouzelný klobouk, 4x Nemrtvý poklad, 1x melodie, 4x Věčný lov pokladů, 1x Festival světla, 4x Křeččí past, 2x Medvědí kámoš, 2x Plavbózní zábava, 2x Plácni červa, 2x Geniální multitasking, 3x Tečkovaný deštník, 2x Kytice, 2x Ingridin student, 4x Vílí pramen, 1x Tanec v listí a 2x Pogo show

    Edit: : 10:25 HOTOVO
     
    Naposledy upraveno: 25/12/21
  16. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Ahoj všem,
    prosím máte někdo stejný problém jako já?Mám zamčené políčko 27--dekoraci štóla s příchutí křečka.Akci mám celou hotovou,baňky taky mám.
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Čekám na poslední otočky slavnostní věncovky.

    Dnes "rozbalila" piccolo bedny.
    Souhrn: 8x Křeččí past; 2x Plácni červa; 1x Pěstitel; 1x Tečkovaný deštník; 3x Květinová melodie; 3x Kouzelný klobouk; 2x Geniální multitasking; 1x Vílí horký pramen; 1x Ingridin student; 3x Věčný lov pokladů; 2x Jackův dárek; 1x Plavbózní zábava; 1x Kytice; 1x Festival světla; 1x Pogo show; 1x Nemrtvý poklad a 1x Medvědí kámoš.
    Jsem spokojená. Velkou radost mi udělal 2x Jackův dárek, protože ten jsem dosud nikdy nedostala.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odteď budu Pikolky zase šetřit, až jich bude víc:music:, tak dám na uvolněná místa po těch vyčerpaných, opravdu se to vyplatí, je daleko větší šance na FL a Jacka, držím palečky, ať Vám to padá také
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak na baha už to taky jede - sice teprve rozpěstovávám,ale dobrá zpráva,že to je už třetí kytka - takže i hřbitov je hotov - pomohly i bonusy z Ks
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré, sváteční ráno.
    Hlásím hotovo. Stonky aktivované, všechny 3, ale zjistila jsem, že nemám stonek s názvem " Tajemství santovy skály1" ale mám dva stonky nesoucí název "Mrazírenská práce". Je to pouze chyba v názvu, jinak dělají to, co mají dělat. Nechám to být, neřeším to, protože jsou jinak v pořádku.
    Pěkný den.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.