Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem činčilka12, 22/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kounak

    kounak Pisálek fóra

    ovšem k tomu je třeba internetové bankovnictví a to nemám,HANDY nefunguje__ono pořád něco nefunguje_ atak nemám koupený kombajny a musím vše dělat ručo-fučo,tedy ručně.Je od Tebe pěkné,že se všechny patalie s hrou snažíš vysvětlit a omluvit,ale nejlepší by bylo,kdyby k chybám docházelo co nejmín.Zatím je to,bohužel,čím dál horší.Hraju farmeramu už spuostu let,ale takováhle kalamita tu ještě nebyla.Bez podpory plash player jste uplne nemožný a ani téměř po roce jste to nenapravili.Už mě to nebaví,žádný relax a radost ze hry,jenom samý stres.Dočkáme se lepších zítřků?
     
    rosnička007 a sabma411 tohle ocenili.
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kounak, k čemu myslíš, že je potřeba internetové bankovnictví? Na nákup Paysafecard nutně určitě ne i když je i tato možnost. Zakoupit se dá na spoustě míst jako jsou trafiky, benzínové stanice atd. Nic neomlouvám, jen konstatuji jak to v tuto chvíli je. A hru bez chyb by si přál každý, tedy i já, ale zatím jsem na žádnou takovou nenarazil. Spoustu chyb se opravilo a posun v hratelnosti oproti začátku Unity je znatelně lepší. Chápu, že ruční sklízení celé farmy není nic co by herní zážitek usnadnilo, ale varianta pro nákup i bez možnosti použít platbu mobilem je. Záleží na každém jestli ji využije.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  3. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Prosím můžete mi poradit jak sem dostanu obrázek?Neumím najít Image URL.Děkuji.
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivca1111, obrázek nahrej na úložiště, které podporuje přímý odkaz. Používám imgur.com nebo české úložiště https://1iq.cz/.

    Návody jak na vložení obrázku najdeš u astrid888 ZDE. Kdyby ti nebylo cokoliv jasné neváhej se zeptat. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj jenom potřebuji potvrdit, že nejdou nikde koupit rostliny z měsíčního světa. Děkuji:)
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, rostliny, plody stromů atd. z děsivého světa se nedají koupit na trhu. Jedná se o specifické předměty, kdy je třeba si je napěstovat. Další možnost získání je z různých beden.
    Příklad: Bedna s hrůzostrašnými předměty I, II a III. Ale je jich více.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  7. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Zdravim. Chtěla bych se zeptat, jak to přesně funguje na ploše pro mazlíky. Když tam budu mít Boudu zaníceného velikonočního zajíčka, tak pak při aktivaci se ten bonus vztahuje na všechny herní plochy farmy a Bahamy (mimo děsivku)? A Netopýří baklažán hrůzostrašné noci pak ovlivňuje vše v děsivce(tedy Měsíční pole i Houbový les), když ho dám do Strašidelného domu nebo taky na hřiště?Zakoupila jsem si oba předměty a váhám kam je umístit.
    Moc děkuji :)

    Možná jsem ten dotaz měla napsat k retro domácím zvířatům. Pokud ano, omlouvám se.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/21
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Levandulka, v pohodě, napsala jsi to sem správně ;). Je jedno na kterou plochu dekorace umístíš, bonusy budou působit tam kde mají. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Levandulka tohle ocenil(a).
  9. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Dave Lister tohle ocenil(a).
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Levandulka, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,dělám nějaké ukoli v družstvu a byl tam řádek stonku ale v inventáři nemám dekorace,jak je to možné že tam nesu děkuji.

    [​IMG]
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, potřebné dekorace do stonku získáš v Jackově obchodě. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, 8.10.2021 jsem postoupila do 234. levelu, ale nepodařilo se mi najít vlákno farmářů. Prosím o radu, jestli je nějaké nové, nebo bude. Děkuji.
     
  15. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojky, prosím kde sa dá zariadiť strom Bobule metuzalem.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    Helena1313, vlákno s možností zapsání levelu najdeš v debatním koutku.


    mamanka21211, Bobule Metuzalému je plod stromu Metuzalém, který se dá získat z tajemných sazenic nebo v nové sezóně co bude začínat, jako odměna se zakoupenou permanentkou. Plody můžeš koupit na trhu.


    smoulinek123, není zač ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Helena1313 a smoulinek123 tohle ocenili.
  17. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím chci se zeptat jak to je nebo je to chyba zakoupil jsem Vajíčko zaníceného velikonočního zajíčka
    V českém jazyku je počet použitý 1 a pro slovenské hráče je tam požití stále.
    Jedná se o chybu nebo jak to je ?
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) asi jsem někde zaspala, ale měním si po nějaké době dekorace lišta-plocha v hřišti pro mazlíky a v měsíčním světě. Všimla jsem si, že jsou v liště jinak uspořádané. U hřiště pro mazlíky se mi dříve v liště ukázaly na prvních místech mazlíci a dál byly ty přeškrtnuté dekorky. To stejné bylo na hřbitůvku, první byly děsivé dekorky a potom ty ostatní. Teď je musím v liště vyhledávat mezi přeškrtnutými a to se nedá při tom množství stránek dohledat :wuerg: názvy dekorek nevím, jen vždy měním lepší za horší :p


     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    rastaman19, z dekorace Vajíčko zaníceného velikonočního zajíčka se za 168 hodin po sklizení vyklube Bouda zaníceného velikonočního zajíčka. Vajíčko se dá sklidit pouze jednou a Bouda stále po 72 hod.


    evainfo, po nedávné opravě řazení předmětů v inventáři, kdy nefungovalo řazení dle počtu atd. už je sice řazení dle zvolené kategorie funkční, ale mělo to za následek i tento efekt. Na Hřišti pro mazlíky a ve Strašidelném domě je to nepříjemné a je hlášeno k vyřešení.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo a rastaman19 tohle ocenili.
  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Dave Lister takže až se vyklube do podoby boudy, tak budu mít na stálo ten bonus

    ještě mám dotaz když koupím Netopýří vajíčko hrůzostrašné noci tak ten bonus platí i pro plodiny nebo jen pro předměty. Jaké například to jsou ?
     
    Naposledy upraveno: 9/10/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.