Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj darinamandarina,
    Tvůj komentář je poněkud nevhodný. My moderátoři nemáme na chod hry žádný vliv. Pokud si myslíš, že tím, že nás budeš urážet pomůžeš tomu, že hra půjde rychleji pleteš se. Všichni se musíme obrnit trpělivostí a čekat až se problémy podaří vyřešit. Všichni jsme na tom s rychlostí hry podobně.
    Fórum moderujeme ve svém volném čase. Informace a FAQ pro hráče připravujeme ve svém volném čase. Všichni tu odvádíme svůj díl práce, aby hráči měli informace.
    Bohužel hra je teď poněkud více náročná na výkon počítače. Problémy jsou hlášeny na herní podporu a to je tak asi vše co s tím můžeme my moderátoři dělat.
    Všichni se musíme obrnit trpělivostí a počkat na vyřešení problémů. Hra je sice pomalejší, ale pokud je člověk trpělivý je hratelná. Můžeme být rádi, že tu nemáme DDoS útoky.

    Děkuji všem hráčům za trpělivost a podporu.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj darinamandarina

    Strašně moc se stydím a normálně jsi mě odhalila, máš pravdu mám doma tlačítka a na nich ovládám jak hra bude fungovat. :p

    tlačítka.png

    A ještě se mohu rozhodnout komu to půjde a nepůjde, mám seznam všech hráčů a mačkám příslušné tlačítko ;)

    Omlouvám se už to dělat nebudu :p

    [​IMG]
     
  3. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Už se ani nesnažím něco udělat než se načte hra uvařím i oběd,než sklidím mám i uklizeno tak přeji hezkou hru.
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    No, to já jsem ráno od 5:50 snažila sklidit a zasít Farmu, před odchodem do práce a raníma záležitostma... 40 minut snahy a zvládla jsem akorát zaktivovat stonek... nesklidila, nezasela, hnůj doteď chlívkům přepadával přes ohrady...
    v tuto chvíli (cca 11:45) sklizena celá Farma během 10 minut...
    Akorát teda bez bonusů, které od rána vypršely.

    A ještě: Snažila jsem se dostat i na Fórum. Otevřela se stránka, ale neklikla jsem nikam.
    Jak notebook hučel a pracoval o 106, přišlo mi, že chce hra nějak moc hard-disku. Nic víc jsem puštěné neměla. Ale jsem jen uživatel, ne programátor. Byl to dojem.
    Co se mi nějak povedlo, vyzvedla jsem dárek z Adventního kalendáře.

    A ještě 2: hraju hru v Edge. Nic jiného mi majitel notebooku neumožní. 1 běžný prohlížeč.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/23
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Já nejsem dostečně trpělivá,abych sklízela farmu 2 hoď je na mě trochu moc,nepočítám do toho baha + Alpy,které šly docela bez problémů,naposledy,kdy se dalo normálně hrát byly dožínky,pak už nikoliv.Takže není problém u nás hráčů,nepotřebujeme neustále čistit pc,nepotřebujeme kdeco,aby se hra urychlila a jak už víme na rychlosti RT maká!
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko2
    Já jsem teď měl podobné problémy, nicméně záhy jsem si uvědomil, že jsem byl připojen dlouho od rána, takže jsem skončil relaci, nastartoval znovu Unity (a ejhle update, jaké překvapení!) a hned to běželo rychleji (jen první sklizeň, tentokrát na Divošce, byla jako už tradičně pomalejší, ale trvalo to <15 s).
    Doporučuji tedy, pakliže hraješ v Unity, opustit hru, znovu spustit Unity klienta, počkat na update a přihlásit se...

    Doplnění (odpověď na zprávu níže):

    Občas taky hraji v prohlížeči (Chrome, Firefox, Edge, Opera), zpravidla kvůli testování, a nepozoruji významnější problémy.
    Zpravidla je rychlejší Unity klient, když se ovšem člověk smíří s tím, že ho musí občas shodit a znovu nastartovat kvůli výše zmíněnému update...
    Takže buď zkusit jiný prohlížeč nebo Unity klienta, případně se obrátit na podporu (jak na to, najdeš zde) a hlavně se obrnit trpělivostí, ta jak známo růže přináší...
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji Kytka2001
    nehraji v Unity,jedu v běžném prohlížeči
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Již několik dní je problém s Protěžovým údolím. Nedá se sklízet (hlavně, že mám koupené pomocníky a k ničemu), hra se zasekne . Před chvílí se opět sekla, když jsem chtěla sklízet a vyskočila na mě info tabulka s roztomilým JEJDA! - chyba serveru.
    Hraji v prohlížeči, v klientovi jsem měla soustavně problémy. Zajímalo by mě, zda se někdo zabývá problémy s Protěžovým údolím, nekupuji pomocníky proto, abych je nemohla využít.
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj pajaable,
    zabývá se - více info zde
    prosím o trpělivost
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    OK, děkuji za odpověď. Doufejme, že to bude brzy v pořádku.
     
  11. hároš75

    hároš75 Zelenáč fóra

    Farmy sklízím 2x denně, na víc nemám nervy. Akce nemá cenu dělat, dokud to bude takhle pomalé a bude se to sekat.
    Internet funguje normálně, ale tady udělali nějakou chybu
     
    Arči1000 tohle ocenil(a).
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dle mé zkušenosti, čím víc se to snažím uspíšit a klikám tím více se mi to seká. Opravdu jak psal kolega je lepší počkat než se vše načte
     
    evainfo a Kytka2001 tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) taky se přidám s troškou tím, že překvapivě po vyčištění historie v Google se to zlepšilo ... jen, že ji čistím pravidelně, ale po večerech tam hodně čtu a ten čas tak letí .. že jo :D a ráno - když to déle načítá, projdu všechny

    plochy až se
    načtou (pokud je to pomalé) a když se na ně při sklizni vracím, jedou vždy v pohodě a rychle. A co si pamatuji u Renza s dalšími akcemi byl vždy problém s pomalou farmičkou :p
    Takže určitě jedu v pohodě dál, někde chvilku počkám a říkám si - je to určitě lepší než DDoS útoky, nebo nefunkční wifi xD :p




     
  14. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Dobrý den, měla bych prosbu. Dneska mi nejde v Protěžovém údolí pokácet alpské stromy. Ikonka není aktivní. Aktualizovala jsem hru a nic. Děkuji za radu.
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj edunkař12345
    Podívej se do skladiště s kmeny, zřejmě ho máš plné... Stačí to zpracovat na řezivo, které beztak budeš potřebovat v množství nikoli malém...
     
  16. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Děkuji, je to tak, mám plné skladiště .
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Kdo má pomalou hru nebo se hra zasekává, můžete ji zkusit spustit v anonymním režimu v prohlížeči ?
    A poté napsat vaše zkušenosti.

    Děkuji
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím, co znamená spustit hru v anonymním režimu?
     
    goro19 tohle ocenil(a).
  19. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Už tady bylo spoustu rad, zkusím i tuhle, ale je to děs,měli byste s tím něco udělat.
     
  20. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj škopková57
    Odpovím ti slovy stewarda z Cimrmanovy hry Vražda v salonním kupé: "... Já jsem pouhý donašeč. ..."
    Čili my můžeme jen referovat o vzniklých problémech (v pravidelných reportech) RT a je na nich, jak se s tím popasují...
    Připodobním do pro změnu slovy z Mrazíka: "Kohouti jsou malí páni, Jitřenka řídí kokrhání." aneb "Moderátoři jsou malí páni, autoři řídí dobré hraní."
    Můžeš napsat na technickou podporu, nicméně myslím, že o problému vědí, neboť stejné problémy dostává RT i z jiných lokací...
     
    evainfo a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.