Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    kde se prosím dají sehnat dekorace pizzová párty
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    selene90 - pokud hledáš dekorace do stonku tak hledáš marně. Tento stonek ve hře je vizuální chyba, která zatím nebude opravena. V aktuální akci žádný stonek k dispozici není ZDE

    Přeji hezký den
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  3. evinana

    evinana Expert fóra

    Ahoj,
    mám prosbu jestli mi někdo neporadíte. Poslední dobou musím často farmu aktualizovat což dříve nebylo. PC čistím, připojení také je dobré, ale napadlo mě zda to nemůže dělat zapnutá VPN. Musela jsem jí mít když jsem pracovala i z domova a to už nemusím. Nevím jestli to ale nemá i jiný účel, jestli to mohu vypnout a zda by to nepomohlo. PC používám už jen doma. Mám jí zapnutou na data i roaming.
    Jo, a ještě jsem našla zapnutý Proxy server, neměla bych také vypnout? V nastavení PC nejsem moc zběhlá
     
    Naposledy upraveno: 11/11/23
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana

    Tak za prvé, pro hraní hry Farmerama je dokonce v pravidlech, že používání VPN je zakázáno. Takže doporučuji vypnout.
    Samozřejmě, že při zapnuté VPN dochází ke zpomalení hry, protože data tečou přes půlku světa i když nemusí. Proxy server můžeš vypnout a vyzkoušet jestli to funguje lépe nebo je to stejné, a podle toho se zařídit, jestli nechat zapnuté nebo vypnuté.
     
  5. evinana

    evinana Expert fóra

    petz děkuji za vysvětlení. Pravidla jsem sice četla, ale nepamatuji si vše. Když mi jí zapínali z pracovních důvodů tak mě vážně nenapadlo co je v pravidlech farmy. Hraji skoro od začátku. To zpomalení pozoruji až tak cca 2 týdny a proto hledám jestli chyba není u mě. Povypínám a uvidím. Každopádně moc děkuji.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adik06 - nestihnout šlechtění?? Při použití Růžového želé (lze jen vyrobit v marmeládovně nebo koupit na trhu) a při použití parfému se dostaneš na zajímavý čas. A pokud budeš mít i řádek a aktivovanou runu na stromě moudrosti můžeš se dostat na ještě zajímavější čas viz tabulka

    upload_2023-11-12_8-30-37.png
    Všechny vychytávky nalezneš ZDE

    A nějak se mi nechce věřit, že bys měla problém s počtem ptáků, které jsou na Sýkořici potřeba
    Pokud chceš ušetřit za SK tak máš možnost využít Veselý den slev
    Start akce: 12.11.2023 v 10:00 hod.
    Konec akce: 13.11.2023 ve 22:00 hod.

    Přeji hezký den
     
  7. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně pod sebe. Farmářka_X
    ahojte, prehadzuje mi riadky na fazuli , neda sa s tym niečo robiť

    a ešte prosim kde najdem take vychytavky , čo všetko použiť na zrychlenie či už sadby, alebo chovu , ako je rada o riadok vyššie, ďakujem

    ako sa prosim k tomu dostanem ,mimo tuto ZDE


    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/11/23
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .jozefinapizgovaguza - Tak prvně nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit.
    Vychytávky na urychlení sadby najdeš ZDE a ZDE. Rady na urychlení chlévů najdeš ZDE (zeleně barevný text jsou odkazy a stačí na ně kliknout)
    Co se týká přesouvání řádků to je problém, který se děje a nevíme zda bude někdy vyřešen

    Přeji hezký den
     
  9. strsim

    strsim Pisálek fóra

    Chtěla bych se zeptat kolik musím mít bodů , abych dostala marmeládu +2 a mohla ji sama vyrobit. Děkuji .
     
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj,
    všechny potřebné informace najdeš ve FAQ - konkrétně ZDE
     
  11. strsim

    strsim Pisálek fóra

    To ,že se mám podívat jak se vaří marmeláda , neřeší to na co se ptám . Já se ptám , když mám marmeládníka stupeň 4 , kolik musím mít bodů mám 53280 ,jesti jich má být 100000 /nevím /? ,abych dostala tu vytouženou marmeládu .
     
  12. evinana

    evinana Expert fóra

    strsim - podívala jsem se do FAQ - hra a fórum a na 4 stránce najdeš marmeládníka a je tam popis kolik bodů potřebuješ k postupům. Potřebuješ 150000. Ve FAQ se najde popis opravdu k všemu;)
     
    danielka0000 a bačkora85 tohle ocenili.
  13. vinetů68

    vinetů68 Rádoby autor

    strasne pomalu se to nacita kolikrat musim vypnout a zapnout.
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  14. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    strsim, ak chceš vyrábať túto marmeládu, potrebuješ k nej vlastniť recept. Odkaz na FAQ píše, že recept si musíš kúpiť v obchode za 199 florénov; nie je prístupný automaticky po dosiahnutí 4. stupňa, takže bez ohľadu na to, koľko bodov ešte nazbieraš, bez receptu ju vyrábať nemôžeš.
     
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj, ale no ták

    upload_2023-11-15_19-9-27.png

    klik na marmeládník a kuk na stupeň 4



    upload_2023-11-15_19-10-21.png
     
    .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vinetů68,
    doporučuji provést kontrolu PC. Na co se zaměřit najdeš zde. Bohužel jsi přesně nespecifikoval jaké máš přesně problémy a tak není v mých silách odpovědět přesně. Snad ti alespoň odkaz do FAQ pomůže vyřešit Tvé problémy
     
  17. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Díky o to mi šlo , protože dříve se nic kupovat nemuselo a automaticky se připsala ve 4 stupni . Ještě jedou moc děkuji !
     
    MarianoGirl2 tohle ocenil(a).
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Bohužel, nemáš pravdu!
    Recept na Mrkvovo-jablečnou směs se kupoval ( za 199,-Fl ) vždy. Zdarma se tento recept dal získat pouze v akci Dožínky2011
     
    enrikea, Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  19. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    Dobrý den taky mi nejde farma děje se něco?
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mikeks, ano je to tak. Mrkni >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.