Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Brugginno

    Brugginno Perspektivní autor

    Zdravím všechny farmáře, taky jsem naštvaná že nám farma nemaká tak jak má. Ale moderátoři za to nemohou, ti nám mohou sdělit jen to co se sami dozvědí. Ti co jsou za běh farmy zodpovědní jsou v anonymitě a myslím si, že je naše nářky moc nezajímají. Kůži za ně přeci nastavují jiní. A tak nám přeji všem hodně štěstí při plnění akce a moderátorům dík za jejich trpělivost a pomoc při řešení našich nesnázích.:D
     
  2. jachym-63-

    jachym-63- Zelenáč fóra

    Tak už to trochu konečně jede
     
  3. piskot

    piskot Zelenáč fóra

    Zdravím, poslední dobou je opravdu těžší a těžší tuto hru hrát, protože se stále opakuje to samé. Hra načítá pomalu, takže je téměř nehratelná a jelikož jsem hráč který to hraje pro zábavu, tak za reálné peníze nic nekupuji jen co mi dá hra. Takže syslím kombajny a vše co se dá, ale pak se můžu vzteknout když to nejede a kombajn je mi v tu chvíli též k ničemu. Pokaždé si říkám že už přestanu hrát, ale pak je mi to líto a dávám tomu další a další šance. Doufám v brzké zlepšení a přeji i ostatním silné nervy.
     
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    piskot - chápu tě, ale když se na to podíváš z druhé strany, tak je tvůj příspěvek docela paradox. Pokud si ten příspěvek přečtou tvůrci, zjistí, že jim sice nedáš ani korunu, ale chceš aby hra nejen existovala, ale dokonce bezchybně fungovala. To asi neklapne. Čím víc hráčů nedá do hry ani korunu, tím méně budou tvůrci do hry ochotni zpět investovat. A s tím zase souvisí i ta funkčnost.

    To není nic proti tobě, já taky v současné době jedu zadarmo, ale uvědomuju si, že kdyby hrál zadarmo každý, tak proč by tu hru někdo tvořil a spravoval? Jsem proto ráda, že ta hra jako taková vůbec existuje, že se můžu (aspoň občas) přihlásit, protože ta horší varianta taky může být, že už se nebude přihlásit kam.

    PS: Až dojedu nastřádané kombajny, plánuju je zase měsíčně kupovat jako dřív.
     
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Zakoupila jsem všechny nabídky Narozeninových nabídek a už je všechno šedivé a po kliknutí na řádek Sladká piňata mě to vždy vrátí do již zakoupených nabídek. Co dál? čekat na konec akce? Nebo co mám dělat? Kde je chyba?
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008
    A nakoupila jsi skutečně všechny 3 narozeninové nabídky (viz zde)?
    Pokud ano, zkus nejprve restart a poté třeba jiný prohlížeč.
    Pokud i to selže, obrať se na technickou podporu (jak na to, najdeš zde).
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Vyzdvihol som si narodeninový darček.Ukladal som do stoniek dekorky,ale tretej stonky mi chýba dekorka klavírni virtuóz.Tak že ostatné dekorky nechám v lište.Na bočnej farme mám všetky.Neviem kde sa stala chyba.Neviem či sa bude dať tá dekorka niekde získať.Stonka zostane šedá.Prosím bude sa dať dajako záskať?Ďakujem za odpoveď.
     
  8. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    Ahoj taky bych se chtěla zeptat kde se dají sehnat dekorace do stonků, které jsme ted dostali jako dárek, já nemám žádnou kterou je tam potřeba.
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Dar-nedar-musím koupit balíčky kvůli dekorkám,nemám všechny dekorky=takže stonky šedé a kničemu.
     
  10. zlatarytirova

    zlatarytirova Pisálek fóra

    • Citace bez vlastního obsahu. Farmářka_X
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Kuteno-

    Je potřeba zkontrolovat plochy a popřípadě jiné řádky. Pokud nenajdeš, můžeš zkusit podporu.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Sluníčko

    Dekorace jsou jako bonus za denní přihlášení, musíš se přihlásit a vyzvednout dárek od Kubíka 21x v měsíci.
    Pokud jsi to zvládl tak prohledat farmu.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj mituli

    Jaký dar nedar, řádky jsou jako dárek, a pokud jsi se přihlásila aspoň 21x v měsíci tak by jsi měla mít všechny dekorace a nikdo tě nenutí nic kupovat, dekorky nyní ke koupení stejně nejsou, tak nevím proč se rozčiluješ.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj zlatarytirova

    Nevím co tím chtěl básník říci.
     
    bačkora85 a zemanka01 tohle ocenili.
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    EDIT díky v pořádku, došla jsem si zaplavat a už to funguje.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pezt tá dekorka nebola v tom narodeninovom balíčku?Na druhej farme po vyzdvihnutí mám všetky tak neviem.Tá dekorka klavírni virtuóz v balíku nebol?Ak nie tak si skontrolujem stonky.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-

    Všechny dekorky jsou za denní přihlášení, žádná se nekupuje.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    petz tak že som ju našiel na ostrove.Díky že si ma upozornil,že tie dekorky sú za denné prihlasovanie.Ešte raz ti ďakujem.
     
    evainfo a bačkora85 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-

    Není zač, hlavně že se našla ;)
     
  17. vinetů68

    vinetů68 Rádoby autor

    dneska to je zas rychlost ty farmy jeto pomale jak minule a o vcerejsku ani radci nemluvit
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Jak je to s těmi narozeninovými balíčky, když nekoupím první nemůžu koupit druhý a třetí?
    To by znamenalo, že když nekoupám první a druhý nemůžu koupit třetí.
    Je to tak???
    Díky
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    pezt-nerozčiluju se=je mi to fuk
     
  20. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    Ano je to tak já si je musela koupit postupně
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.