Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem papulice, 24/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    brona70

    Také nevím co je špatně

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    janaj

    Bohužel
     
  2. brona70

    brona70 Pisálek fóra

    A jako zázrakem farma opět funguje aníž bych cokoliv dělala s počítačem, či prohlížečem. Tak čím to asi bylo?
     
    polacka tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    brona70

    Netuším čím to mohlo být, mě farma jela normálně celý den.
    Snad už to bude v pořádku i nadále.

    Fajn hru pezt
     
  4. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Já jsem měl dneska stejný problém jako Brona70. Do včerejška bez problémů (v CCH), dneska dlouhé přihlášení, pak se to při kažném přechodu zaseklo a pak už jsem se tam nedostal. Tak jsem zkusil Edge, tam to šlo, ale nepřišel jsem na to, jak se tam dá farma zvětšit (většinou tam nehraju, tak není velikost přizpůsobena). Pak jsem tedy to nejzákladnější udělal přes klienta a nechal jsem toho. A zkusil znovu kolem 18,00 hod. a už zase šlape, jak za mlada.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  5. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    prosím ,kde najdu v novém tržišti krmivo???vše ostatní /řemesla,plody,rostliny,zvířata,produkty /tam jsou,ale krmivo jsem nenašla,je někde jinde??díky
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evicka435, na trhu zvol z nabídky zvířata a ve spodní roletce najdeš krmivo.

    upload_2021-1-15_23-45-27.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. pindrusa70

    pindrusa70 Zelenáč fóra

    Tak už asi brzy dohraju,nic mi pořádně nefunguje,klient nejde nainstalovat.Co jste mi to zase provedli,po tolika letech,to mě mrzí,vaše moderny!!!!!!!
     
    polacka a marcelina0007 tohle ocenili.
  8. Roletacka

    Roletacka Pisálek fóra

    Zdravím Vás, farmáři :). I já jsem nespokojená. Hraju denně přes 10 let, chybičky se objevily, ale to, jak hra funguje teď, nemá odboby -.-. Dřív jsem měla sklizeno za 10-15 minut a teď to za hodinu nestíhám, takže se vše zpomalilo, protože můžu sklízet až když se vrátím z práce nebo o víkendu. A teď můj dotaz: Je normální, že když si vybírám dárek z beden, vrátí se mi vše na první stránku a já musím pokaždé doklikat na stránku s bednami? A proč můžu prodávat zboží jen za celé krejcary? Desetinná čárka vždycky zmizí.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/21
    polacka a marcelina0007 tohle ocenili.
  9. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Tak dnešní ranní sklizení bylo na Chocholouška :cry::cry::cry:
    V březnu to bude 11 let co hraju a asi brzy skončím :cry:
     
  10. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ahoj....v Parku a u Majáku mám pod pohyblivým okénkem,které říká, na jakou položku ukazuji jednopolíčkové sklízení bodů a te'd se k němu nemůžu dostat. Neví někdo, jak to pohyblivé okénko vypnout? Děkuji
     
  11. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj mám dotaz,končí mi platnost plat. karty mám prémium jak mám zaregistrovat novou aniž bych rušila prémium (mám ho ještě za levno)
     
  12. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    A ještě jeden dotaz. Když chci sázet stromy nebo zvířata ve větším počtu a držím ctrl.....můžu stejně nasadit max 2. Máte nějaký jiný způsob jak sázet stromy nebo zvířata ve větším počtu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ja-pe Ctrl funguje takhle spatne az pod Unity... jestli to nekdo hlasil jako chybu a bude opraveno nevim, ale u me staci ho mackat opakovane, pak funguje.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pindrusa70, Roletacka, elbedna - toto vlákno slouží k pokládání dotazů. Svou nespokojenost s unity směřujte do vlákna k tomu určenému >>KLIK ZDE<< a mimochodem problémy které hlásíte jsou na fóru zmiňované už několikrát napříč všemi vlákny a je na ně i odpovězeno. Zkuste prosím potrénovat čtení s porozuměním psaného textu.
    ----------------------------------
    ja-pe - v nastavení hry si můžeš změnit nastavení tooltipu

    upload_2021-1-16_9-44-39.png

    ----------------------------------------------------

    nevrona - návod jak postupovat najdeš >>KLIK ZDE<< a návod jak změnit platební kartu najde >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
    cassandravega a Y_n_O tohle ocenili.
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 14087 - na podporu je nejlepší napsat přímo ze hry. Pod herním rámečkem nalezneš tlačítko podpora.

    upload_2021-1-16_10-33-59.png

    K napsání zprávy je třeba dodržet min. 140 znaků. Potřebný počet znaků můžeš doplnit třeba tečkami.

    Přeji fajn hru
     
  17. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ony se změnily odměny v běžném kole štěstí? Dneska jsem točil 20 lístků a ani při jednom točení nebyly mezi možnými odměnami párty lístky a obecně mi to obměny přišly nějak horší než si je pamatuju (míň bz, míň krejcarů, 4 SK jako hlavní odměna a tak).
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masinaka - nemáme nic hlášeno a já osobně jsem si žádných změn nevšimla. KŠ mám stále porouchané a nic kloudného mi nedá.

    Přeji fajn hru
     
    ldivacka, masinaka a Y_n_O tohle ocenili.
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Může mi někdo poradit-když najedu myší (třeba na dekoraci)tak se mi zobrazí lišta a tu chci vypnout,už jsem zkoušela kde co ,ale pořád se objevuje.Najdu něco v dalším nastavení?Díky.
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51 - tuto lištu lze přenastavit v nastavení ve hře. Podle potřeby dáš buď zap nebo vyp. podle toho co ti více vyhovuje

    upload_2021-1-16_13-3-21.png

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.