Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rosnička007 - zde je vlákno určené pro dotazy a ve tvém předchozím příspěvku žádný dotaz není.

    Přeji fajn hru
     
    rosnička007, Dob a Kytka2001 tohle ocenili.
  2. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, mě už to taky nebaví. Co týden to výpadky. Kdo mi vynahradí koupené pomocníky a parfémy, které mi propadli zrovna pří dnešní akci? A není to poprvé, už je toho fakt příliš. Nebo zase budou nějaké trapné kompenzace, i když ty už také dlouho nebyly!!! celou dobu nešlo nic napsat. Zase zablokovali okno na připomínky jak to máte ve zvyku. Už jste snad měli dost času na to, aby jste vymysleli jak těmto útokům zabránit.
     
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, babiadaniel25b
    jsme na stejné lodi. Moderátoři fóra nejsou také nadšení tím, že probíhají útoky. Bohužel DDoS útoky jsou často natolik silné, že prostě servery, které jsou dimenzovány na zátěž, která je vetší než běžný provoz, již nezvládnou provoz při DDoS útoku. Provést DDoS útok je velice levné, ale obrana proti němu je velice drahá a časově náročná.

    O tom zda bude či nebude poskytnuta nějaká kompenzace rozhoduje RT nikoliv moderátoři. Ještě jsem neslyšel, že by při útoku na banku banka poskytla nějaké kompenzace.

    V bodě 4 VOP se píše toto:
    "Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent). Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu společnosti Bigpoint (vyšší moc, zavinění třetích stran atd.) a období, ve kterých se provádějí běžné údržbářské práce. "

    je třeba si uvědomit, že těch 10% je 36,5 dne za rok, průměrně cca 3 dny v měsíci a průměrně 2 hodiny a 24 minut za den

    My moderátoři jsme na tom stejně jako běžní hráči. Bohužel v řadě případů jsme na tom hůř. Připravujeme pro Vás FAQ, odpovídáme na dotazy a hrajeme hru. I my jsme postiženy výpadky a útoky, ale zatínáme zuby a trpělivě čekáme a odpovídáme na dotazy a děláme vše pro hráče. Věř mi není to jednoduché a je potřeba hodně trpělivosti.

    Uvař si kávu, dej si čokoládu a bude líp. Jsou mnohem horší věci na světě než nefungující farma. Já vím naštve to, ale proč se z toho stresovat. Je to jen hra, nejde o život.

    Děkuji všem za trpělivost.
    Přeji krásný sobotní večer a ještě lepší neděli.
     
  4. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím Bedlivé_oko, můj příspěvek nebyl mířen na moderátory. Vím, že vy se staráte pouze o Fórum a technickou stránku má na starosti IT. Pouze mi nejde do hlavy proč se s tím tak dlouho ještě IT nevypořádal. Všechno jde, když se chce. A k té bance, když v bance ne svojí vinou, přijdu k újmě, tak to banka dá do pořádku. Jak jsem napsala, není to nic osobního, ale už je toho moc. Tobě taky hezký zbytek víkendu
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mám dotaz-co mám zasadit,aby mi padaly zahradnické nůžky?Díky za odpověď.Já už dělám 16 lvl,chtěla jsem jen vědět co dává nejvíc (které stromy).
     
    Naposledy upraveno: 12/9/23
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - zahradnické nůžky vypadávají při sklizni alpských stromů od 16 alpského lvl >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.