Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem rybářka7070, 25/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -adelka2001-

    -adelka2001- Pisálek fóra

    Na Unity jsem nemohla otevřít bedny s bonusy ve spotřebním zboží. Taky jsem si chtěla aktivovat kombajn, seklo se to. Klikla jsem na to asi 2x a nic. A potom jsem přešla na prohlížeč a zjistím, že kombajn se aktivoval 2x. Super.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -adelka2001- alias vendy2004

    Za prvé, používání více identit na našem fórum je zakázáno.
    Již jsem ti odpovídal, že žádný problém s otevíráním beden, jsem neměl.
    Je potřeba se seznámit s minimálními požadavky pro hru viz FAQ Unity/WebGL klient
    A třeba také vyzkoušet klienta, který není tak náročný Samostatný klient Unity
    A také bych doporučil omezit běh ostatních programů v počítači, když chceš hrát Farmeramu
    Také by jsi mohla napsat konfiguraci svého počítače, abychom byly také v obraze a jaké používáš internetové připojení.

    Fajn hru pezt
     
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Nedaří se mi na lesní mýtinu umístit 6. zvěřinec. Hledal jsem zda nění někde popsáno omezení a nenašel jsem. Má někdo podobný problém ?
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ondra_k, na plochu lze umístit 5ks skladišť. Jestli bude počet navýšen to nevíme, ale mohu napsat do reportu. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    zemanka01 a ondra_k tohle ocenili.
  5. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    ahoj @Dave Lister díky za odpověď. Hledal jsem ve FAQ a limit jsem tam nenašel. Bohužel ani ve hře není hláška, že je limit.. Takže jsem přesně nevěděl co se děje. Přeji fajn hru.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ondra_k, není zač ;). Omezení počtu skladišť je ve FAQ uvedeno ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    ondra_k tohle ocenil(a).
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ondra_k, nic se neděje, hlavně že je vše jasné ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. teva1961

    teva1961 Zelenáč fóra

    Zdravím zkoušela jsem si stáhnout vše ale farma se mi načítá poměrně dost dlouho a stále se jen točí kolečko.Když se farma chce otevřít skáčou mi tam 2 ovce se stavebním kolečkem a nic se neděje.Když to nejde v jiném prohlížeči musím holt přestat farmařit a budu hrát to co mám na FB.Tam je také farma sice né od Vás,ale stačí mi k tomu firefox.
    Přeji všem hráčům pevné nervy a hodně zdraví v Novém roce 2021
     
  10. Michal303

    Michal303 Pisálek fóra

    V práci mám pouze mobil, takže by mě zajímalo, kdy bude spuštěn i klient pro mobil, protože jak píšete je konec flash plaeru už za rohem.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Michal303

    Žádný klient pro telefony se nechystá, nebo alespoň o něm nemám žádné informace, že by se něco chystalo. V tuto chvíli je možné využít běžné prohlížeče. Je třeba vyzkoušet, který ti bude fungovat lépe.
    Také je možnost využít programů pro sdílení vzdálené plochy, tím že si z telefonu ovládáš spuštěnou farmu na počítači, jako je např. TeamViewer, nebo podobné.

    Fajn hru pezt
     
  13. vendy2004

    vendy2004 Pisálek fóra

  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vendy2004

    Je potřeba před spuštěním klienta, nemít otevřený žádný jiný program, který by mohl vytěžovat tvé zařízení. Také by jsi mohla uvést konfiguraci tvého počítače, abychom měli představu.
     
  15. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    No hlavně když si člověk stihne aktivovat milačka a počíta stím že mu pomužou a hle ono ten čas utíka ale hra nefunguje takže milačci vyšumí do ztracena a člověk nejen že nesklidil ale přišel i o tyhle bonusy že važení admini a It povaleči!!
     
    svruza tohle ocenil(a).
  16. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Farmářka_X
    Jojo a copak asi dělali ty vyvojaři celé ty měsíce předtím než tenhle nevyzkoušený paskvil který podle mně splacali asi tak za týden před spuštěnim !! No ja si odpovím sám : NIC prospěšného nedělali jen se tvařily jako že pracují!!

    Jak to pokračuje tak to i u mně vypadá že mně brzo přijedou naštívit pracovníci "odchytové" služby firmy Chocholoušek ...ale mám utěchu že k tomu dochazí jen jednou za posledních 20 let !!

    Akorat že těch chyb je daleko víc než pozitiv !! Ať tě síla neopouští protože naštvaných hraču je daleko víc než spokojených !

    **Sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/21
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Čonkin - psaní více příspěvků pod sebe je proti pravidlům fóra. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit

    upload_2021-1-2_10-39-4.png

    Přeji fajn hru
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Čonkin

    Je vidět, že jsi šikovný spamer, který dokáže napsat do každého vlákna jedno a to samé, a hodnota tvých příspěvků je nulová.
    Admini s funkčností hry nemají nic společného a na vývoji se podíleli pouze testováním.
    A mě hra funguje, tedy mohu sklidit zasadit, celou farmu sklidím do 5 minut.
    Ano některé prvky ještě potřebují doladit, vše je nahlášeno, doufáme, že bude brzy opraveno.

    Příště se tedy vyhni zbytečnému napadání a spamování, děkuji

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.