Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Trismegistos, žádný takový limit není. Lišta je v tomto případě bezedná 8)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    ahoj mám novou kreditku a nejde mi nastavit-něco dělám blbě- POMOC prosím.:cry:
    Děkuji předem
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima a dasa1143 tohle ocenili.
  4. Radioaktivni

    Radioaktivni Pisálek fóra

    Zdravím,nejde mi vůbec na protěžovém údolí otevřít zákazníky ani konvertor abych si vyzvedl věci - dřevo,zelené palivo atd.
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný podvečer.
    Mám dotaz a prosbu o radu.
    Večer bych si chtěla vyndat piccolo bedny, ale nevím kam. Pokud by se mi vyklubaly velice dobré dekorace, hýbat s nimi bych asi neměla, aby neztratily na účinnosti. Tak nevím kam je postavit, poradí mi někdo? Děkuji.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Radioaktivni - zkus hru úplně restartovat. Vypnout a znovu nalogovat. Pokud hraješ v klientovi zkus ho odinstalovat a znovu nainstalovat. Jak na to >>KLIK ZDE<<

    ------------------------------
    Madulka_cz - v tomto těžko radit. Usaď je tak, kde ti budou nejméně překážet, kdyby se vyklubalo něco zajímavého co nebudeš moci přesunout na jinou plochu

    Přeji hezké vánoce
     
    dasa1143, lacrima a Madulka_cz tohle ocenili.
  7. škopková57

    škopková57 Perspektivní autor

    Přeji celému týmu Farmeramy,hráčům, krásné a spokojené vánoce, hodně štěstí, zdraví do Nového roku.
     
    Dave Lister a Bedlivé_oko tohle ocenili.
  8. Radioaktivni

    Radioaktivni Pisálek fóra

    Včera mi nešly jenom některé funkce,dnes už se do protěžového údolí nedostanu vůbec,restart nepomáhá,vypínání taky ne,načte se to na 100% a pak už tam běžej jen ty ovečky.
     
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Radioaktivni
    A zkusil jsi restartovat celou hru (v klientu) nebo ideálně celý počítač (mě se to postupně taky horšilo a horšilo, až jsem dal restart PC a pomohlo to)?
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Po včerejším nočním útoku při přechodu z protěžového údolí na farmu se hra seká. Jenom abych podpořila Radioaktivni
     
    -samadoma- tohle ocenil(a).
  11. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, dnes se nemohu přihlásit do hry, mají to tak všichni ? Restartovala jsem PC a nic
     
  12. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    petrusena, ja mám celý deň v pohode aj prihlásenie aj chod hry, bez reštartov. Pekné Vianoce.
     
  13. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    ahoj uz zase je hra pomala a este navyse seka
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj darinomandarino,
    vím že tě to neutěší, věz však, že tentokrát i na mém PC trvala sklizeň i osetí (vždy na první louce na Farmě, na Děsivce i na Baha) déle než jindy...
    Je to sice vopruz, nicméně když už vím, že jde o svého druhu standardní chování, které nemá vliv na chod hry (kromě zpomalení), počkám tedy, až se všechny ty elektrony dostanou na svá místa, a další akci provádím až po zobrazení funkční obrazovky (dříve to stejně nereaguje).
    Někdy to jde plynuleji, jindy pomaleji. Moderátoři o tom referují, RT se s tím snaží cosi udělat (bohužel ne vždy se zcela uspokojujícím výsledkem), nezbývá tedy než se s tím pokusit smířit (vyndat mezitím sáček čaje, namazat chléb apod.) a ve hře pokračovat až tehdy, když to funguje.
    Pořád lepší stav, než když to nefungovalo vůbec, nemyslíš?;)
     
  15. stanifr

    stanifr Pisálek fóra

    ahoj ,, tak já mám jiný problém , sklidím a ještě ani na nic nekliknu a už je tam zaseto,a dlouhodobky při akci to hodně vadí ,protože nemohu čekat až to dozraje , tak to musím všechno odstranit , nadělám víc škody než užitku , podídíš mě co mám dělat ?? díky,
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stanifr
    Také se mi to stalo, zejména tehdy, když jsem byl nedočkavý a domnívaje se, že už je hra funkční, jsem nechtěně kliknul na secí stroj a na nějakou plodinu...
    Prostě nabízím jediné řešení - trpělivost...
     
  17. svj1

    svj1 Pisálek fóra

    Dobrý den , pro plnění úkolu uzavřeno z důvodu renovace mám dodat Michael Ovcson kde ho získám?
     
  18. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    svj1 získáš ho šlechtěním nemrtvých ovcí, ty se chovají na děsivce
     
  19. svj1

    svj1 Pisálek fóra

    dekuji
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    mám premium účet a dnes mohu obdarovat jen sousedů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.