Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj drahulína,
    je nějaký problém je to nahlášeno, IT na tom pracují. Více info v tuto chvíli nemám
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  2. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    tak mám vytočené pěkné bonusy na zvýšení z polí . je 14.52 a já se ještě nedostala na farmu. nejde a nejde .samá žlutá kytka má to ještě taky někdo????? děkuji
     
    enrikea a babička-květa tohle ocenili.
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj babicka38,
    přečti si příspěvek nad svým příspěvkem ... je nahlášeno a řeší se. Až bude vyřešeno nebo dostaneme nějaké informace dáme vědět
     
  4. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    proč zase nejde farma?
     
  5. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj ve spolek má někdo problém dát do zlatého slotu vánočku a bílou nevinnost ať to zkouším jak chci tak mi to prostě nejde ani v klientovi ani v prohlížeči edge:(
     
  6. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj -borůvka53-,
    je nějaký problém a je nahlášen a pracuje se na něm.... čti prosím příspěvky nad svým dotazem
     
    .SilverAngel., Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.
  7. Antonin2020

    Antonin2020 Zelenáč fóra

    mě nejde vyzvednout narozeninový dýrek z kalendáře, vlastně nejde skoro nic
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Není možné od 14.hodin začít akci.Zkouším celou dobu a pořád jsou problémy,hra nefunguje.
     
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Antoníne,
    stačí si přečíst příspěvky výše, a věděl bys, že problém s hrou je celkového rázu, že se o něm ví a že je nahlášen...
    Problémy máme všichni...
     
    mituli, babička-květa a bačkora85 tohle ocenili.
  10. comando09

    comando09 Perspektivní autor

    Čo sa deje z tou hrou stále keď začnie nejaká nová súťaž strašne to dlho načítava dnes o 14:00 hod sa nemôžem prihlásiť do hry stále mi to načítava od 0 o 100% a nechce ma to pustiť na žiadne políčko čo stým znova mať je to hrozne čim ďalej tým horšie sa ta farmerma hraje
     
    cocrouche62, modro.ocko22 a drahulína tohle ocenili.
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Co se děje? Hra se nenačítá. Tento problém se řeší i na německé farmě, takže to není v PC.
     
    modro.ocko22 a Prepperka tohle ocenili.
  12. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    stále to nejde,pořád se to načítá,nejde sklidit prostě nic.
     
    modro.ocko22 a lencus tohle ocenili.
  13. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    Hra skoro nejede, nejen že se pomalu načítá, pořád mi tam lítají hvězdičky, většinou musím shodit a načíst znovu.

    Nedivím se že lidé končí, taky o tom uvažuji.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  14. krokodýlkrokous963

    krokodýlkrokous963 Pisálek fóra

    také uvažuji že přestanu hrát,kombajn k ničemu,konzervy také,je to cím dal horší,
     
    modro.ocko22 a kim1370 tohle ocenili.
  15. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    stále se motá kytka a na farmě nejde nic udělat
     
  16. vinetů68

    vinetů68 Rádoby autor

    zas super vykon za dnesni start ukolu,tak to priste nejdriv zkuste jestli to jde a pak to teprv puste pani inzenyri
     
  17. JAMI246

    JAMI246 Zelenáč fóra

    Celý den farmerama nejde a moderátoři tu asi nejsou aby někdo podal vysvětleni
     
    cocrouche62 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    JAMI246: Mají plné ruce práce a nějaké vyjádření je ve vláknu k akci, tak se podívej.
    No a co, že? Občanku taky spustili a nešlo něco jiného :p, že se divíme.
     
    Prepperka, evinana a polacka tohle ocenili.
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    A jaké vysvětlení si představuješ? Informace o tom, že se na odstranění problémů pracuje, jsme na fóru předali několikrát. Pokud budeme mít nějaké další podrobnosti, které s vámi budeme moci sdílet, tak se je dozvíte v oficiálním oznámení.
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dob. Já jenom nechápu jednu věc. Stále stejná chyba, stále stejný problém a pracovníci IT si nevezmou ani snad po roce, možná i delší době, ponaučení. Připadá mi to jako když pracují pokus-omyl. Nezlob se. Ale hra se zpomalila již dopoledne, zavedením nové akce to dorazili. Vám modíkům přeci nepošlou zprávu, že to nezvládají.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.