Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    prosím, chcela by som si uložiť obľúbené stonky, hľadám ich cez lupu, mám zadávať v slovenčine, v češtine názov alebo mám všetky stonky po jednom prejsť a tak ich nájsť? A ešte jedna otázka- vy, čo máte uložené obľúbené stonky ( pri okamžitom zbere zvierat alebo rastlín), aktivujete ich samostatne alebo vám ich odklikne všetky spolu, keď mám kombajn? Ďakujem. Aké rady potrebujem na zber rastlín okamžite :)
     
  2. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    vyskytl se další problém, ačkoliv mám v zásobě nadbytek odznaků, nejde mi zvýšit kapacita skladiště pro výrobní materiály :-( namísto 6 dostupných odznaků se mi tam zobrazuje 0

    PS: tak nic, koukám, že to chce zahradnické odznaky :-/
     
    Naposledy upraveno: 31/10/23
  3. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Prosím,když zadám bonus kod,tak mě to ukáže-bonus nenalezen
     
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950
    A zkoušela jsi zadat bonusový kód na běžné farmě nebo na Baha?

    Ono totiž ne všechno v Alpách funguje zcela ku spokojenosti hráčů... a s tím bohužel ani my nic nenaděláme.
    Mohu ti jen doporučit, aby ses pokusila zadat bonusový kód na Farmeramě či na Baha...
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - pokud hledáš řádky lze je hledat přes vyhledávání (lupu). Jazyk zadávání záleží podle toho v jakém jazyku máš zapnutou farmu. Pokud v SK zadáváš názvy slovensky pokud hraješ v CZ pak zadáváš česky. Návod na okamžitou sklizeň najde ZDE a informace ohledně okamžité sklizně rostlin najdeš ZDE a ZDE

    Přeji hezký den
     
    minnie30 tohle ocenil(a).
  6. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    prosím,nejde mě načíst bonusový kod
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ANAWI1950 - pokud kód HALLOWEEN23 kopíruješ je potřeba zkontrolovat zda před nebo za kódem není mezera. Kód můžeš zapsat i ručně. Dále používání kódu v alpách většinou nejde.

    Přeji hezký den
     
  8. smoula44

    smoula44 Pisálek fóra

    šmoula44 prosim o radu nedostala jsem cukrove lebky hraji na baharamě děkuji
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoula44 a přečetla sis faq k akci? >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dobrý den, nemůžu se dostat na farmu. Farma se načte na 45% a konec. Má někdo taky problém?
     
  11. Boldisova

    Boldisova Zelenáč fóra

    Dobrý večer,ja mám to isté,len načítava a nič,skúšam to už asi hodinu.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Načítava sa mi tiež dlho farma.Do 15:00 išla,ale odvtedy to blbne.Asi to zabalím,lebo to nemá cenu.
     
  13. Tinka128

    Tinka128 Zelenáč fóra

    ahojte.. u mňa to isté ...načítava a nič .. asi dáme pauzu :D

    ešte, ak môžem mať dotaz na moderátorov..od včera sa neviem dostať do údolia Plesnivcov..používam Chrome, cookie sú vyčistené .. načítava, ukazuje 100%, ale viac sa neudeje..ďakujem za pomoc
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka, Boldisova, -Kuteno-, Tinka128 - zkuste se odhlásit a znovu přihlásit a dejte prosím vědět

    Přeji hezký den
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Farmárka_X ja sa stále odhlasujem,ale nič nepomáha.To mi robilo aj minulú akciu.Zase sa to opakuje,že prejdem z cintorína na Baharamu tak ich mám spolu a opačne.Keď prejem z Baharamy na rúbanisko alebo divokú tak to samé.Vždy tie problémy mám po obede.PC som vyčistil ale nepomohlo ani to.
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  16. hansicek

    hansicek Expert fóra

    som na tom tak isto, opakuje sa stav zo zaciatku minulej akcie, farma spomalena, neda sa dostat do alp a do neba, ostatne plochy na 2. az 3. pokus, internetom to nie je vsetky stranky idu bez problemov, dokonca ajfarma pokial nezadam prihlasovacie udaje, v ten moment ako keby nacitanie zatiahlo rucnu brzdu. odskusane na 2 notebookoch (ziadne sunky) a dvoch uctoch 3 prehliadacoch. Chova sa to rovnako. premerany downlad/upload stabilne 115/100MB
    minulu akciu to zmizlo samo po 1apol dni
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  17. Boldisova

    Boldisova Zelenáč fóra

    Mne to už funguje
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    [QUOTE="Farmářka_X, to dělám, ale když jdu na jinou plochu, nebo zatočím kolem nebo sklidím, hra se seká. Někdy se pak přihlásím, jindy ne. Ale teď se to daří.
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  19. Tinka128

    Tinka128 Zelenáč fóra

    ahoj..veľmi pekne ďakujem za pomoc..už sa to rozbehlo aj na plesnivcov sa normálne dostanem :D ešte raz veľká vďaka
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Boldisova, Tinka128 - jsem ráda, že se problém podařilo vyřešit.

    ---------------------
    Polacka - hraješ v klientovi nebo v prohlížeči? Zkus pročistit prohlížeč

    Přeji hezký den
     
    hansicek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.