Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ivetakuc, 27/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hansicek, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    ako sa da ziskat ziariva vlna
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj darinamandarina, ziariva vlna je produkt výrobny Striháreň zombie oviec a postavíš ji v Dílně ve Městě. Umísťuje se na Děsivé plochy, takže budeš muset počkat s výrobou až bude akce Děsivá noc.


    upload_2022-11-3_18-38-10.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Nevím, jestli jsem něco nepřehlédl, ale mám takovýto problém:
    Umístil jsem jedno Museum na Lesní mýtinku a druhé do Majáku. Zatímco to první se chová dle mých představ, t.j. jeho výnosy odpovídají umístěným předmětům, z druhého v Majáku není žádný výnos ačkoliv by z něho mělo být cca 50 milionů BZ. U prvního je vidět v grafice přičítání BZ po položkách, u druhého se grafika objeví pouze jednou a BZ se nepřičtou. Obávám se, že moje ztráty tím pádem činí zhruba 1,5 miliardy BZ měsíčně.
    Původně jsem měl obě musea v Majáku a všiml jsem si toho až nyní po přemístění jednoho z nich na Lesní mýtinku.
    Hraji v aplikaci.
    Je to chyba ve hře, nebo jsem někde něco přehlédl a chybně postupuji já?
     
    Naposledy upraveno: 3/11/22
  5. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj neradaotravuji, mám drobný problém mezi pc a židlí. mohli byste mi poradit, jak mám přepnoutvlákna aby se mi nejnovější objevovali na první stránce? já to bohužel nenašla
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    akyraa -ale tie vlákna (debaty) sa vždy zobrazujú od aktuálnych - najnovších k tým starším,pokiaľ viem.To,čo sleduješ ti nabieha do najnovších príspevkov podľa toho,kto,čo,kde písal a debatoval.Ak je to aj staré vlákno,ale niekto do neho niečím prispel,tak sa ti zobrazí medzi najnovšími.Aspoň ja to tak mám.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    Bokonon, taková chyba není hlášena. Přesunul jsem Muzeum na Maják, ale vyzkouším až zítra.
    Ještě mě napadá jestli třeba máš v Muzeu nějaké dekorace s (+) a jsou už vyčerpané, tak by potom nedocházelo k přičítání BZ.


    akyraa, jak píše Peto121, nové příspěvky by se měli zobrazovat nahoře. Je možné samozřejmě je roztřídit mimo jiné kliknutím na text Poslední zpráva, vpravo nahoře v každém vláknu. Tím dojde k zobrazení nejstarších příspěvků a po opětovném stisknutí se ti zobrazí nejnovější. Pak je možné nahoře zvolit Nové příspěvky a zobrazí se tebou nepřečtené nové zprávy.

    upload_2022-11-4_16-23-4.png

    upload_2022-11-4_16-24-1.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  8. Spirooo

    Spirooo Zelenáč fóra

    Dobrý den, zamklo se mi měsíční město. Jsem level 107. Mohu vědět proč? Děkuji
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Spirooo, Měsíční svět se odemkne znovu při akci Děsivá noc. Sleduj akční vlákno, tam se včas dozvíš kdy znovu bude. Plocha Strašidelný dům je přístupná stále.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ahoj něco mě uniklo? Já mám 1 muzeum a někdo má 2 muzea jak píše Bokonon nebo to špatně chápu.
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca., jedno Muzeum lze otevřít za hvězdičky na stromu moudrosti a druhé koupit ve Farmářském obchodu za FL ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  12. Spirooo

    Spirooo Zelenáč fóra

    Dqěkuji za odpověd. to co jsem tam měl vypěstováno zmizí?
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Spirooo, vše tam na tebe počká. Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    bačkora85 a Peto121 tohle ocenili.
  14. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Dave Lister: Vypadá to takhle:
    [​IMG]
    a
    [​IMG]
    Zobrazuje se mi počet BZ, které by to mělo přičíst, dokonce se při samostatné sklizni muzea objeví BZ pod lištou levelu, ale ve skutečnosti se nic nepřičte. Už jsem to zkusil několikrát. Pravda jsou tam už některé věci propadlé, ale mělo by to přičíst alespoň něco.
    PS: Nevím, proč se mi ty obrázky ztrácí, ale pokud otevřeš editovat, nebo otevřít na nové kartě tak je uvidíš :)
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon, tak vyzkoušeno jak v prohlížeči, tak Samostatném klientu a BZ se připisují. V klientu je sice menší prodleva, ale vše je připsáno. I po restartu body zůstávají.
    Odstraň dekorace co už mají vyčerpaný bonus a nahraď je dekoracemi co dávají BZ. Pokud by problém přetrvával budeš se muset obrátit na herní podporu a požádat prověření účtu.
    >>Jak kontaktovat herní podporu <<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. izisa

    izisa Pisálek fóra

    Prečo, keď v hre trafím čistý stred, najmenej už najmenej 4 x, aj na prvý krát, napíše mi, že som získala najvyšší počet bodov a vždy dostanem len 15 bodov? Takto hru nikdy nedokončím, musí to byť chyba.
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj izisa, odpovídal jsem ti >>ZDE<<, tak mrkni ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. ivušáček

    ivušáček Zelenáč fóra

    Ahoj, nevíte, jak funguje sousek králík hopsátko, koupila jsem si ho, mám ho v sousedech, ale žádné dárky neposílá, díky Ivušáček
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivušáček

    Králík Hopsátko ti dává dárky v tu dobu kdy jsi si jej pořídila. Pro lepší přehled je dobré si zapnout vyskakovací okno u dárků.
    Jinak co jsi dostal najdeš také ve spodní liště, samozřejmě pokud jsi nerestartovala hru nebo neobnovila.
    Vše o Hopsátkovi najdeš v tomto příspěvku Supersoused Králík Hopsátko
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  20. pavlinajindrova

    pavlinajindrova Pisálek fóra

    Nevím co se to dneska děje, hra se neuvěřitelně dlouho načítá a po pár kliknutích se zasekne, hlásí error a musí se restartovat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.