Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 mal som dávnejšie podobný problém, u poskytovateľa mi povedali,že oni nevidia problém,ale že dáta ku mne doslova tečú.Vravím,že mám problém načítať stránku.Nakoniec na dvoch počítačoch bolo na pozadí spustených kopa zbytočných aplikácií.Ťahalo mi to doslova megabajty.Odstaviť,vyčistiť a pre istotu som zmenil heslo na router,lebo som mal podozrenie,že je na mne niekto napojený a odvtedy to ide.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  2. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Ahoj chci se zeptat, zvětšil se počet zvěřinců na farmě ? mám 5 na ploše a na další farm. ploše mám ještě 2 další zvěřince děkuji za odpověď
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Já mám zvěřinců celkem 7.
    Maximálně 5 zvěřinců můžes mít na jedné ploše :)
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - jak píše zemanka01 - k dispozici je 7 zvěřinců. Na jednu plochu jich lze postavit 5. Vše o skladištích >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
    k.vitek a rastaman19 tohle ocenili.
  5. fernet48

    fernet48 Zelenáč fóra

    proč nejde otevřít protěžové údolí?
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fernet48
    Podmínkou pro vstup do Protěžového údolí je kromě dostatečného levelu i dostatečný počet hvězdiček (a samozřejmě aktivované všechny předchozí runy na Stromu moudrosti).
    Vše o Protěžovém údolí nalezneš zde.
     
  7. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahojky, chci se zeptat, koupila jsem zvěřinec a marně se ho snažím už asi na 100 pokus umístit na lesní mýtinu, ale prostě bez úspěchu, postavím a čekám až ovečka domaká, ale nic, přepnu mezi herními plochami a zmizí a takhle stále dokola....poradí mi prosím někdo co s tím? děkuji moc
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dencice a nemáš na lesní mýtině položeno již 5 zvěřinců? 5 skladišť jednoho druhu je limit pro každou plochu. Vše o skladištích >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
  9. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ano, to mám, pardon, tohle mi úplně uniklo a moc děkuji za info.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    prosím nevím co se mi stalo ale v 10.2O min. jsem si na kole vytočila bonus plus 1ke sklizni a ani v bonusech ani ve stodole to nemám podpora po mě chce kapco.. něco nevím co to znamená
     
    Naposledy upraveno: 26/9/23
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja
    To kapco bude zřejmě Captcha (takové obrázky, kde máš dejme tomu vybrat to, co je k jídlu, vybrat/zaškrtnout obrázky, kde je semafor, kde je auto apod.).
    Takže se pokus napsat na podporu a toho Captcha se neboj, jde jen o identifikaci toho, že jsi reálný člověk a nikoli nějaký automat.;)

    Jinak k tomu bonusu +1 ks ze sklizně - jsi si jistá, že šlo o bonus +1 ks ze sklizně rostlin? Mohlo jít i o stromy či stáje - tyto bonusy slouží jen k tomu, k čemu jsou určeny dle podpisu.
    Vše o bonusech, které nepotřebují slot, najdeš zde.
     
    babička-květa a Peto121 tohle ocenili.
  13. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Ahoj. Můžete mi poradit, už víc jak 2 dny čekam na rýč, co mám zasít za rostliny, aby vypadl. Děkuji.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babička-květa

    Tak samozřejmě plodiny s co nejdelší dobou růstu, ale mě padaly i z růže, je to bohužel náhodné.
     
  15. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Pezt.Děkuji za radu, to dělám :)
     
  16. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať prečo sa mi zobrazuje po zadaní bonusového kódu WEARESORRY že je neplatný. Zadávam ho dobre, cez kopírovanie.
     
  17. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj riska71,

    kod je OK.... nemáš tam náhodou mezeru ?
     
  18. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    Ďakujem, bola to medzera.
     
    Bedlivé_oko tohle ocenil(a).
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    Ahoj,
    pěkný večer. koukala jsem, co je ve FAQ o kolo štěstí, protože mě rozčiluje jak dlouho se točí než něco vytočím. Sice se ho pokouším zastavit dříve, ale nedaří se. Nemáte nějaký tip? Děkuji, hezký zbytek víkendu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.