Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Emička022, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Handy56, není zač. Rád jsem pomohl. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Toto je v ofi:

    Ahoj farmáři a farmářky,

    nenech si tuto šanci ujít: Na určitou dobu ti každý chov může přinést farmářskou minci na útratu v Rama obchodě. Hurá na to!

    A toto je skutečnost:

    [​IMG]

    Tak jak to je? Může ale nemusí?
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  3. nisolinka

    nisolinka Pisálek fóra

    Dobrý den, prosím za kolik se dneska šlechtí?, za 1 nebo za 2 děkuji za odpověd´ Nikča
     
  4. evinana

    evinana Znalec fóra

    nisolinka dnes se šlechtí klasicky za 2SK, za 1SK se šlechtí pouze když je akce šťastný a veselý den slev.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit, minule vycházelo zhruba 70 mincí na celý tulidomek, 132 šlechtění. Takže je to tak jak je psáno v ofi oznámemí - může.


    Ahoj nisolinka, šlechtěni je standartně za 2SK, jen při akci >>Šťastný a veselý den slev<< je možné šlechtit za 1SK. Nyní tedy šlechtíme za dvě Superkrmiva.


    upload_2020-11-4_16-37-14.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    satelit tohle ocenil(a).
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdenass
    upload_2020-11-5_8-30-10.png - z hlavní mapy zmizela, ale z jednotlivých ploch se na ni dostaneš.
     
  7. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    sopti,

    dekuji za odpoved

    *stačí oslovit (bez citace)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/11/20
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdenass - není zač. Příště pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým, tak stačí hráče (modíka) oslovit a nemusíš citovat celý příspěvek ;)

    Hezkou hru
     
  9. RomanaNN

    RomanaNN Zelenáč fóra

    Ahojky lidi. Omlouvám se za dotaz, který jsem si mohla vyhledat....ale už tu chvilku hledám a pod pojmem ,,Farmářská mince´´ se mi vyhledají jen příspěvky, kde je mince napsaná jako odměna....Takže bych se vás ráda zeptala, na co je oranžová Farmářská mince? Moc díky za odpověď :p a pardon že nejsem profesionální hledač ve fóru xD
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj RomanaNN

    Farmářská mince se používá pro nákup položek v RAMA obchodě (klikni)

    Fajn hru pezt
     
  11. RomanaNN

    RomanaNN Zelenáč fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Bezva, to jsem potřebovala :) Moc díky :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/11/20
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    RomanaNN

    Není zač ;)
    Příště prosím bez zbytečné citace, když píšeš přímo pod příspěvek.
     
  13. imisa

    imisa Zelenáč fóra

    Ahoj. Umístil jsem na plochu majáku sazeničky tajemného vajíčka, ale nemůžu je sklízet kombajnem. Má někdo stejný problém?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj imisa

    To není chyba, ale vlastnost, je třeba to sklízet ručně.

    Fajn hru pezt
     
  15. Marce1950

    Marce1950 Zelenáč fóra

    Dobrý den, už se chci delší dobu zeptat na obsah beden. Je v nich plno věcí, ale ještě jsem se nikdy nesetkala, aby obsahem BYL RYS
    NEBO KRMENÍ PRO NĚJ. Je to záměr nebo se na něj zapomnělo. Díky za odpověď
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Marcel1950, je tomu tak, krmivo pro rysa není v bednách s krmivy zařazeno. Obsah beden je plně v kompetenci RT. Proč není v bednách to netušíme. Mohu přidat do reportu ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj,
    mám takový možná zvláštní dotaz, ale přestože už se nepovažuji za nováčka, narazila jsem na problém. Protože se blíží konec roku (to je děs, jak to letí, co?), kontrolovala jsem si jednotlivé měsíční bonusy za přihlášení. Vím, že mi neunikl ani jeden, přesto jsem s údivem zjistila, že v inventáři mám jen 2. Pár jsem jich nakonec našla různě po parcích a tak, ale stále mi jich dost schází a obávám se, že jsem je nacpala do stonků coby libovolné dekorace.
    Existuje nějaká možnost, jak to zjistit? Tedy nějaká jiná než probrat jednu větvičku po druhé?:sleepy:
    Děkuji za odpověď a přeji a hezkou neděli.:)
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305, nezoufej to se může stát ;). Poprosím tě, aby jsi kontaktovala herní podporu. Napiš tam konkrétní dekorace které nemůžeš najít.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobrý večer, existuje nějaký produkt na zvýšení plodin u stromu ?
    znám zuzino, ananasové pečivo a bonus plus 3 plody u stromu. Myslím nějaký jiný produkt co zvyšuje u stromu
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19, pak dekorace pohodlný pařez dále ještě 100% výnos ze stromů do zlatého slotu a 100% a 200% výnosy do diamantového slotu a z kola štěstí v párty režimu 100% na 24h a 200% na 12h a +1 na 6h i pro klasické kolo.


    [​IMG] [​IMG]



    Ahoj emkopa, pokud chceš psát na fórum, tak prosím dodržuj pravidla, která zde máme. Vulgární chování zde opravdu nestrpíme. Co se týká potvrzování podmínek, tak to není jen zde, ale i na spoustě jiných webech. Žádali jsme aby to nebylo tak časté. Zatím bez úspěchu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 10/11/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.