Vikingská sága (2.11. - 8.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Došla jsem ke stonku, uvidím co bude dál:p;)Chybí mi hooodně padátek:(
    Všem kdo mají hotovo posílám gratulku:inlove:
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    díky všem za reakci, tak jsem asi taky trdlo a mám to dobře
     
  3. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    Taky Vikingy miluju, je to super.
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Odehráno 15 her včetně jedné darované. Chybí odměna trefu na první pokus. Tu jsem snad nikdy nezískala. Jde mi to jako psovi pastva. KŠ stávkuje.
    Všem, kdo už mají nohy na stole, gratuluji.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak se mi podařil hod na první pokus až při dvacátém čtvrtém hodu, takže teď už jen za 15 mincí, stonek ještě nemám, proto zatím další odměny nevybírám, vybrala jsem jen ty 4 uprage na dekorku, času je dost na ostatní výběr, gratulace těm, kdo už má vše hotové.
     
  6. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný večer, vrženo 43 seker, na 1. pokus žádný vrh, ale upgrady Balónkové továrny a jedna pikolka vyzvednuty, mise splněna.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to jsem necekal, ze prvním hodem hodim hned stred, no a pak dalších 7 her a mam všechny bonusovy vybrany... takze jasne upgrady a pak se jde na další odmeny...
    Jenom je trochu zavadejici, ze nabídka odmen ukazuje pouze 6 polozek a tedy jako kdyby další nebyly... akorát zelene sipecky reknou ze jo, ze je tam něco mnohem zajimavejsiho :)
     
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám odehráno56 her.Stonek pochopitelně a 1pikolku a všechny upgrady.Tuhle hru mám ráda
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mňa najviac rozosmiala odmena za 200 hviezdičiek získate 1 x bedňu s hnojivy :D :D :D
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jde mi to pomalu bez bonusů.. moje farma je zakletá, tak v práci jen seju a sklízím a doma večer házím.. a tak je to vždycky při akcích, moc se na ní nezdržuju už :sleepy:
    [​IMG]
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Teď ráno jsem si vyházela poslední pikolku.Hra se mi dařila.Zbylo mi 15 mincí.....škoda že tam nedali i něco do stovky mincí.Takhle tam spoustě lidí mince propadnou.
     
  12. izisa

    izisa Pisálek fóra

    Prečo, už asi štvrtý krát keď zasiahnem čistý stred, hra mi oznámi. že som dosiahla najvyšší počet bodov a pripíše mi 15 bodov. Takto sa hra nedá dokončiť
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedl. farmě uhráno zatím 23 miniher, ale všechny první pokusy jsou doma ;), vybrané upg a na pikolku chybí 5 mincí, než bude stonek, bude i pikolka a jedu dál, dokonce dopěstovávám i na hlavní fa, bo tam něco chybí na poslední pikolku
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký víkend všem :) tak po přečtení jsem se akce chtěla vzdát už pro slabý stoneček, ale zase šikovnou "Továrnu na balónky",
    rozdělenou chytře do více akciček je asi škoda neudělat celou, když v každé té akci bude 5 upgradů že jo ;)
    No ve čtvrtek ráno jsem prostě zasadila a navečer bylo hotovo :p
    Možná to tak budu dělat i u dalších akcí i pro bonusy z kola, kde jsem měla překvapivě i během hry 1x na 24 hod., 1x 12ti hodinovou, 2x na šest hodin a všechny jsem přes den plně využila :p

    [​IMG]



     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, protože je to tak nastavené. Dostáváš i za střed 15 mincí + bedýnku, pokud máš první střed (trefu) vyčerpanou.
    Ale dá se dokončit stonek za hry a na vše v obchodě to zřejmě všem za mince nevyjde.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/22
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj izisa, jak je popsáno ve FAQ k akci, bonusové Hvězdičkové mince získáš pouze při prvním trefení středu terče, počet mincí závisí na kolikátý pokus se ti to podařilo. Pokud znovu trefíš střed třeba na 3 pokus a už si ho předtím na třetí pokus trefila, tak 15 mincí + bednu/y.
    upload_2022-11-5_11-51-12.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak akce hotová... stoneček stonkuje a všechny upg vybrány :);). Pěstuji a hraji dál, sbírám mince, abych ještě vyzobala něco navíc z obchodu. Zatím jsem vzala jednu piccolo bedýnku a bednu s bonusy ;). Chci vííííc :D. Všem hotovým gratulace a ostatním ať se daří ;). Hezkou sobotu všem :)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, řádek mám, závěsy taky, jednu pikolobednu. Na dvě další asik nenapěstuju, ale ještě alespoň tu jednu zkusím. Do pondělního rána nic nemusím, můžu si dělat, co chci; tak budu pěstovat a s husou vrhat. Teda ne že budu házet s husou, husa bude házet. Vlastně husa bude házet s husou... Tak ve finále budu husou házet xD A proházím se k poslednímu závěsu zadarmiko...
     
    Naposledy upraveno: 5/11/22
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tož já ferčám tak to, jedu jak motorová myša až sa zamnu prášá.

    [​IMG]
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ještě jednu hru a mám stonek, nemám vyčerpanou odměnu na první pokus, ale do konce času dost. Určitě to klapne. Odměny až tak neřeším. Zatím jsem vybrala tajemné chlívky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.