Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem rybářka7070, 25/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baja1912

    baja1912 Pisálek fóra

    Vůbec se nemůžu dostat do hry, pane bože kdy to bude konečně běžet jak má. To zas přijdu dnes o dárky?
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj baja1912, problém je nahlášen. Tak snad to bude co nejdříve v pořádku.





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    zizala42 tohle ocenil(a).
  3. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    taky jsem na tom stejně. Tváří se to, jako že jsem přihlášená, ale mám jen bílou obrazovku :(
     
  4. rampík

    rampík Zelenáč fóra

    Co je to za pitomou novou verzi hraju to už 4 roky ale asi skončím.
     
  5. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    nejdou zasílat dárky, kliknu na dárek ale seznam přátel se neobjeví, nemám komu poslat. Zkusila jsem aktualizovat, odhlásit a přihlásit , ale seznam přátel je absolutně prázdný... Unity se vám moc povedlo>:(>:(
     
  6. vojtikp

    vojtikp Pisálek fóra

    mám dotaz,brácha a sestry si vyzvednutí dárku od Kubíka a z kalendáře nechávali na odpoledne a nemůžeme se přihlásit, tak jestli bude nějaký opravný script jak posledně, děkuji
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marcelina0007, je hlášen problém s přihlášením se do hry, takže ne vše může fungovat správně. Snad bude vše opraveno brzy.


    Ahoj vojtikp, na opravě problému s přihlášením do hry se pracuje. Pokud bude nějaká kompenzace-script, tak se vše dozvíš v >>oficiálním oznámení<<



    Chci vás požádat aby jste prosím dodržovali rozdělení fóra. Zde jsme v sekci s dotazy. Diskutovat a své názory o Unity můžete psát ZDE nebo ZDE (klik), děkuji.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    farma nevím do tedka proč nemůžu otevřít farmu 2 gorilka0071941dostat se tam nikomu sem nedala heslo to upozornují byla bych moc rada kdyby zas byla fukční a já mohla pracovat prosím kdyby ste věděli napište mi jinak vám přejí pěkný vanoční svátky a novy rok hana
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941 - zkus se znova přihlásit. problém by měl být pořešen
     
  10. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    tak sem měla takovy strach o svou farmičku že jí nerozjedu podařilo se celá naše rodina hraje farmu sme radi že jí máme kord já pozdravem monča
     
  11. dablicelidka

    dablicelidka Pisálek fóra

    Ahoj taky mám ten problém, aby jela farma bez problému,pořád nějaké novoty ,už mě to nebaví,mrzí mě to ale asi s farmou skončím
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ještě jednou se omlouvám ale zase jsem nenašel úkoly na Trosečnické pobřeží, na přístav jsem našel ale na ten druhý ne děkuji.

    [​IMG]
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dablicelidka

    Nevím co máš za problém, chtělo by to upřesnit co ti nejde. Z toho, že máš nějaký problém nic nepoznám.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj smoulinek123

    Na Trosečnické pobřeží žádné úkoly nejsou, to se odemyká sochou a poté již za farmářské mince v Rama obchodě.
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt aha tak když se to otevře tak ty plochy na odstranění jen za mince jako to je Hřiště pro mazlíčky, píšu to dobře, úkoly na otevření ploch jsou jen v přístavu a ty úkoly su v družstvu.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Ano jednotlivé části ploch na Trosečnickém pobřeží otevíráš za farmářské mince, tak jako Hřiště pro mazlíky a to stejné platí i pro Maják.
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt děkuji moc :)

    Ještě prosím kde získám ty to stromy -para ořech,,kaki,,na trhu vím ale přímo stom
     
    Naposledy upraveno: 23/12/20
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19, zvěřinců můžeš mít na účtu 6 kusů. Pět z farmářského obchodu a jeden ze stromu moudrosti. Pokud splníš úkoly v družstvu, tak plánků na rozšíření budeš mít dostatek. ;)

    upload_2020-12-23_17-15-8.png


    Hráč svůj dotaz smazal. Nechám zde pro kolemjdoucí. :)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 23/12/20
    moncicak7070 a rastaman19 tohle ocenili.
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím, je nějak omezen počet zvěřince na farmu ? nebo můžu mít kolik chci.
    Budu mít dostatek plánu pro otevření dalších zvěřinců
    děkuji za odpověď
    platí to pro baharamu taky 6 kusu ?

    Moc děkuji
     
    Naposledy upraveno: 23/12/20
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19, není zač ;). Ano stejné omezení je i pro Baha-zvěřinec. Pět z Baha farmářského obchodu a jeden ze Starověkého opičího chrámu. ZDE (klikni).

    Takže šest na farmě a šest na Bahamaramě.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.