Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky, přechod na Unity je jedna velká katastrofa. Vůbec nepoznáte, že se mají sklízet stromy, jsou stále stejné. Pole ke sklizni na BAHA vypadají, jako že tam není vůbec nic zasazeno, stejná grafika jako po sklizení políček. To samé na farmě, nyní není u ničeho vidět, že to dorostlo. Poznám to jen, že mi zmizne ikona vody a hnojiva na políčku. Za mne velká nespokojenost, kdybych neměla kombajn, skončím ihned. Je to zase jen tlak na nakupování. Jsem ze hry čím dál víc otrávená.
     
    maribeja, vilm4 a chuanita70 tohle ocenili.
  2. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Co to s tou farmou je???? Nic nejde normálně :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    tak nemohu nic popsat jak hra funguje,protože se do ní nedostanu. Takto skončí mnoho hráču. Jaký byl vlastně duvod hrát v Unity?
     
    vilm4 a aamperzg tohle ocenili.
  4. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    dobre rano,zadna zmena proti vcerejsku
    vlastne ano,co to udelali s trhem,dejte zpet puvodni usporadani,info okna naskakuji pod sebe,prekryvaji se,z vehiklu me to vykoplo po 2 zatocenich a do darku jsem ani nelezla.preji krasny slunicovy den,ale to slunko s tema kulickama ve farme prosim vypnete,musela jsem si nasadit svarecskou kuklujak to pralo bez faktoru.;)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    To načítání není tak nejhorší, ale nešly otevřít bedny a na Kole Neštěstí se to seklo po několika zatočení :cry:. Při odklikávání dekorek na polích, kde jsem nechtěla použít kombajn, se mi objevil kurzor na přesun místo sklizení. Už aby to jelo v normálu.
     
    vilm4 a -Kuteno- tohle ocenili.
  6. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím---dnes jsem se nemohl vymotat z mapy,pořád to načítalo na 100% nekonečně dlouho a tím pádem se nešlo ani odhlásit,tak jsem to musel celý shodit a začít od píky---už několikrát... a na horních pozicích nelze sklízet,protože překáží info okno,které má uhnout do strany a prostě neuhne-----pořád je to zbrklé a nedodělané---doufám,že se to vše ještě stačí odstranit,než to bude na ostro,jinak by hra ztrácela na významu a poslali bychom jí k šípku
     
    maja.rada a vilm4 tohle ocenili.
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    řada problémů je z nestability hry. Server přestane odpovídat a po čase (v řádech sekund, max do 20 sekund) začne zase sám komunikovat. Problém je v tom, že ne vždy původní odpověď také dorazí. Takže se někomu může zdát, že z beden nic nedostal, že se mu něco nesklidilo apod. Jaký je důvod to nemohu říci, ale pokud by to mělo být ve výkonu serverů, tak jsem předpokládal, že v rámci tohoto testu dojde k případnému navýšení výkonu. Druhou možností jsou neefektivně napsané dotazy. Zůstávám skeptikem.
     
    maribeja, modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Teď jsem otevírala bedny, vybírám si, které otevřu. Po otevření mě to však vrací na první stránku, takže musím neustále znovu listovat.
    Také, když chci posunout rámeček s kombajnem, abych viděla, co je pod ním, přilepí se mi na kurzor to, co je pod myší a nechce se pustit.
     
  9. odetka

    odetka Zelenáč fóra

    co se deje?nic nefunguje a seka se to.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Dnes jsem dostala odvahu otestovat a sklidit mou vedlejší farmu,nemám tam kombajn tak pěkně růčo.
    No vypisování co nejde..... to nejde xD, byl by to článek na celou stránku,zajímavé je,že stromy které byly na sklizení ukázala grafika že je potřeba sklidit , ostatní na stejné stránce byly bez grafiky. Řemeslnická čvrť je nepoužitelná pokud chci zvýšit postup některým produktem,je tam nula i po dodání pěti produktů asi jsem o ně přišla,posuvníky ve stodole u zásobárny jsou mimo řádku je z nich vidět jen část.
    Rychlejší kliknutí při sklízení nejde,políčka i chlívky se chovají jako by jsem použila přesouvání polí.
    No... ten kdo je nucený sklízet ručně musí být na budku, já jsem farmu sklízela 55 minut a to tam mám pohopole.
     
    vilm4 a zdarsky79 tohle ocenili.
  11. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Dalších pár postřehů,
    Nefunguje enter na odklikávání (otevřených beden, dodělání denních úkolů, potvrzení dodávek v družstvu ...), nefunguje esc na ukončení kola štěstí, nefunguje alt pro přechod na mapu (alespoň myslím, že to byl ve flashi alt)
    Družstvo se neposouvá, když člověk něco dodá (neroluje se seznam tak, aby dodaný úkol byl první shora)
    Rolování kolečkem myši je výrazně horší, v družstvu ještě jde používat (s výhradama, ale dostal jsem se kam jsem chtěl), ale u denních zakázek vždycky odroluje akorát na druhej konec seznamu a nebyl jsem schopný se s ním dostat k prostředním zákazníkům

    Pozitivní změny od včera:
    Načítání je o trochu rychlejší (ne výrazně, ale trochu lepší to je).
    Hra se trochu méně zasekává (pořád se zasekává, ale je to trochu lepší).
    Ale záseky nejsou způsobený ani výkonem počítače (CPU max 35 %, paměti stále dost) ani připojením k internetu (množství přenesených dat po načtení už je velmi malý), takže nevím, proč se to děje a čím to zlepšit.
    Kubík se našel a i s dárkem se vrátil do novinek.
     
    modro.ocko22, vilm4 a zdarsky79 tohle ocenili.
  12. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Do dnešního rána se dalo říct,že oproti jiným hráčum problémy nemám.dnes je všechno jinak...farma načítá sto let a při odklikávání beden to vypadá,že stihnu vypít tři kafe než je otevřu.Stonek mi blázní,zámek na baha a na majáku.Sklízím na slepo(ještě,že mám pomocníky),protože nevidím dekorky.Hlavně,že mi na farmě září slunce,bez toho,bych se neobešla.Ještě včera pro radost,dneska pro zlost....Hrát asi nepřestanu,maximálně si dám zase dva roky pauzu a budu doufat,že až se vrátím bude vše ok.
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Jak jsem tak stál na jedné noze podle návodu na úvodní stránce tak mne napadlo - RT deadline už byl, tak koukněte pořádně makat ;)
    Pro mne jsou nejhorší chyby, že trochu náhodně se mění kategorie, aktuální umístění apod - hráč pořád musí kontrolovat zda se něco nezměnilo, aby neudělal chybu. Na stonku už se mi to stalo vícekrát (ale ne pokaždé). Po sklizni oblíbené kategorie se kategorie změnila na vše. Pokud bych si toho nevšiml tak sklidím co nechci
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  14. blazkovak

    blazkovak Zelenáč fóra

    Při tomto testování mi trvá obhospodaření farmeramy čtyřikrát déle, než s flash playerem. Doufám , že se vše podaří zrychlit, jinak končím.
     
    petapec a vilm4 tohle ocenili.
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Přesně všechna neřádstva zde popisována mě to dělá také, hráči .... pojďme se na farmeramu vykašat, pokud vše nedají okamžitě do původního stavu !
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    sasasa důvod je ten, že k 30.12 končí Flash player a musí se přejít na jinou platformu nebo skončit
    musím přiznat, že od půlnoci to jde o něco rychleji, ale stále je strašně dlouhá odezva, seká se to a zamrzává, otevřit kupony na kombajn nešlo a protože jsem zkoušela všechny hodnoty(některé víckrát) mám teď otevřeno 230 hod, u stonku mám sesbíráno jen "oblíbené" u ostatních co si vybírám ručně jsem to vzdala neboť mé pracně seřazení u jednotlivých druhů mi nefunguje a listovat třebas 52 str. se mi nechtělo, zapnula jsem si animaci, tím jsem sice viděla uzralé rostliny a stromy(bohužel to neplatí pro velkokapaciťáky), ale pro změnu jsem se nedostala na baha, u KŠ jsem po dvou otočkách zamrzla, po 5. minutách jsem se musela odhlásit a přihlásit znovu. Momentálně nevím, které plochy mám obhospodařené a které nikoliv, pár beden jsem pootevírala bez problému
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. sisinaa

    sisinaa Zelenáč fóra

    Zdravím všechny nespokojené farmáře taky mě to přestává bavit taková šnečí rychlost .Opravdu pokud to takhle půjde dál KONČÍM S FARMAŘENÍM !!!!! nekonečná sklizeň když nemám kombajn :-(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. sisinaa

    sisinaa Zelenáč fóra

    Správně asi to tak dopadne !!! Hodně nespokojených hráčů.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Dnes vše stejné jako včera. Je to sice trošku pomalejší než ve flashi ale sklizeň celé farmy mi trvala asi 8 minut, takže za mě dobrý.
     
  20. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Do prkené ohrady tak dlouho už hraji ale toto je moc nezbyde mi než skončit na to nemám nervy je mi to líto tolik času a peněz jsem hře věnovala ae co je moc to je moc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.