Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469 - není za co

    Přeji hezký den
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikádko18 - bohužel bude potřeba napsat na herní podporu. Na tvůj účet nevidíme a nemůžeme vidět zda jsi opravdu otevřela Trosečnické pobřeží nebo něco jiného Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
  3. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už víc jak jeden den nemohu hrát kupu komixu, můžu s tím něco dělat, časomíra mě tam nepouští
     
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Jaroslav469,
    co to je nemohu hrát ?
    minihru musíš vždy dokončit posli obrázek jak to u tebe vypadá
     
  5. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    časomíra včera ukazovala že hra půjde hrát za 24 hod. a dnes v tuto chvíli ukazuje 12 hodin a pár minut. Tak stále minihru nemohu hrát. ukazuje hra zdarma za11,59 hodin
     
  6. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469, jo ták. nemáš lístek zdarma. Zkus prosím hru restartovat a pokud to nepomůže kontaktuj prosím podporu. Vyskytl se problém se změnou času. Na podpoře ověří zda se ti lístky připsaly případně sjednají nápravu.
     
  7. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji, zkusím podporu
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Bedlivé_oko To máme všichni co se jim nepřipsaly lístky psát na podporu? Nebo se na tom pracuje.
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca. ,Jaroslav469
    dostal jsem teď info, že se na tom pracuje .. Teď nezbývá nic jiného než čekat
     
  10. rybička

    rybička Rádoby autor

    Chci koupit pomocníky, ale vyskakuje na mě tabulka, že nemám oprávnění. Co s tím? Děkuji za radu.
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rybička - kupuješ pomocníky z klienta nebo v prohlížeči? Zkus vyzkoušet jiný prohlížeč

    Přeji hezký den
     
  12. rybička

    rybička Rádoby autor

    dík za radu, hezký den
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. vasicci

    vasicci Rádoby autor

    Ahoj, dokončil jsem Řeku duší, zobrazil se mi na chvíli bonus - kus masa a ohnivý pes, ale pak se vše zase zamklo a objevila se původní krabice a plovoucí kolo. Mám všechny dárky, tak co s tím? Děkuji za radu
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vasicci
    Můžeš sem dát obrázek tvého kalendáře? Z tvého popisu soudím, že jsi otevřel poslední běžný dárek a nestihl jsi otevřít dárky "jubilejní".
    Pokud jsi všechny dárky otevřel, měl bys nalézt v Nebi řádek "Řeka duší", který po obsazení libovolnými dekoracemi může vypadat např. takto:
    upload_2023-10-31_8-36-58.png
    Návod, jak vložit do příspěvku obrázek, nalezneš zde a zde.
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  16. vasicci

    vasicci Rádoby autor

    Děkuji, zkusím, hezký den
     
  17. vasicci

    vasicci Rádoby autor

    Tak se nepovedlo, řádek v Nebi svítí zeleně, ale když kliknu na prázdný obrázek tak mě to vrací do Řeky duší, kde se nic dalšího neotvírá a zůstává vše jak bylo. Ptal jsem se souseda ten mi napsal, že dárek pod plátky masa a ohnivý pes má a obrázky zůstaly / pes i maso/. Tak ahoj
     
  18. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    pěkné odpoledne,
    už mám několikátý den aktivovaný pantoflíček a ještě mi nevypadl ani jeden kus zahradnického rýče a přitom má podle FAQ padat ze všech alpských plodin. funguje to? děkuji, Zuzka
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    beruška-86 - zahradnický rýč padá, ale velmi málo. Je třeba mít trpělivost.

    Přeji hezký den
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vasicci - a máš opravdu otevřené všechny dárky? Pokud ano bude lepší když kontaktuješ herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.