Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    U mně se po včerejší aktualizaci nezměnilo vůbec nic. Stále větev a tržiště se dlouho načítá. Jenom jako info.
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím taky mě to nejede pořád sekačka a kytky
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ahoj, myslím, že naráža na oficiálne oznámenie od danda-vnovis v sekcii Pravidlá, "Pravidlá súťaže". Druhý link, ktorý má odkazovať na FB skupinu/stránku so súťažami, nefunguje (vyhodí tamtú chybovú hlášku).
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MarianoGirl2 tohle ocenil(a).
  7. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Ahoj, potřebuju poradit, hra se načze, ale veškeré změny se neuloží, nejde ani po šestý posadit chlívky obnovit farmu , je to chyba u Vás nebo u mě ?
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bertoldku

    Zkus se úplně odhlásit a přihlásit (zejména pokud hraješ v Klientu), případně vyčistit počítač (jak na to, najdeš zde v části Návody na údržbu počítače). A teprve pokud toto všechno selže, zkus napsat na podporu (jak na to, najdeš zde).
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mám dotaz,trochu se v těch počtech ztrácím.Jak je to když dám na plochu např. dva Jacky(na mýtině mám 4ks. tak je proluftuju aby nezakrněli).Vždycky jsem použila jen jednoho.Díky
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51

    Jejich bonus se bude sčítat, pokud tedy aktivuješ 4x Jacka bude bonus z jednoho pole +8.
     
  11. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Ahoj, mám obydlí pro Lori ale nemůžu namlet krmení, nemám v nabídce. Co s tím?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dagmaruša

    Jedná se o chybu, musíš počkat až příjde ten správný čas, budeš moci umlít i krmivo.
     
    Bedlivé_oko a Dagmaruša tohle ocenili.
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    nechci prudit, ale v Protěžovém údolí mám nahráno celkem 367 370 ABZ a podle lišty s body mi chybí 70 ABZ do dalšího levelu (28).
    Podle tabulky bodů
    27.333 940367 939Schuhplattler
    28.367 940407 439Krotitel/ka rysů
    mi chybí 367940-367370 =570 mi chybí o 500 bodíků víc.
    Já vím, že postoupím po získání 70 bodů, ale co kdyby RT upravilo tabulku, jak to mají nastaveno ve hře.
    Občas se podle tabulky orientuju.
    Určitě to nespěchá, důležitější je úprava chodu hry.
    Díky
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    xDxDxD

    No koukneme na to, možná se stala chybka při tvorbě faq z podkladů.
     
  15. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Děkuji
     
  16. adik06

    adik06 Rádoby autor

    Ahoj prosim ted muzeme darovat ledoveho draka,ale nevim kde ho hledat ..diky za radu
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj adik06
    Teď jsem se raději podíval do zasílání dárků na mém účtu a shledal tam ještě starou dekoraci k zaslání...
    upload_2023-12-14_7-16-24.png
    Tím odpovídám na to, kde ji hledat máš,
    kde se s ní však ještě zatím neshledáš...

    Zdá se, že budeš muset počkat... Ale neboj se, dočkáme se a budeme ji mít k dispozici k darování dost dlouho, takže si ji užiješ...;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  18. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ahoj, je momentálne nejaký problém pri platbe kartou? Nedajú sa mi zakúpiť pomocníci.

    edit: Ďakujem, podarilo sa.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/23
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kamienka
    Nevšiml jsem si žádného problému s platební kartou. Zkus se odhlásit a přihlásit a následně zkus nákup. Pokud i toto nepomůže, potom napiš na podporu. Jak na to, najdeš zde.
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Zeptala jsem se na to vyčištění, na což se mně tatínek dotázal, jestli mám na mysli mechanické nebo elektrické (jako bych měla vědět, co to znamená xD). A když jsem u něj na PC zapnula hru, zděsil se při pohledu na správce úloh, že takhle tvrdě makat svůj počítač ještě nikdy neviděl xD Poté se zmínil, že to u mně nefunguje asi proto, že mám paměť 4 GB a on má 16 GB.
    Dnes překvapivě farma jede i na mém Edgi, tak snad to vydrží. Možná u mně zabralo to vylepšení, co RT spustil. :)
    Jinak, než mi to přestalo jít úplně, farma se načítala několik minut, přechod z plochy na plochu byl velmi pomalý, hra se občas na minutu či víc zasekla při pokusu o sklizení, zasazení nebo nakrmení chlévů. Sklizeň trvala klidně i 20 minut. A protěžové údolí, tam jsem to měla stejně jako evoku57 a polacka, takže tam jsem radši už potom ani nelezla :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.