Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea

    A máš aktivované Alpy, pokud ne, tak se ti nabídka nezobrazí.
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud balíček nemáš, kontaktuj herní podporu
     
  3. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    vůbec netuším jaká je strategie plnění rozsvícení lampiček
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469

    A co ti není jasné ?
    Rozsvítíš potřebné lucerny u vybraného vzoru a potom uplatníš odměnu za daný vzor, tím lucerny zhasnou a pokračuješ dalším vzorem.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  5. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji za odpověď
     
  6. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    chtěla jsem se zeptat udělala jsem 2 hry na světluškách úkoly mám označené fajfkou ale po levé straně na stupnici odehrané hry mám stále 0 prosila bych poradit děkuji
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    zdenka02 - děláš stejnou chybu, jako já. Po složení vzoru musíš použít tlačítko Uplatnit. Klikneš na vzor a tam to tlačítko bude. Přišla jsem o hafo květin, batohů a padátek, než mi to dobliklo :) Než použiješ Uplatnit, vybíráš jen odměny za políčka, ne za hry.
     
  8. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    děkuji za radu pomohla
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Chtěla jsem sousedce pomoci s úkolem a poslat jí šlechtěnce, ale nenašla jsem způsob jak. Tak se tady jen ujišťuju že jsem nějaký způsob nepřehlédla. Asi to jde jen přes trh, ale to zase jen za podmínky, že ho máme stejný?
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperko
    Skutečně k tomu, abyste se na trhu vzájemně spatřily, musely byste být na stejném trhu.
    Jak zjistit, na kterém trhu jste, se dozvíš zde.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Děkuji za odpověď na minulý dotaz. Ještě nevychladl a jsem tu s dalším. :p

    Již několikrát jsem hledala nějaké info o skladištích a jejich navýšení (T)BZ, TBZ či zkrácení doby výroby. Tak nevím jestli se mi jen zdá že ta skladiště tak fungují, nebo špatně hledám na fóru. Jak to tedy je? Zvyšují skladiště (T)BZ u dekorací a zkracují dobu zrání stromů a stájí? A je-li tomu tak, kde je to, prosím, na fóru uvedeno?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    A jak jsi přišla na to, že skladiště zvyšují BZ/TBZ a zkracují dobu výroby. Samotné skladiště toto nedělají. Vše dělají ostatní bonusy které aktivuješ, nebo vytočíš.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jo teď mi to sepnulo, je to runama ze stromu. Pořád jsem hledala jen mezi aktivovanými bonusy u vlaječky, ale runy na krácení zrání a zvýšení (T)BZ mě nenapadly (když se nikde nezobrazují). Už je to dávno co jsem je aktivovala, takže ani nevím jaké poklady se tam nalézají. Každopádně díky moc za nakopnutí. "palec nahoru" :)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.