Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Krásný den přeji
    k.vitek - toto budou schopni zjistit na podpoře. Prosím kontaktuj podporu.
    rosnička007 - podle toho co popisuješ (problém na dvou různých zařízeních) bude se pravděpodobně jednat o problém s Tvým připojením do internetu. Prosím prověř (nech prověřit), že připojení do internetu je stabilní. PC máš připojeno kabelem nebo je taky přes wifi ?
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdaravím
    Při přechodu na jinou plochu se vždy oběví vykřičník![​IMG]
    Tak se chci zeptat,jestli je hlášenej nějakej problém.
    Dárky mám vyzvednutý a všechny akce a nabídky prohlídnutý.
    Díky.
     
    sovicka64 a polacka tohle ocenili.
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11,
    chyba je hlášená a měla by být opraveno příští týden.
     
  4. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    zdravim,chcem sa spytat je zasae neaky vypadok,lebo nejde mi spustit hru farmerama
     
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    V poslední době se občas nemohu přihlásit na forum. Když se chci přihlásit ze hry (přes ikonu a také pod rámečkem klikem na forum), zobrazí se toto.

    [​IMG] a bílá stránka.

    Když se náhodou přihlásím a chci vložit obrázek, kliknu na ikonu obrázek a toto -

    [​IMG]

    Není to pokaždé ale dost často. Používám Win 10, a dělá to ve Firefoxu i v Chromu. Je třeba nějaké nastavení prohlížečů abych se dostal na forum? Připomínám že mám vše vyčištěné a vše ostatní mě funguje normálně.Aktualizace taky OK.
    Omlouvám se že to píši sem ale byl jsem rád,že jsem se aspoň někam dostal.
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    satelit
    Teď jsem zkusil se přihlásit do fóra z Unity klienta (do chrome) - bez problémů se zobrazením, rovněž v Edge to funguje normálně (právě z něj píšu).
    Vypadá to na nějaký zoom (nicméně když jsem zkusil zoomovat u sebe, týkalo se zvětšení nejen psaného příspěvku, ale i příspěvků pod oknem pro editaci).
    Předám (odkazem) tvůj problém zkušenějším, mezitím můžeš zkusit restart počítače.

    Po konzultaci ještě jedna otázka: Nestává se ti to, když se pokoušíš dostat se na fórum z Alp?
     
    satelit tohle ocenil(a).
  7. mirekvtipil

    mirekvtipil Zelenáč fóra

    Chci se zeptat, kde bych našel arboretum, když jsem splnil všechny úkoly na získání arboreta. Děkuji.
     
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj, mirekvtipil
    arboretum pořídíš za 415 * na stromě moudrousti anebo 199 frorenů v obchodě - více info najdeš zde
     
  9. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Připojení mám velmi dobré,jede na plno a platím si velkou rychlost.PC je připojeno kabelem,mobil wifi.Doma další uživatel problém nemá.Já na jiných stránkách taky ne.
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ne,je to všeobecně, nicméně na jiném počítači mě přihlášení na forum funguje normálně. Taky teď píši z jiného počítače.
    Zřejmě to bude v technice, ale je divné, že nefunguje jen to forum, vše ostatní šlape jak hodinky. Proto jsem myslel, jestli není nějaké nastavení prohlížeče, které se mohlo po nějaké aktualizaci změnit. Díky za čas a snad se to časem zlepší. ;)
     
  11. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    dobrý den nemohu hrát Minihru když na to kliknu nejde hraji v klientovi chtěla jsem psát na podporu ale tomě zase nepustí přes ty auta asi hádám špatně jestli můžete poraďte mě Vy prosím děkuji
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173 - máš vstupenku pro minihru?
    Pokud píšeš na podporu a "nepustí tě to přes ty auta" zkus (až budeš na těch autech) zmenšit zobrazení. Zmenšíš zmáčknutím tlačítka ctrl a zatočením kolečka na myši, nebo zmáčknutím tlačítka ctrl a tlačítko mínus. Pak by se mělo objevit tlačítko Pokračovat

    Přeji hezký den
     
  13. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    tak vstupenku mám ale když kleknu na budovu naskočí mě tam rovnou knihovna a nejde nic ta Panďákova komiksárna tam vůbec nenaskočí
     
  14. smoula44

    smoula44 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit. Farmářka_X
    dobry den kde lze zakoupit krmivo gekonu děkuji šmoula

    spletla jsem se myslela jsem wendigy děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/23
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173 - a máš dohranou předešlou minihru. Pokud máš v knihovně červené knížky hra není ukončená. V knihovně musí být jen modré a zelené knížky
    upload_2023-10-27_17-28-37.png
    -------------------------------
    smoula44 - krmivo pro wendigy lze vyrobit ve mlýně na farmě. Krmiva pro zvířata z bubu koupit nelze

    Přeji hezký den
     
  16. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Prosím jak lze zrušit klienta
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - klienta lze odinstalovat. Návod jak na to najdeš >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
  18. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    Splnil jsem třetí úkol a měl jsem dostat bednu s děsivým podivuhodným stromem ale nikde ho nemůžu najít ? Pomůže mě někdo ?
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469 - splněním 3. úkolu získáš dekoraci. Je si přečíst FAQ k akci >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
  20. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji našel, nevěděl jsem, že se dá umístit jinde na plochu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.