Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olgaon maté získáš ze stromu Cesmína paraguayská na baha >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
  2. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod který píšeš Farmářka_X
    Farmářka_X
    Děkuji za radu, také přeji hezký den.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/23
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olgaon - není za co

    Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Stačí oslovení

    Přeji hezký den
     
  4. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    Já doufala že ten Expres u podivuhodných výběhů bude mašinka, co to tedy znamená??
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nunca1960 - údaje v kalendáři ZDE jsou pouze orientační, což je pod kalendářem i napsáno. Co je doopravdy se dozvíš pouze v oficiálním oznámení.

    Přeji fajn hru
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kytka2001: tam jsem jádro pudla našla, vůbec jsem si nevšimla, že to bliká :) To jsou ty hodiny strávené v umělém osvětlení v práci a v modré sféře u monitoru doma, oko nevidí, oko je sandál... :) Děkuji, vykřičník je pryč a tajemnice v liště.
     
    k.vitek a bačkora85 tohle ocenili.
  7. zbynda70

    zbynda70 Pisálek fóra

    prosím,kde seženu půlnoční dub???U jacka není,díky
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zbynda70 - Půlnoční dub v tuto chvíli sehnat nelze. Můžeš ho zkusit sehnat při akci OaD

    Přeji hezký den
     
  9. mirekvtipil

    mirekvtipil Zelenáč fóra

    Chtěl bych se zeptat, kde najdu arboretum, když jsem splnil úkoly. U stromů jsem ho nenašel.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mirekvtipil - splněním úkolů arboretum nezískáš, ale získáš plány na jeho rozšíření. Vše o skladištích najdeš >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
    Kytka2001 tohle ocenil(a).
  11. evinana

    evinana Expert fóra

    Dobrý den,
    chci se zeptat, zda má někdo problém s denním dárkem jako já. Druhý den se mi stalo že dárek vyzvednu, tlačítko sešedne a dá časomíru pro další dárek, ale vyzvednutý se neodškrtne. Odškrtnutý je až po znovu načtení hry. Zda jsem dárek obdržela nevím, nedělala jsem před vyzvednutím kontrolu. Dárek i oželím, jde o to zda se to děje i někomu jinému nebo jestli se problémku ví. Hraji v Edge
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evinana - zatím nikdo další o tomto problému nepsal. Poptám se kolegů, ale myslím, že problém bude spíše na tvém přijímači. Zkus pročistit prohlížeč. Co se týká připsání či nepřipsání dárků tam nezbyde nic jiného než kontaktovat herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
  13. evinana

    evinana Expert fóra

    Farmářka_X - děkuji za odpověď, dárek vem čert (teda pokud tam nebyla dekorka), to zjišťovat nebudu. PC jsem pročistila již včera a dnes to udělalo to samé. Pročistím klidně ještě jednou a díky že se optáš.
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evinana - kolega psal, že se mu tento jev děje také, ale na funkci to nemá vliv. Dárky se připisují. Nicméně to předáme dál.

    Přeji hezký den
     
    k.vitek a .SilverAngel. tohle ocenili.
  15. evinana

    evinana Expert fóra

    Farmářka_X - děkuji
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evinana - není za co. Teď jsem dostala další info, že se jedná pouze o vizuální chybu.

    Přeji hezký den
     
  17. evicka-rybicka

    evicka-rybicka Zelenáč fóra

    ahoj, nenačítá se mi vstup do severních lesů, alpské zahrady ano. Co s tím?
     
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evicka-rybicka
    Pokud hraješ v Unity klientu, potom doporučuji se odhlásit a následně se opětovně přes základní okno přihlásit (může jít o nějakou aktualizaci).
    I mě se občas stane, že něco v některé části Protěžového údolí nefunguje. Vždy s výjimkou těch útoků minulý měsíc pomohl restart a opětovné přihlášení.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,mím že se tu psalo ale jaký darek se dostal,dekorka jestli jí vubec mám,,děkuji

    [​IMG]
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.