Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    dobrý večer farmáři,bude letos ještě možnost koupit zlaté banany?V kalendáři jsem to nenašla :ptedy ne tento měsíc....
     
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den enrikea,
    to vše záleží na rozhodnutí RT. V současné době netušíme zda a kdy takováto akce bude. Nicméně věřím, stejně jako ty, že takováto akce bude.
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  4. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Ahoj
    Farmu vybírám ručně, kombajn kupuju a používám jen při akcích a poslední dobou nedokážu ručně vybírat celý stonek na jeden zátah,restartovat a znovu,ale nejen u stonku,ale i posílání dárků, kupování v semenářství a kupování v tržišti je snad úplně nejhorší a když se to sekne tak nejde přecházet ani z plochy na plochu,neustále tam běhají sedřené ovce. Už mě to docela přestává bavit,bude s tím někdo něco dělat? Děkuji
    Kytka2001
    Děkuji za odpověď,ale PC se mi automaticky čistí každý den ráno, zkoušel jsem to v Firefoxu v Opeře i prohlížeči i v klientu,nepoužívám F5 ale vypnu a načtu hru znova.
    Nevím jestli to někoho taky zlobí protože většina farmářů používá pomocníky a od sousedů vím,že takovéhle chyby už ani na forum hráči nepíšou že je to stejně zbytečné,tvůrci na takové drobné chyby kašlou,ještě tak opravují Protěž.údolí z toho teď kouká kupování dvojitých pomocníků.
    Hra je čím dál tím horší,hraju jí od začátku a poslední dobou čím dál tím míň.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/23
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sumec

    Občas zkouším sklízet stonek ručně a výraznější problémy jsem nepozoroval (vyjma těch útoků, kdy nefungovalo vůbec nic).

    Hraješ v Unity klientu nebo v nějakém internetovém prohlížeči?

    Pokud hraješ v internetovém prohlížeči, potom si přečti informace ve FAQ (zde).

    Pokud hraješ v Unity klientu, potom je občas lepší přestat mačkat F5 a je lépe se odhlásit (Unity klient uzavřít) a následně se opětovně přihlásit (někdy jde zpomalení na vrub čekající aktualizace Unity klienta a po této aktualizaci zpravidla vše funguje, jak má - osobní zkušenost, hraji totiž právě v Unity klientu).

    Pokud budou problémy přetrvávat, obrať se prosím na podporu...
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Souhlasím se Sumcem. Již jsem to tady psala. Hra se seká, hraji v prohlížeči. Jak to popisuje Kytka 2001, je stejný problém jak v Unity klientu, tak i v prohlížeči. Někdy nepomáhá ani F5 a musím se úplně odhlásit. Seká se dost často i kolo štěstí. Což se nestávalo ani nepamatuji. Nu což, stejně to nikdo neopraví, tak je to vlastně jedno.
     
    modro.ocko22 a Helena1313 tohle ocenili.
  7. škopková57

    škopková57 Perspektivní autor

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Je to poslední dobou častá věc,ale vždy to opraví ,vyčkejme.
     
    .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka

    A můžeš uvést jaké zařízení pro hru používáš a jaký operační systém toto zařízení má ?
    Můžeš také uvést jaký procesor, kolik paměti RAM a také grafickou kartu to zařízení má. A také jaký disk je použit, kde je nainstalován operační systém, Jestli se jedná o HDD nebo SSD ?
    Já žádné sekání hry nepociťuji pokud nejsou nějaké výpadky.
    Také může docházet k výpadkům internetu nebo nějakým ovlivněním počtu připojených zařízeních k tvému internetovému připojení.
    Hlavně není dobré používat nějaké anonymizátory tvé IP adresy, to potom zpomaluje načítání také.
     
  9. Katerinka

    Katerinka Pisálek fóra

    Hra dnes stále nenačítá. Jedu přes mobil...ale normálně se mi hra vždy načte, dnes ne a stále furt se nenačítá nebo se po načtení odhlásí. Paměť mám čistou i dostatek místa jako vždy. Karin
     
  10. fernet48

    fernet48 Zelenáč fóra

    bonusový kod
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katerinka, fernet48 - toto je vlákno pro dotazy a nějak nevím na co se ptáte :(

    Přeji hezký den
     
  12. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    v protěžovaném údolí mi nejdou již delší dobu sklízet stromy, chtějí hned zbourat a po načtení hry se objeví znovu a hlásí to nějakou chybu v angličtině, ono celkově protěžované údolí je pro mne nezajímavé a ještě když nefunguje....
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov pokud ti stromy nejdou sklidit nebo pokácet, tak to znamená, že máš zaplněnou nějakou kategorii ve skladu. Mohou to být kategorie plody stromů, kmeny stromů nebo zelené palivo, kam patří i třísky vypadávající při každém pokácení stromu.
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,nemužu se dostat ke stonku,jede to na 100% a dál nic.

    [​IMG]
     
  15. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Taky mi ten stonek blbne už pár dní, buď se nenačte nebo až po několika aktializacích.
     
  16. Cikanka

    Cikanka Zelenáč fóra

    ahoj,, prosím ,jak se dostanu k receptu na vaření MJS, díky za radu
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Cikanka
    Recept na MJS bylo možno získat v akci Dožínky 2011 (to je jaksi mimo tvé možnosti, pokud nemáš stroj času), nicméně lze jej získat i nákupem za 199 florenů (a někdy levněji, když je výprodej) - podívej se zde.
    Nicméně znalost receptu je jednou, nikoli však jedinou podmínkou pro možnost výroby MJS. Tou první a hlavní je nutnost být v řemesle Marmeládník v předposledním, tj. čtvrtém stupni řemesla - jak postoupíš v řemesle Marmeládník zjistíš zde.
     
    kamienka tohle ocenil(a).
  18. Mythosa

    Mythosa Zelenáč fóra

    Dobrý den, mohl by mi někdo říct, proč mohu od včera posílat jen 7 dárků místo 15
    Děkuji Vám Mythosa
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mythosa pravděpodobně je to tím, že ti skončilo prémium.
     
  20. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Tak teď jsem získala protěžské údolí a fakt vůbec nic nechápu ??.... Má někdo tu trpělivost mi to blíže vysvětlit ??
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.