Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci​
     
  2. charina

    charina Perspektivní autor

    Dobrý den,
    potřebuji poradit, jak se dá zrušit upgrade na dekoraci. Do řádku v nebi "Děsivý rok v čase" potřebuji dekorace Netopýří věž a Pořádek musí být, jenže já je před chvílí ze stonku vyndala, dala na ně upgrade, abych je neměla zbytečně v liště, jenže teď je nemohu zpět do řádku dát, protože z nich mám Útulnou netopýří věž a Pořádek musí být 1, s čímž jsem nepočítala.
    Děkuji za radu.
    charina
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj charina, s tímto bohužel již nic dělat nejde. Jedině zkusit při akci Obchodování a darování znovu sehnat základní dekorace.

    Útulná netopýří věž a Pořádek musí být 1 jsou dekorky potřebné do řádku s názvem "Děsivý krok v čase" II. Třeba najdou využití tam.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    k.vitek, charina a bačkora85 tohle ocenili.
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Posledních 14 dní musím psát při přihlašování heslo a nemám ID.Jediné co jsem zjistila je/že musím povolit kukís,ale nevím kde.
     
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana563
    Nejde náhodou o dva problémy v jednom?
    Totiž pokud hraješ v Unity klientu, skutečně na první pohled nevidíš své ID. Musíš do nastavení (viz obrázek) a pak ho uvidíš:
    upload_2023-11-9_17-35-13.png
    A povolení cookies vypadá, jako bys hrála v některém z prohlížečů (nevšiml jsem si totiž, že by to v Unity klientu chtělo nějaká cookies).
    V čem tedy hraješ?
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Kytko děkuji za pomoc.Heslo už jsem vyřešila.
     
  7. vlci63

    vlci63 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou
    Zdravím, přestalo fungovat Zuzino ultrahnojivo. Nikde jsem nenašel zmínku o zrušení - výpadku.
    Děkuji za objasnění

    Omlouvám se, zblbnul jsem to já - záměna hnojiv


    **** sloučeno moderátorem ****
    nepiš více příspěvků za sebou - použij edit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/23
  8. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím,mám dotaz.zvedačka s mačkačkou je na foru psána ze se zobrazi na farmě,slunečním vrchu,nebi a strašidelném domě.ale tam ja ho nedám protoze se ve stodole ukaže kolečko překřížené,ze ho nemužu do toho strašidelného domu dat.misto toho jsem dekoru umistnila na baharamě tedy do křištalových vodopádů,neni něco špatně? myslím tím akci co byla včera.děkuji předem za odpověd.
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea, děkuji za upozornění 8). Umístění dekorací bylo připraveno dle podkladů, ale jak je vidět bylo v průběhu akce změněno. Ve FAQ u akce jsem opravil.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  10. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Dobrá ráno, chtěla bych vědět jak si můžu koupit Premium plus balíček pokud man koupený farmář Premium. Děkuji
     
  11. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134
    Prémium plus získáš ve vile (podobně jako prémium).
    Pokud máš Prémium, potom platí následující informace (cituji):

    Zakoupením prémia plus, pokud vám běží prémium nastane toto:
    • Bude účtována plná cena prémia plus.
    • Rezervuje se balíček pro prémium plus.
    • Aktivuje se Alpská produktivita.
    • Rezervují se zbývající dny prémia a pokud dojde k ukončení prémia plus, doběhnou zbývající dny prémia.
    • Pokud bylo předplatné prémia aktivní bude pokračovat předplatné tohoto prémia.

    Podrobné informace najdeš například zde nebo zde.
     
  12. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Děkují. Ještě se chci zeptat jestli v ty Alpské produktivitě je i kombajn na sběr ?
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134
    V Alpské produktivitě je následující:

    • Alpská produktivita: Konvertor a Výrobní stanice zkrátí dobu výroby o 50% (vyjma recyklace).

    Čili žádný kombajn na sběr...
     
  14. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    • Vícečetná identita - Dave Lister
    Mám dotaz. Kdy se jedná o stejnou identitu. Je stejná identita jeden počítač jedno přihášení do Windows, ale různé účty do hry? Nedávno byl jeden z mých účtů na fóru zablokován.
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg, na fóru je zakázáno psát z více účtů. Prostě si vyber jeden a z něho piš na fórum ;). Nejlépe ten který nebyl za používání více účtů trestán. Protože ostatní už měli ban a pokud z nich budeš psát i nadále bude postupováno stejně.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. I3ajk0

    I3ajk0 Pisálek fóra

    Ahoj,
    měl bych dotaz. Po O&D mi zůstaly dekorky, které už nikdo nechce. Mám možnost se jich nějak zbavit např. při nějaké akci nebo i bezvýměnně (myšleno, že nedostanu za ně nic)?
     
  17. superdanuska.7777

    superdanuska.7777 Rádoby autor

    Ahoj,vskytnul se mi problém u hry Blázni do zvířat. Chci ukoncit ,ale u úplnkových znaku se objevuje stále barva fialová,tj členovci. Už jsem počítač restartovala,ale je to stále stejné 2xfialová a jedna modrá barva.
    Děkuji za odpověd.
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    I3ajk0 - Při OaD je možné dekorace prodat zpět systému, ale za mě je to zbytečné, někdy se dekorace hodí do stonku, kde je možné dát libovolné dekorace. A za další v liště se nekazí a chleba nežerou.
    ---------------------------
    superdanuska.7777 - a akci došlo na poslední chvíli ke změnám, které jsou uvedené ve FAQ ZDE

    Přeji hezký den
     
    I3ajk0 tohle ocenil(a).
  19. superdanuska.7777

    superdanuska.7777 Rádoby autor

    A bylo to nutné? To se mi ještě za celou dobu co hraji farmu,nestalo,ale přesto děkuji za upozornění, vůbec by mě to nenapadlo!
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    superdanuska.7777 - změnu provedl RT a nám nezbyde nic jiného než se přizpůsobit.

    Přeji hezký den
     
    enrikea tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.