Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim .Na magickem stonku vidim narozeniny 2024 3 a 2,,,zase jsem neco prosvihla?
     
  2. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    ahoj na farmě a na baha je výrobna -úložiště dílen.existuje něco takového i na děsivce?
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sejdo621,
    na děsivce máš k dispozici Děsivé arboretum, Děsivý zvěřinec a Děsivé muzeum. Děsivá výrobna nebyla dosud do hry zavedena.
    Vše o Skladištích nalezneš zde.

    Ahoj enrikeo,
    pokud jsi pravidelně odebírala denní dárky po celý rok minimálně alespoň 21 dní v měsíci, měla bys mít někde na své Farmě potřebné dekorace, které můžeš vložit do příslušných řádků ve stonku.
     
    enrikea a bačkora85 tohle ocenili.
  4. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim,seka se mi hra ,neni možne dodelat hru,ale co si pisu ze sousedy maji to obdobne,co se zase deje?
     
    Retrívr tohle ocenil(a).
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikeo,
    děje se to, co se dělo od počátku akce... přečti si, prosím, příspěvky dalších hráčů a moderátorů a pokus se zařídit podle dobře míněných rad (během minihry raději posečkat, nežli neustále klikat na F5)...
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Kytka2001 - já když posečkám, dotočí se kytka tak už neudělám vůbec nic. Nesklidím, nezaseju , nepřejdu na jinou plochu a nebo je plocha prázdná atd. A pokud ano, tak při odhlášení tam není nic uděláno. Smiřte se s tím, že každý to má jinak.
     
    modro.ocko22 a pajaable tohle ocenili.
  7. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    Ked spustite ulohu a vidite dle ohlasu ze hraci mame problem s hrou a neviete si s tim poradit aby to slapalo tak radsej tu ulohu stiahnite a dajte do provozu neaku novu ulohu alebo nedajte ziadnu nahradu.lebo ako citam uz vam zacinaju hraci koncit
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem celý den neměla čas a až nyní jsem se dostala ke skládání. Hrůza a děs pokračuje. Přetáhnu 4 dílky a začne se točit kytička...čekám, čekám, točí se neustále. Odejdu z minihry, vrátím se a mám opět nahoře 99 999 999 dárků a dole 999. Odejdu a vrátím se , situace stejná. Takže opět aktualizace. Na fóru ticho, nikdo se nehodlá k této zpackané akci vyjádřit, alespoň kdyby se
    někdo ozval zda se situace řeší a zda bude nějaké prodloužení. Snad bychom na něco takového měli nárok, za ty nervy....

    Dopsala jsem, jdu zpět, přetáhnu jeden dílek skládačky a zase kytička, odejdu a zase to samé...99 999 999 dárků.
    Sorry jako, budete už s tím něco dělat?
     
    Retrívr tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    petz ....stačí, jen bych předpokládala oznámení jinde, kdo má tušit, že je oznámení v infu k akci. Očekávala bych to v technickém oznámení.
    Hlavně už aby s Farmeramou jako takovou něco udělali, v poslední době je to binec na binec.
    Jinak děkuji za informaci.
     
    houdou tohle ocenil(a).
  11. evaka

    evaka Zelenáč fóra

    Nenapravili...Asi mají ještě víkend...
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  12. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    máš pravdu a nebo ještě je jedna možnost jarní prázdniny
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  13. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    • Dvojí identita je na fóru zakázána. Viz pravidla fóra
    Prosím, jak udělat sken stránky a vložit do fóra? Děkuji
     
  14. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    Tak a tipli nam to.A me stacilo malinko po dokonceni ukolu.....doufam že až to daji do pořádku a akci prodlouží.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj enrikea, akce pozastavena - více info ZDE
     
    .SilverAngel. a enrikea tohle ocenili.
  16. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Ahoj, mně se hra seká ještě víc než před vypnutím akce. Uvidíme zítra.
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  17. radekzjh

    radekzjh Zelenáč fóra

    ahoj, hra se mi dnes neseká,tak snad je problém vyřešen
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  18. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Nic moc,několikrát restart,seká se,hra ,,zamrzne,,. Dvě hodiny na celou farmu.Počítač mám v dobrém stavu!!! Jen tady to je problém....
     
    kulička tohle ocenil(a).
  19. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    myslím si,že to pomalé načítání skončilo,takže to bylo akcí,já to tedy splnil i stou neustále se točící kytkou a teď i narozeninový dort,ale když to prodlouží ,tak i ostatní akci splní,vydržať
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hra je rychlejší, přechod z plochy na plochu skoro okamžitý, občas se kousne tak do sedmi procent a je to načtené. Ani na trhu není problém, kupovala jsem hnůj, po prodané položce to nechtělo restart, stačilo odejít a znovu kliknout na trh.
    Další poznatky nemám...
    EDIT: hraju v klientovi.
    EDIT2: Alpy nehraju, tak netuchám, co se tam děje.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.