Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Asi ti skončilo, co na to říci více.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Bohužel tady ti neporadím, budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření.
     
  4. Čert68

    Čert68 Pisálek fóra

    dobrý den , prosím chci se zeptat mám na divoké louce zasazené dekorky Květinový drak a Ohromení .a nemohu je žádným způsobem odstranit. ručně ani kombajnem a trvá to nejméně měsíc možná déle, tak se ptám kde se mohli bloknout. děkuji moc
     
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Čerte68
    Možná by ti mohla pomoci klávesová zkratka D (pro vyvolání funkce odstranění, více o klávesových zkratkách najdeš zde) a následné potvrzení pomocí klávesy Enter (některé dekorace bylo do nedávna nutno odstraňovat ručně právě s tím individuálním potvrzením hráčova rozhodnutí odstranit dekoraci).
    Pokud i to selže, popiš své problémy ve zprávě pro herní podporu).
     
  6. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Ahoj, zkoušela jsem vyhledávač ale buď jsem špatně zadala a nebo dotaz není, tak se zeptám. Zítra přijede dcera, která také hraje tuto hru. Může se připojit z mého počítače a nebo je problém, že ze stejného počítače se budou přihlašovat střídavě dva účty? Jde jen o pár dní, nechce přijít o sázení atd. a na mobilu jí hra nejde.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dagmaruša

    Problém v tom není, akorát by jste neměli navzájem sdílet přihlašovací údaje.
     
    Dagmaruša tohle ocenil(a).
  8. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Děkuji, budeme se střídat, stejně musí být někdo s mrňousky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/23
    pezt tohle ocenil(a).
  9. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    dobrý den , chci se zeptat v OaD se nabízítečkovaný deštník za Mikuláš ll , další deštník za strom noční trubka dekorace na výměnu mám a stále mi to píše ,že nemám dost zboží, nerozumím tomu, děkuji
     
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krásný den babicka38,

    předpokládám, že máš některou z těchto dekorací Medvěd Mikuláš II a Strom noční trubka
    pravděpodobně nemáš v liště požadované množství dekorací. Zkontroluj to prosím. Nemohu vědět jak vypadá ona nabídka na výměnu co vidíš. Zkontroluj si prosím stav dekorací a případně sem vlož obrázek nabídky.
    Pokud neuspěješ kontaktuj prosím podporu - jak kontaktovat podporu najdeš ZDE
     
  11. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ano obě dekorace mám ale nejdou poslat,díky za odpověd
     
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krásný den babicka38,
    a opravdu je máš v liště nemáš je na ploše nebo v řádku ? vlož sem prosím obrázek s nabídkou a s hláškou jak to nejde prosím.
    Bohužel nevidím co máš na obrazovce a bez toho Ti nejsem schopen poradit. Díky za pochopení
     
  13. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    děkuji moc za radu ale já to neumím dát sem obrázek , no v liště jsou , chtěla jsem je darovat tak třeba příště to půjde.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Co vlastně chceš ?
    Něco vyměnit nebo něco darovat ?
    Uveď přesně co chceš darovat nebo vyměnit, ale přesný název.
     
  15. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    moc prosím kde se dají sehnat dekorace do stonku Inutepova kletba
     
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj selene90,
    dekorace se daly získat v akci Inutepova kletba, pokud máš stonek je pravděpodobné, že máš i dekorace. Pokud je nemáš můžeš je zkusit vyměnit v právě probíhající akci O&D
     
  17. adik06

    adik06 Rádoby autor

    ahoj jelikož ve výměně není možnost získat sýkořici .vubec se tam nenabízí ..vyhlašuji výměnu kdyby někdo měl zájem ...mám zájem o SÝKOŘICI ..nabízím výměnou nějakou stáj v červeném , růžovém nebo neonovém provedení ....piště zprávu ...díky ...( jestli teda by to šlo poslat normálně jako dárek )
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj adik06
    Sýkořice poslat nejde, a je jedno jestli se tu postavíš na hlavu ;)xD
    A pleteš si vlákno dotazů s vláknem kde se žádají výměny. To jen tak mimochodem.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  19. Amapolla93

    Amapolla93 Zelenáč fóra

    Zdravím, nemáte někdo tip, kde v této době sehnat Farmsčot? Díky
     
  20. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Nevím, kde se zaptat...
    Ke svému překvapení jsem dnes ráno zjistil, že se na Bahamě dají chovat cikády. Od kdy? Vůbec jsem nezaregistroval, že jsou ve hře. Díky za info.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.