Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Rendyfr, pokud myslíš rozšíření vodní nádrže nebo hnojiště, tak to provedeš na Stromu moudrosti za Hvězdičky, ale musíš mít jejich dostatečný počet na odemknutí runy a její potupné vylepšení. Ale stále bude jejich kapacita omezená, takže i když zvýšíš limit, pořád tam nějaká bude.
    Pak se dá ještě navýšit limit zakoupením Prémia >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. tonys*

    tonys* Pilný autor

    nene, když udělám Level tak dostanu novou rostlinu ,tak jdu do obchodu a koupím si ji ,ale jen 100ks , na stromě moudrosti je větev ,kde se zvýší nákup na 150,200 250 300ks ,ale mě tam píší, že je to nedostupné ,tak se ptám co mám udělat , možná že mám nízký Level ,nevím ,děkuji
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi nemáš splněné runy, které jsou před těmi na zvýšení nákupu v semenářství. Takže dohvězdičkovat strom k potřebnému cíli... Přeskočit ani podlézt nejde :)
     
    Dave Lister a bačkora85 tohle ocenili.
  4. tipačka

    tipačka Zelenáč fóra

    Ahojte,musím se zeptat na jednu věc.Máte otázku vědomostní,kolik je potřeba borůvek na spis,správná odpověd je 45,ale Vy ji označíte za červenou a za 2 body.i kdyyž dám 45.Tak se ptám,kde je chyba???? už se mi to stalo dvakrát.
     
  5. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ahoj, je to chyba na strane RT, aby ti uznalo správnu odpoveď, musíš dať 40.
    Moderátori/hráči už na to upozorňovali v diskusnom vlákne, a je to napísané aj v téme so správnymi odpoveďami TU
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dneska to je ješte horší
     
    škopková57 tohle ocenil(a).
  7. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    u mě taky je to hrozný
     
    notes72 tohle ocenil(a).
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smloulinku123 a mikeks i případní další hráči...
    A zkoušeli jste se odhlásit (nejlépe to celé uzavřít a spustit opětovně, F5 nestačí, psal o tom již pezt a to zde)?
    Bohužel jsou prostě problémy se zpomalením hry (zejména na původních plochách Farmeramy, Bahamaramy a nyní i na původní ploše děsivky, tj. na Hlavní louce, na Divoké louce a na Úplňkových polích), my moderátoři s tím máme stejné problémy a naše možnosti nápravy jsou poněkud omezené...
    Zdá se přitom, že pokud si člověk "počká", každá další následující sklizeň na Hlavní louce již tak dlouho netrvá...
    A otázka na závěr: Hrajete v klientu nebo v nějakém prohlížeči? Zejména u klienta je důležité nespoléhat se na F5...
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  9. kounak

    kounak Pisálek fóra

    animace vypnuta,ale jeto pořád stejný,nestydíte se tohle provozovat
     
  10. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Proboha už s tím něco udělejte, nedá se to, trvá to už dost dlouho!
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Mrzí mě to co se nyní děje, ale bohužel nevím jak vám pomoci. Mě samotnému to funguje normálně a nemám možnost něco vymyslet.
    Každý den zmiňuji vaše problémy, nicméně odpověď je neustále stejná, "pracujeme na tom".
    [​IMG]
     
  12. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Já to chápu, ale je to teda fakt hrůza i s kombajnem ,už jsem zkusila všechno co jste poradili, ale stále nic.Moc děkuji za odpověď.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska je to asi jen pro otrlé!Snad to do 14 hodiny bude OK.:wuerg:
     
    modro.ocko22 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  14. Rufus

    Rufus Pisálek fóra

    Začalo to pri minihre Večer stolných hier. To isté robilo aj minulú hru.
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mně to jede v poho. Sice je pomalejší načítání, ale jde to.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    mě to také nejde,pomalé načítání,nejde restartovat,takže vypnout farmu a začít nanovo
     
    notes72, modro.ocko22 a irísek1960 tohle ocenili.
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dneska 5 min nežli jsem dostal na faru a stejně to nejde a seká se to,nežli sa dostanu na jinu plochu tak si zatím uvařím kavu,no hruza,proč to někomu jede a někomu ani ň
     
    modro.ocko22, irísek1960 a evainfo tohle ocenili.
  18. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Desivý svet, rúbanisko, divoká lúka, hlavná farma a všetky plochy na Baharame sú ružové. Keby som nemala pomocníkov mám veľký problém.
     
  19. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    dobrý večer,páni amatéri administratori,že pán Petz hlavne,že Vám hra funguje a môžete sa pochváliť a bežným hráčom stačí keď im to seká, sem tam aj vypne prípadne ani vôbec hru nespustí a o pomalosti ani nehovorím snáď ak by hra išla ešte pomalšie, tak by asi aj monitor zamrzol.Je zaujímave,že takéto nedostatky v nedávnej minulosti neboli aspoň sa nepamätám asi sa vtedy administrátori s problémami vedeli vysporiadať, no zrejme Vy nie Vy neviete.
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    darinamanda
    I mně se to cuká (hlavně po přihlášení),
    nicméně pokud člověk zůstane hrát (a přečká prvotní nesnáze - pomalé načítání, pomalou odezvu na kombajn, hlavně na Hlavní louce), běží to pak vcelku normálně.
    Pokud však po sklizni všechno shodí a pak se přihlašuje znovu, má trable opět.
    A pokud nevydrží a naštvaně od toho odejde s tím, že to stejně nefunguje? - Stejný výsledek...
    A navíc tady několikrát moderátoři psali, že nestačí F5 (v Unity klientu), že v případě problémů je třeba vše shodit...
    A jestliže narážíš na to, že jsou tací (i já mezi ně patřím), kteří mají hotovo ještě dříve, nežli ostatní začali pořádně pěstovat, je třeba za tím vidět mraky a mraky SH, ZH a dnes i SK (za šlechtění)...
    Všem přeji pokud možno klidnou hru a pevné nervy...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.