Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -Amalka, 27/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahoj, už delší dobu mám problém se secím strojem. Když chci něco zasít a kliknu na políčko, kde by se mi měla rozbalit nabídka rostlin k setí, na baharamě se mi většinou sama zaseje maracuja, na farmě salát nebo mrkev a v děsivce hrůzostrašná tykev. Nějakou dobu se to dá vydržet, ale když se to opakuje už několik týdnů v polovině případů, je to fakt otravné. Dělám nějakou chybu? Dá se to nějak odstranit?

    pezt díky za odpověď. Jestli se to nikomu jinýmu neděje, tak je asi problém na mojí straně. Jinou myš vyzkouším, i když ta moje není nijak stará. Ale stejně se mi zdá divný, i kdybych 2x klikla na rozbalovací políčko, že se mi hned něco zaseje. Ale dík, vyzkouším!
     
    Naposledy upraveno: 28/10/21
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Amalka

    Vyzkoušej jinou myš, vypadá to, že v určité chvíli klikne dvakrát za sebou a potom se stane to co popisuješ.
     
    -Amalka tohle ocenil(a).
  3. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Ahojky,chci se zeptat,kde seženu do nového úkolu Problém v komunikaci novou rostlinu Měsíční houba.Nemůžu ji nikde najít,abych zasela.Děkuji za radu.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. terodont

    terodont Zelenáč fóra

    Dobrý den chtěla jsem se zeptat kde seženu půlnoční ovoce do úkolu v družstvě.Díky
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj terodont

    Půlnoční ovoce je plodem stromu Půlnoční dub.
    Strom momentálně získat nelze, pouze počkat na akci OaD.

    Fajn hru pezt
     
  7. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Dobrý den mám dotaz,nedostala jsem kod,buletin mám nastavený
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950

    A kdy jsi nastavila odebírání bulletinu ? Nastavení odebírání bulletinu po době kdy se odesílá email, neznamená, že ti ještě přijde.
    Pokud ho máš nastavený dlouho, a emaily ti nechodí, jsou další možnosti proč ti nechodí.
    Je potřeba mít ověřený email, který máš k hernímu účtu registrovaný.
    Dále jsi mohla někdy označit email jako spam, tak emaily z toho důvody přestaly chodit.
    V závislosti na poskytovateli emailových služeb, přidat adresu do white listu.
    Vše o této problematice najdeš zde FAQ Newsletter
    Pokud i nadále nebudou emaily chodit, budeš se muset obrátit na herní podporu.
    Emaily chodí většinou po začátku velkých akcí.
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Dave Lister - moc děkuji, vše vyřešeno příspěvek 176 z 23.10.2021 - Jarka
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  10. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    svítí mi tečka na liště, že je připraven upgrade na W11.
    Co s tím??
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    Doporučuji zatím ignorovat, dokud to nebude trochu "vychytanější" ten systém.
    Jinak je to jen převlečená Windows 10 do jiného kabátu.
    A pro přechod na nový systém bych stejně doporučoval čistou instalaci. Což nevím jestli je pro běžného uživatele a jestli to zvládneš.
    Ale rozhodnutí je na tobě.

    Fajn hru pezt
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Díky, budu to ignorovat.
    Určitě bych to zkazila.
    Dobrou noc.
     
    Pitrýsek47, evainfo a pezt tohle ocenili.
  13. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Netuším, do kterého fóra to mám napsat, ale potřebuju zjistit, kde vyrobím/vypěstuju svíci. Vůbec nemám tucha, kde se to vezme a nejsem schopná to tady najít, v lupě se mi zobrazuje jen kaktusová svíce a obrázek vypadá jinak, než to, co hledám. Je to to samé? A lze to ulovit jinak, než v nějaké náhodné tajemné sazeničce?
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Coruska, Svíce je plod stromu Kaktusová svíce. Dostupnost stromu najdeš ve FAQ. Plod je také možné získat z Bedny s hrůzostrašnými předměty II a III. Strom se dá získat i při akci Obchodování a darování.

    Pokud by nebylo ono co hledáš. Napiš prosím na co chceš produkt/plod použít. To usnadní hledání ;)


    Jara268, jsem rád že se podařilo vyřešit. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Prosím kde zjistím kolik mám napěstováno děsivích zvířat
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jakoja, nejen počet zvířat zjistíš ve stodole pod záložkou Děsivé předměty. ;)

    upload_2021-11-2_9-49-9.png

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nevím, co se dějě, ale hra neběží.
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Dobrý den.Dají se dekorace co se dají x krát sklidit a dávají nějaké odměny ap. zbourat a přesunout na jinou plochu bez ztráty odměn?děkuji,hezký den :inlove:
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ilonkam6565

    Bohužel nelze tyto dekorace přestěhovat bez ztráty jejich bonusu. Musíš je nechat na dané ploše.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.