Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Zdravím,
    chtěla jsem vysadit mombínovou švestku, vím, že jsem ji měla, ale z ničeho nic jsem ji nenašla. Také jsem zjistila, že se mi ztratily základní stromy hrušky, švestky a možná i další. Jak je to možné, prosím?
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Danes-
    Je několik možností...
    1) Máš ji někde na nějaké ploše (to je ta lepší varianta)
    2) Máš aktivované Protěžové údolí a omylem jsi ji zrecyklovala na zelené palivo (pozor na to, u tvorby zeleného paliva jde o dodávky "výrobních prostředků", nikoli o dodávky produktů!). O Protěžovém údolí více zde.
    3) A nebo jsi se jen domnívala, že ji máš (to je ta nejméně pravděpodobná varianta, ale vyloučit ji nemohu)

    Vzhledem k tomu, že píšeš o více druzích stromů (i základních), vypadá to bohužel na variantu (2).
    Máš či nemáš aktivované Protěžové údolí?
     
  3. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Děkuji Kytka2001,
    a jsem doma - to Protěžové údolí mě vůbec nenapadlo. To bude tím. Pěknou hru.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    beruška-86, máš dvě možnosti. Buď si v liště najdeš zelené lístky (Volné zatočení v Dekoracích) nebo Párty lístek (také v Dekoracích), dáš Použít a zmáčkneš Enter. A tak dokola. Co sis vytočila, zjistíš na konci točení v odměnách.
    Druhá možnost je stáhnout si prográmek Auto Key Presser. Tam si navolíš možnosti (klávesnice Spacebar, já dávám limit 2 vteřiny), zmáčkneš start a tlačítko s trojúhelníkem u kola. A kolo točí za Tebe, zároveň vidíš výhry. Jen v průběhu točení nemůžeš třeba sklízet, sázet, číst fórum, protože se ti po těch dvou vteřinách načítá celá stránka...

    EDIT: nejsem tak chytrá, tu první možnost našla už dávno spoluhráčka ze Slovenska, bohužel jsem zapomněla nick :-( a druhá možnost je od našeho šéfa pezta.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/23
    Peto121, bačkora85 a pezt tohle ocenili.
  5. ROBCAFARMAR

    ROBCAFARMAR Zelenáč fóra

    Zdravím, mám v inventáři "upgrade továrny" jak ho můžu se svým levelem 81 využít?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ROBCAFARMAR. Na navýšení zisku BZ bodů z dekorace. Pokud máš v inventáří upgrade, měl bys mít někde na ploše nebo v nebi umístěnou Základní továrnu. (Pokud ses tedy přihlásil v době, kdy byla dostupná). Hledej. Pokud nenajdeš, napiš na Podporu, oni Ti upřesní místo, kde ji najdeš nebo Ti napíšou, že ji nemáš.
    Také se může jednat o upgrade továrny (výrobny) některého z produktů. Z Tvého dotazu to není dostatečně jasné. Alespoň já to nechápu úplně přesně ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/23
    Peto121 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    dobrý večer našla jsem v družstvu úkol Uzavřeno z důvodu renovace, ale nevím kde nebo jak dostat Michael Ovcson děkuji za radu a přeji krásnou dobrou noc
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  8. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    mám splněn úkol v děsivce ale nemám hraběnku bertulu, kde jsem udělal chybu ?
     
  9. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Ahoj mám asi dost pitomou otázku.Někteří hráči používají 5 zvěřinců na jedné ploše.5 zvěřinců je v úkolech ,mám 23 plánů ale kam je dát ?musím si je koupit za floreny?
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173 - Michael Ovcson je šlechtěnec nemrtvé ovce.

    Jaroslav 469 - zkus kouknout na plochy, jestli jsi dekoraci někam už neumístil? Začla bych hledat ve strašidelném domě ;)

    sejda621 - Zvěřince nad limit co se dá získat za hvězdičky (strom moudrosti), banány (Starověký opičí chrám) či úkoly v družstvu ("bubu zvěřince") si musíš koupit za floreny.
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  11. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji zkusím hledat
     
  12. ROBCAFARMAR

    ROBCAFARMAR Zelenáč fóra

    Ahoj, právě přemýšlím jakou věc bych si zakoupil z Jackova obchodu, když je ta děsivá noc, ale bojím se abych ty dané předměty nefungovali právě jen když je ta děsivá noc. jde nějak rozeznat jaké předměty v Jackově obchodě můžu umístit na běžné herní pole a které jen na ty halloweenské??
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ROBCAFARNAR
    Dekorativní předměty z děsivého Jackova obchodu je možno uložit samozřejmě do Strašidelného domu (tam nejdou umístit některé běžné dekorace).
    Strašidelný dům je přitom dostupný i v době mimo děsivku, čili nemusíš mít obavy. Navíc většinu děsivých dekorací lze umístit zcela běžně do parků na Farmě i na Bahamaramě, ba i do Nebe.
    Žádné dekorace nelze umístit na běžná děsivá pole (Úplňkové pole a Houbový les) - to jsou ta pole dostupná jen během děsivky.
    O dekoracích a možnostech jejich uplatnění/umístění se dočteš zde.
     
    .SilverAngel., Richards76 a bačkora85 tohle ocenili.
  14. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Kedy bude v ponuke Turbo Mlyn? Už 3 dni mi chýba.
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Drevulka, tato informace je vždy zveřejněná v akcích - nám to dopředu není známo. Pokud ti turbomlýn dochází pravidelně, lze to pořešit koupí na 2 měsíce dopředu a pak pravidelnou koupí každý měsíc.
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  16. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Drevulka, nejsi v tom sama :cry::mad:
     
  17. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    dobrý hezký den přeji a prosím mám takový asi zvláštní dotaz. na farmě se kupovalo Premium na celý rok.je to už dlouho .ale jen pro zajímavost jestli moderátoři (některý) by to mohl zjistit.už přesně nevím kolik se platilo ale by to málo.moc děkuji . zdravím Vás všechny jste úžasní moc si vážím Vaši trpělivosti. babi Irma
     
    modro.ocko22 a Madulka_cz tohle ocenili.
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38
    Prémium lze koupit opakovaně vždy na 30 dnů (viz zde) s automatickou obnovou prémia (to myslím odpovídá tvému dotazu na možnost koupě prémia na celý rok) - podívej se sem.
    A máš pravdu, skutečně kdysi šlo zakoupit tzv. diamantovou premium vilu na celý jeden rok - viz zde, nicméně netuším, kolik to tehdy stálo (sám jsem tehdy premium nevyužíval).
    Původní prémium, co jsme dohledali, stálo 3,99 € na měsíc při koupi na 12 měsíců...
     
    modro.ocko22 a Madulka_cz tohle ocenili.
  19. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    moc děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne. ahojky babi Irma
     
    modro.ocko22 a Madulka_cz tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zajímalo by mne, proč na farmě, kde není otevřené protěžové údolí dnes není v dárku od kubíka sladká výměna, ale ultrahnojivo. Časem bych si chtěla protěž. údolí otevřít i na vedl. farmě, až nastřádám hvězdičky a tak o to přicházím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.