Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Dobrý večer, kúpila som v Opičom chráme v 12.miestnosti rozšírené pole pre dekorácie,
    ikona je v dolnom rade druhá zlava.
    Minula som banány a výsledok ............. som nenašla :oops:
    Pozrela som pravidlá hry, že to tam bude vysvetlené, čo som vlastne kúpila a tam vám táto ikona ešte chýba, tak nerozumiem prosím
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dingičko

    Pokud myslíš tuto sochu

    Screenshot_4.png

    Tak to jsi si aktivovala Baha muzeum, to slouží k umístění dekorací, tak jako ostatní muzea
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134
    Pokud máš vybraný v nastavení "Výchozí motiv", potom jakmile dojde na Zimní motiv, mělo by se to projevit i na tvé farmě.
    upload_2023-12-5_20-11-22.png
    Pokud nenastanou nečekané události, potom by měl být Zimní motiv v průběhu zimy k dispozici. Kdy to však bude, je ve hvězdách...
    Více o nastavení nejen Motivu najdeš zde.
     
  4. muri1970

    muri1970 Pisálek fóra

    Ahojky. internet mám v pořádku. Tady se to stále seká. Jede to hrozně pomalu. Musím restartovat. Hraji hru od samého začátku.
    Přiznám se, že mě to přestává bavit. Nemohu u farmy sedět hodinu.
    Psali jste, že problém máte. Nejde odstranit?
     
    Arči1000, zdarsky79 a polacka tohle ocenili.
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj muri1970
    My moderátoři samozřejmě neustále referujeme RT o problémech s hrou (nejen prostřednictvím pravidelných reportů), jsme ve spojení i s kolegy moderátory z jiných herních lokací nežli CZ/SK, takže víme, že i jinde jsou stejné problémy a stejné nářky...
    A to je asi tak vše, co s tím z pozice moderátorů můžeme činit. No, netěší nás to, raději jsme pochopitelně, když vše běží jak na drátkách, ale co s tím jiného můžeme dělat?
    Nad rámec toho někteří z nás neustále testují na různých PC/noteboocích/mobilech v různých prohlížečích při různých módech a nastavení hry, kde a kdy se to zadrhává nejčastěji a jak to celé nastavit, aby hra běžela co nejplynuleji... a věř mi, docela to žere čas.
    Snažíme se, snažíme, ale občas ta snaha není vždy odměněna patřičnou odměnou (míním tím nalezení řešení problému)... konečné slovo má pochopitelně RT, který se snaží nepochybně rovněž, ale na ten my vliv opravdu nemáme...
     
  6. spi.mi

    spi.mi Zelenáč fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ahoj
    mám trochu problém po dlouhý době sem zas přihlásil na starej účet farmeramy a mám velkej problém mám starý upgrady, který mě tam jenom překáží v inventáři. Jedná se o kurník classic + a ++ mám i tady obrázky je toho i víc nevíte jak to dám pryč?
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    dala jsem na radu a jedu v anonymním prohlížení,je to opravdu mnohem rychlejší,ještě jednou moc děkuji.
    PS:Dnes už nejede hra v anonymním prohlížení,až mě bolí ruka jak je vše pomalé a nadlouho,asi budu muset ukončit hraní,tohle se fakt nedá a zlepšení žádné:cry::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 7/12/23
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    spi.mi - "zbavit" se jich můžeš při akci OaD - ještě jsou farmáři, kteří z nostalgie tyto chlívky vymění, nebo je lze při této akci prodat systému. Nicméně v liště chleba nejedí a taky se nekazí a časem pro ně nějaké uplatnění najdeš, třeba v Protěžovém údolí je lze prohnat konvektorem

    Přeji hezký den
     
  9. spi.mi

    spi.mi Zelenáč fóra

    díky
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, mám malý dotaz ... není nějaké zpoždění s kompenzačním balíčkem? Teď jsem se přihlásila do hry a v novinkách na mě ohledně balíčku nic nevyskočilo. Děkuji za odpověď
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bačkora85 - již jsem vznesla dotaz ohledně balíčku a čekám na odpověď

    Přeji hezký den
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Farmářka_X ... děkuji za info.
    Také přeji hezký den a fajn hru :)
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bačkora85 - ohledně balíčku. Jsou nějaké potíže se synchronizací a balíček se zatím odkládá. Na kdy zatím nevíme, ale jakmile budeme mít nějaké další informace určitě se to dozvíte.

    Přeji hezký den
     
    dasa1143 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    uz zase lzete zadny balicek v novinkach neni,uz mne ta hra nebavi zadna zmena stale pomale seka seto,budu muset kvuli tomu skoncit hrat,fakt supr borci,kdybych takhle ja delal v praci tak by mne asi vyhodili.hodne expertu ale zadna zmena jenom tady porad kecy co udelat a je to knicemu,jinak mne hra bavila ale sedet hodinu na sklizeni misto 15 minut mne opravdu nebavi.
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    žemba1 ... ohledně balíčku máš odpověď přímo nad tvým příspěvkem.
    Přeji klidný středeční podvečer
     
    pezt tohle ocenil(a).
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    žemba1 - info o kompenzačním balíčku jsem dávala v příspěvku nad tvým. Co se týká problémů se zpomalením hry, tak informací od kolegů jak si zkusit pomoci je napříč vlákny nespočet. Ale kdo nechce číst a něco prostě zkusit tak raději bude frflat. Chápu, že zpomalení může být pro některé hráče frustrující, ale sršením síry tomu nijak nepomůžeš.

    Přeji hezký den
     
    .SilverAngel., dasa1143 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Ahoj,můžu se zeptat,poslední půl rok mi dělá velký problém dostat se na fórum,neustále mě to vykopává nebo dlouho načítá,jinak hra šlape kupodivu dobře.
     
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Martina717
    Vzhledem k tomu, že mnozí hráči mají problémy spíše se hrou a ty jen s diskuzním fórem, můžeš se považovat za šťastného člověka...;)
    O problému se nejen na CZ/SK fóru již dlouho diskutuje, pravidelně o tom posíláme reporty na "ústředí" a doufáme, že se to postupně zlepší. Bohužel nároky (zejména na volnou paměť) rostou, čím to je způsobeno, my moderátoři nevíme.
    Pokud nepotřebuješ být na fóru připojená jako Martina717, potom se lze do diskuzního fóra připojit čistě anonymně a v tomto režimu jen číst. Možná by to v takovém případě mohlo být rychlejší...
    A jak se dostaneš do fóra anonymně? Mrkni se na obrázek...
    [​IMG]
     
  20. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.