Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bororo1

    bororo1 Pisálek fóra

    já jsem nepsal,že se mi tam nechce hrát,od zavedení mi to počítač v práci nedá,nestíhá,takže přes týden je to tabu,hraju to pouze o víkendu doma
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/1/24
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bororo1

    Sám uznáváš že je to počítačem, takže nevím co na to říci, když to zvládne můj telefón, když sklízím v práci, tak ten počítač asi nebude nic moc.
     
  3. bororo1

    bororo1 Pisálek fóra

    pokud mám problém i doma a to asi nejsem sám, jak jsem tady četl, na rok starém počítači tak chyba bude asi ještě někde jinde
     
    modro.ocko22 a polacka tohle ocenili.
  4. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Ty řeči které tady vedeme jsou k ničemu. RT by se měl zamyslet a konečně dělat to co má. Tzn. starat se o bezproblémový chod hry. Akce se pomalu nedají plnit, protože se pořád točí kytička, přepnou se z pole na pole trvá věčnost a stále se musí restartovat. Nemluvím o tom, že si koupíte časově omezeného pomocníka a čas utíká a utíká. Je to hrůza
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bororo1

    Bavil jsi se o alpách.
    Bohužel současný stav je něco jiného, tak tady nepleť hrušky z jabkama ;)

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj babiadaniel25b

    IT se snaží, bohužel zatím moc úspěšní nejsou, ale to já nemohu nijak ovlivnit, vaše stížnosti jsme předali, bohužel je celá tato situace mrzí a také z toho nejsou nadšeni.
    Pevně věřím, že dělají co mohou. I nyní se tomu věnuje celý team.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  6. bororo1

    bororo1 Pisálek fóra

    pezt

    já se bavím o alpách já nepsal nic o farmě,tak mně nic nepodsouvej,děkuji za debatu,přeji příjemný večer
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bororo1

    Rok starý počítač je nic neříkající termín, spíše by chtělo uvést jeho specifikace.
    Také přeji příjemný večer.
     
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hraji též od Bigpointu seafight a tady je vše v pořádku,takže to je čistě chyba těch ,co mají na starost farmeramu
     
    1jorgos a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. houdou

    houdou Zelenáč fóra

    Dobrý den, na bahamara jsem dosáhla 800 level a jsem na něj už 2 měsíce, to už nedosáhnu na vyšší level?
     
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den houdou,
    ano level 800 na baha je zatím poslední. TBZ ze ovšem dále načítají. Informace o tom, zda budou přidány další levely v tuto chvíli nemám.
     
  11. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    tak paráda třetí den akce a žádný viditelný pokrok v zlepšení hry už věřím že na tyto narozeniny jen tak nezapomeneme myslíte že to ještě někdy dají do pořádku??
     
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda Nunca1960,
    RT na tom pracuje. Zatím nemáme více informací. Až budeme vědět více bude zveřejněno. My moderátoři jsme na tom stejně... taky bojujeme. Chvílema je to docela výzva.
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dnešní základní obstarání farmy mi trvalo 50 minut. Jsem z toho stejně frustrovaná jako všichni ostatní. Jedné co mohu ze své zkušenosti poradit je pustit si k farmě nějaký hezký film (alespoň mě to trochu pomohlo)

    Přeji brzké vyřešení problémů
     
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,
    jsem na to nějak podobně jako Farmářka_X, moderátoři a hráči. .... během pobytu na farmě se učím na zkoušky. to je docela pozitivní :) Nicméně chtěl bych hráče požádat, aby nám své poznatky ke hře sdělovali bez sprostých slov a nadávek. Všichni jsme na tom stejně a dnes mám pocit, že zvládnout tuto akci je ještě větší výzva než všichni předpokládali
     
  15. jirbla

    jirbla Pisálek fóra

    Proboha dělejte stím něco to je katastrofa nejde poklid ani jedno pole aniž bych 6 krát musel mačkat F5 to už je fakt katastrova asi to přestaneme hrát člověk tam vráží peníze a houby z teho
     
  16. martyny1234

    martyny1234 Zelenáč fóra

    To je teda hrůza už 2 dny, proč začíná další akce jako děsivka, když tohle vůbec nejede. To se opravdu nedá hrát :-(
     
  17. evaka

    evaka Zelenáč fóra

    Také mi to už druhý den nejede...
     
    hanynkach a rosnička007 tohle ocenili.
  18. houdou

    houdou Zelenáč fóra

    v akci narozeninová zábava nemohu dokončit obrázky stále se to načítá, tak že ukol asi nemohu splnit, chci se zeptat jestli se to za včasu zlepší nebo farmu už plním přez 10 let ale takové problémy jsou až ted děkuji
     
    sejda621, pajaable a polacka tohle ocenili.
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Celý život jsem přesvětšená,že jsem nerv/znamení býk/ale puclích jsem se ted utvrdila,že jsem beránek-páč se stále snažím skládat ikdyž se to stále točí-děkuji ,že jste mě vyléčíli.
     
    sejda621, houdou a Prepperka tohle ocenili.
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hrát Farmeramu není již delší dobu relax, ale nervus. Skládat obrázky nelze nikde, ať již v prohlížeči nebo v klientovi.
    Ještě více jsem naštvaná, protože dodnes nemám zpět peníze za balíček zvýšení levelu ani ten balíček a ještě jde hra jako když nejde.
     
    sejda621, karbar a houdou tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.