Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Emička022, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - své poznatky k Unity prosím směřujte do příslušného vlákna >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  2. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    dekorace postřikovací umění s bonusy mi měla dát okolo 60 mega a mám 6.31218E+07.Jak jsou na tom částky z dalších dekorek netuším
    [​IMG]
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maja.rada

    Měl jsem obdobný problém u dekorace festival světla, nicméně se připíši body v pořádku, systém asi nepobral tolik BZ.

    Fajn hru pezt
     
  4. majda5500

    majda5500 Pisálek fóra

    Ahoj, nevím jestli příspěvek patří sem, ale chci vědět, jak se mi může zrychlit hra. Hraju na google a načítání je problematické, pomalé nebo se daná lokalita vůbec neotevře. Děkuju za radu
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majda5500

    Můžeš zkusit snížit grafiku v nastavení hry.
    Mít vypnuté ve svém PC ostatní programy, aby měl prohlížeč dostatek prostředků pro farmu.
    Potom záleží jakou konfiguraci má tvůj počítač a jaké je tvé internetové připojení.

    Fajn hru pezt
     
  6. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Nemám nikde vstup do Frapé
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína - zdravím, akce začíná v 18:00 hod, budeš tedy muset ještě počkat.
     
    Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  8. TomSpider

    TomSpider Zelenáč fóra

    Prosím, jen bych potřeboval vědět, kde seženu nářadí, tedy mi mimo nakoupení. Děkuji za odpovědi
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TomSpider, možností je více. Bednu s nářadím můžeš získat jako dárek od sousedů, pak máme dekorace které jako bonus poskytují bedny s nářadím, například Podzimní houbová chatrč, kterou můžeš získat z kola štěstí. Samozřejmě také ze sklizně. Pro více info prosím mrkni ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Ahoj mam dotaz, zda je možné že z malých poliček padá méně kaštanu než z velkých?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamka1111

    Vypadávání akčních předmětů jakožto i dalších položek, které z polí padají je závislé na délce zrání plodiny, čím delší doba zrání tím více vypadávátek, velikost polí tam nehraje roli. Pouze komfortní pole to mají jinak, tam je to dáno tím, že plodina zraje 4x déle.

    Fajn hru pezt
     
  12. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Děkuji a přeju hezký den.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. TomSpider

    TomSpider Zelenáč fóra

    Velice děkuji za odpovědi
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    TomSpider, není zač ;). Rád jsem pomohl.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.