Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *BeMi*

    *BeMi* Zelenáč fóra

    U mě to samé trvá třetí den, PC vyčištěný, neustálý restart, když se přihlásím do Klienta, tak mě to vyrazí ze hry až se mi vypne celý počítač, v Unity celou farmu sklízím přes hodinu, není to ke hraní.
     
    kulička tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Chtěl bych se zeptat,jestli půjde někdy upgradovat dekorace v můzejích.Před časem se to řešilo a nevím jak to dopadlo.
    Předem díky!
     
  3. jirbla

    jirbla Pisálek fóra

    hra se zasekává a dlouho načítá děsný už se to nedá ani hrát
     
    kulička tohle ocenil(a).
  4. škopková57

    škopková57 Perspektivní autor

    Udělala jsem co jste poradil, ale jeto stále stejné, mám tu hru ráda ale opravdu je to hrozné!
     
    kulička tohle ocenil(a).
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolíne11
    Zatím to možné není, čili je nutno takovou Cukrovou chaloupku a její varianty před upgrade vyndat z Muzea, uložit na plochu, upgradovat a následně zpět vložit do Muzea... o tom, zda se uvažuje o možnosti upgrade přímo v Muzeu, zatím nemám informace.

    Ahoj škopková57
    Pak nemáš jinou možnost, než se obrátit na podporu. Jak na to, nalezneš zde.

    Totéž mohu doporučit hráči/ce jirbla (a všem dalším) - buď vyčistit (viz má rada výše) nebo kontaktovat podporu.
     
    bačkora85 a kaolín11 tohle ocenili.
  6. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    i já se musím přidat , že hra se seká a opravdu se nehne a trvá to od včerejška odpoledne , ale večer šla jak po másle a dneska opět se moc seká.píši to proto aby bylo vidět že je nás víc , že to nědělá počítač.
     
    milteska tohle ocenil(a).
  7. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    opravdu uz by ste stim meli neco delat davate moc akci najednou a podle toho ta farma funguje je to des kdyz se to zastavi a stoji treba 5 minut,opravdu jinak supr hra,a nejsem asi jediny.
     
  8. babi6911

    babi6911 Zelenáč fóra

    Už nejde a nejde
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Od včerejška ráno čistím počítač jak divá a stále je to zpomalené, vše trvá děsně dlouho

    Edit: teď už farma nejde načíst a píše to :
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.7c2a3517.1700825766.2c198e1e

    Edit2: na podruhé
    504 Gateway Time-out
     
    Naposledy upraveno: 24/11/23
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všichni,
    tentokrát se zdá, že Farmerama skutečně nejede (ani v Unity klientu ani v prohlížeči, již to víme i v moderátorském týmu).:oops:
    Nezbývá než věřit, že to nebude trvat dlouho...

    EDIT 13:00
    Zdá se, že to už naběhlo...
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Prosím Tě, až bude O+D ozveme se?
    Mám v liště Netopýří věž.
    A do řádku mi chybí Útulná netopýří věž.
    S radostí vyměním!!!
     
  12. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Můžete mi vysvětlit,proč se farma neustale seka,ukoncuje a znova načítá,nedá se vůbec hrát,mám koupený kombajn a je mi k ničemu,už druhý den jsem nedohrál celou hru.A neříkejte,že je to počítačem,kdzž to blbne všem.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problémy stále přetrvávají ?
    Myslím, že by to již mělo fungovat normálně.
     
  14. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    zadna zmena porad stejny jeto akorat na nervy.
     
    *BeMi* tohle ocenil(a).
  15. kulička

    kulička Rádoby autor

    Souhlasím. Načítání nekonečné a hra se trhá.
     
    *BeMi* tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Je možné, že některým hráčům zpomaluje hru nový ohňostroj, přejděte na farmu pokud jste v alpách a otevřete nastavení hry a tyto efekty zkuste vypnout.

    Screenshot_3.png

    Nezapomenout uložit a potom hru restartujte.
     
    dinoalesi a k.vitek tohle ocenili.
  17. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    moc to nepomohlo vypnuti ohnostroje,je to porad stejny farma se zastavi a stoji.ani na forum to poradne nefunguje.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj taky se opět přidávám k těm co to nejde , seká se to ovce skáčou na 100% a nic ,nejde ani farmu vypnout. dělá to už od čtvrtka odpoledne , ale večer to hraje všechno v pohodě,takže počítačem to není. hraju v Edge.
     
  20. superdanuska.7777

    superdanuska.7777 Rádoby autor

    Ahoj, také k tomu musím něco napsat, již dva dny se hra zpomaluje, zadrhává.Vzdy hru vypnu a znovu se přihlásím, ale jen pár minut to normálně funguje. Je sice hezké,že dostáváme kompenzační balíčky, ale i moje trpelivost má svou hranici. Včera jsem se už dokonce chtěla na všechno vykašlat a farmu už nehrát. Ale hraji už takových roku a tak je mi to líto. Zkusím ještě vydržet a popřát vám hodně štěstí,at farma opět funguje jak má, jinak to není žádný relax!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.