Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra


    28. lv l už sedí to asi je chybka jen v tom 27. lvl.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  2. -a22-

    -a22- Zelenáč fóra

    Nevíte kde najdu ten zimní dárek pro sousedy (drak)? Nemůžu ho nikde najít.
    Díky.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -a22-

    Vydání nového dárku je zatím odloženo, viz oznámení
     
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. comando09

    comando09 Perspektivní autor

    č sa deje z tou hrou je to hrozne už niekoľko dni sa ta hra zle načítava je to strašne pomalé musím ju niekedy aj niekoľko krát resetovať aby mi to načítalo stále pred Vianocami je to tak, nedá sa stým niečo spraviť aby ta hra už konečne dala hrať normálne je to čim ďalej horšie a horšie .
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj comando09

    Evidentně jsi našel/našla příslušné vlákno (je jich sice více, ale našel/našla jsi tohle), takže číst umíš... stačí si tedy přečíst příspěvky hráčů výše (a případně další vlákna, věnující se pomalé hře) a shledáš, že v tom nejsi sám/sama.

    Všichni se snažíme (včetně hráčů) přijít na příčinu toho všeho. Pokud máš pocit, že bys mohl/a přispět troškou do mlýna, můžeš zde sdělit parametry svého PC, svůj herní ID, rychlost připojení a popis toho, kde pociťuješ největší zpomalení.

    Takže vzhůru do toho (testování) a půl je hotovo (předáme info RT, aby aspoň tušili, nač se zaměřit a kde je ten čokl zakopán)...;)
     
  7. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    Ahoj, mám 2506 hvězdiček, ale po kliknutí do příslušného čtverečku na stromě moudrosti se mi protěžové údolí nechce otevřít. V čem je problém? Děkuji za radu.
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj olgaon

    Dostatek hvězdiček není jedinou podmínkou pro vstup do Protěžového údolí. Musíš mít aktivovány zejména všechny předchozí runy na cestě k runě pro vstup do Protěžového údolí a rovněž mít dostatečný level (cituji ze stránky o Protěžovém údolí zde):

    Pro získání přístupu do Protěžového údolí je potřeba si na Stromě moudrosti odemknout runu s názvem Protěžové údolí, která je dostupná od 98. levelu a její odemčení stojí 2500 hvězdiček. Odemknout lze jen v případě, že již máte odemčené veškeré předešlé runy, na které navazuje.

    Pokud máš vše splněno a přesto se nemůžeš dostat k aktivaci runy, obrať se na technickou podporu (zde).
     
  9. Francek82

    Francek82 Zelenáč fóra

    zdravím muže mi někdo vysvětlit proč vyskakují jen tučnáci a skřítkové a medvídkové u
    z,izeli..chci jim darovat jablíčka ze mlýna a nikde nejsou,co to zase je ve hře? Díky
     
  10. bobča123

    bobča123 Pisálek fóra

    a máš je zaškrtnuté aby vyskakovali???
     
  11. bobča123

    bobča123 Pisálek fóra

    zmáčkni F5 a měli by se opět objevit, někdy jsem musela tohle zopakovat i vícekrát a zaškrtnutí je jasné, bez něho zmizí všechno, já třeba když je nemám čím obdarovat, tak je odfajfknu pryč aby nepřekáželi a pak opět zaškrtnu
     
  12. bobča123

    bobča123 Pisálek fóra

    ráda jsem pomohla když jsem zcela vzácně na fóru a také přeji pěkný den a i hru
     
  13. Kudrnová

    Kudrnová Aktivní autor

    Přeji všem krásný předvánoční čas a pohodovou hru :)
    Letos nebudeme mít zasněženou farmičku? Vždy se na ní těším a stále nic.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kudrnová, bude i letos 8). Mrkni >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Kudrnová, lacrima a dinoalesi tohle ocenili.
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,když dán do slotu ten bonus a dám ho třeba 3x zvedne se mě čas nebo mě dá pole aj o 6 plodin více,děkuji

    [​IMG]
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinku123
    Je rozdíl mezi boostery, které nejdou do slotů, a jejich účinky se sčítají, a mezi Bonusy, které patří do slotu (zde zlatého) - u nich se sčítají časy...
    Stačí?
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Kytka2001,tak že co mám na obrázku tak když dám 2x tak bude čas 48 hod ale na polích bude jen +2 místo 4 kusu navíc.
     
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinku132

    Prostě to, co se jmenuje bonus a jde do některého ze slotů, po přidání způsobí prodloužení času (podobně jako vícenásobné použití MJS), zatímco pokud jde o podpůrný prostředek, který do slotů nejde (typicky např. booster úplňkové sklizně), ten při postupné aktivaci způsobí vícenásobný efekt (např. více zisku do stodoly z úplňkových komodit).

    Pozor - pokud bys chtěl aktivovat 2 či více boosterů současně, dojde k prodloužení účinku v čase a nikoli k násobení účinku!

    A to, co máš na obrázku, je bonus výnosů z rostlin (patří do zlatého slotu) - čili pokud jej využiješ 2x či vícekrát, prodloužíš čas a nikoli účinek:
    1x bonus z výnosu rostlin = 100% navíc z polí na 24 hodin
    2x bonus z výnosu rostlin = 100% navíc z polí na 48 hodin
    3x bonus z výnosu rostlin = 100% navíc z polí na 72 hodin atd.
    Samozřejmě je možné bonusy ve slotech (diamantový, zlatý, stříbrný) prodloužit pomocí Pinky Pie koláče... (1,3 x základní doba trvání)
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Kytka2001 tohle ocenil(a).
  20. popleta54

    popleta54 Zelenáč fóra

    Dobrý den,prosím o radu. po několika letech jsem se vrátila do hry a ztratila se mě funkce, kdy se mě při najetí kurzorem myši přes chlév, pole, strom objeví info o názvu, délce času do sklizně apod. nemůžu to nikde najít. Děkuji předem za odpověd i radu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.