Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Už někdo koupil a má novou stáj? Nemohu najít vlákno.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - jak jsem již několikrát psala, veškeré informace které máme vám předáváme.
    ------------------------
    mituli - diskuze o tajemnu >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím koupil jsem si stonek řada na magickém stonku sezony 2
    nikde jsem nenašel kde mám koupit dekorace ?
    stonek 1 617 000bz a 1x bedna s farmářskými zásobami VII
    za 46 hodin

    Y_n_O děkuji. Sezony neplním tolik plodin nemám ani času.
    zbytečné vyhození florenu za řádek který nikdy nebude komplet :(
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
    Richards76, elbedna a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jestli se nepletu (a ráda se omluvím), dekorace asi nekoupíš. Je to podobně jako s řádky s dekoracemi denního přihlášení. Pokud jsi plnil sezony, tak potřebné dekorace máš. Pokud jsi neplnil a koupil řádek, příště čti, co potřebuješ, než nakoupíš.
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - přesně jak píše Y_n_O, dekorace jsi mohl získat pouze plněním minulých sezón. Zda bude možné někdy dekorace získat bohužel nevíme. A jestli tě to uklidní také sezonní řádek nemám komplet.

    Přeji hezký den
     
    elbedna, rastaman19 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmáři.v inventaři mám dekorku větší třesk,můžu poprosit na kterou základní dekorku ji postavit?A nebo v kterém foru si to mužu dohledat?
     
    Naposledy upraveno: 20/8/23
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, enrikea. Všechno najdeš v FAQ, dekorace (upgrade) je tady. Všechno ostatní je u ní k "doklikání" - kam jde umístit, odkud je získaná.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/23
    enrikea tohle ocenil(a).
  8. eifel31

    eifel31 Zelenáč fóra

    Ahojky farmáři, potřebuji poradit. Koupil jsem si zvěřinec za florény a nejde mi umístit na lesní mýtinu. Už mám na lesní mýtině 5 zvěřinců a bez problémů. Děkuji za radu.
     
  9. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    Ahoj eifel31-na polše může být jen 5,šestý musíš dát na jinou polchu.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Tak a opět se nejde přihlásit na farmu. Přes půl hodiny jsem na ní byla, pak se to seklo a teď mi to už několik minut ukazuje: Tento web není dostupný. Proč?
     
    k.vitek a kulička tohle ocenili.
  11. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ani mě to nejde jen jsem stačila na hlavní sklidit a zasít už ne
     
    kulička tohle ocenil(a).
  12. kulička

    kulička Rádoby autor

    Na maďarském fóru jsou také stížnosti, moderátor reagoval s tím, že chyba je nahlášena a na její odstranění se pracuje.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rosmas34, babicka38
    Vím, že vás to nemůže utěšit, nicméně i nám moderátorům to nejde...
    Odpověď na otázku proč má hodnotu 1000 bludišťáků (tipuji, že jde zase o nějaký ten útok na servery).
     
    evinana, Farmářka_X a bačkora85 tohle ocenili.
  14. stakulinka

    stakulinka Zelenáč fóra

    Nejde se přihlasit hlasí to page 503 a podpora taky není dostupná je tam page 502 takže na co tam sedíte když ser není možné ani přihlasit a ani nahlasit problém?????
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stakulinka - o chybě víme a ví to i RT a pracují na tom. Není potřeba aby to hlásil každý zvlášť a ještě ve špatném vlákně.

    Přeji hezký den
     
    bačkora85 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  16. comando09

    comando09 Perspektivní autor

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    Dnes to znova nejde je to možne aby každý deň niečo, buď tu hru vypnite a spravte to poriadne a napíšte kedy to pôjde alebo vráťte peniaze ľudom čo do toho investovali, čim ďalej tým horšie a horšie to tu je , Začnem plniť nejakú úlohu a nedokončím ju lebo ta hra nejde ,vrazím tam nejaké veci a nakoniec som to urobil zbytočne, lebo vám vypadne hra , keby ste to aspoň niekde oznámili , že nejde hra ale ste tak lenivý , že to ani neoznámite ste hrozní.
     
    drahulína a kulička tohle ocenili.
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jelikož je vidět, že napříč všemi vlákny si stěžovat umíte (i ve vláknech které jsou určená k jiným účelům), ale číst nebudete nebo nechcete, tak ještě jednou zde. Modíci taky platí účty a proto chodí také do práce - divné že? Proto nemohou ihned reagovat na každou vzniklou situaci a bohužel jsme jediným spojením mezi vámi hráči a samotným BP. Jestli vás to uklidní tak o nefunkčnosti farmy se ví a pracuje se na tom.

    Přeji hezký den
     
    .SilverAngel., dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  18. zaba87

    zaba87 Zelenáč fóra

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna. Farmářka_X
    dělejte s tím něco, furt se nedá přihlásit a když jo, tak nic nejde otevřít ani sklidit. Hrozné co se poslední dobou tady děje
     
    drahulína a kulička tohle ocenili.
  19. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Oficiální oznámení zní napadení hry.Tady píšete že modíci jsou v práci a nemohou reagovat.Nevěřím že to je napadení ale jen hloupá výmluva když nemáte lidi na opravu.Pokud nemáte SCHOPNÉ lidi na to aby to běželo tak se na to vykašlete.Dá se říct že už dva roky co nová akce tak porucha.Když si hráči ve vláknech stěžují že hra už není hrou tak by nebylo vůbec od věci se nad tím zamyslet a přiznat že mají pravdu.
     
  20. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Chtěla bych napsat, že si vážím práce modíků, nesouhlasím se všemi výpady neurotických hráčů, kteří ani možná nechápou situaci.
    Já na rozdíl od nich modíky potřebuju. Jsem těsně před důchodem a vzhledem k tomu jsem ráda za každou opověď, kterou dostanu na moje dotazy. Anglicky neumím a proto jsem vděčná i za rozpisy k akcím. ☺☺☺
    Proto prosím modíky, aby vydrželi a nevzdali to.
    DÍKY MODÍKŮM.
    Vím, že se nemá psát velkými písmeny ale toto si neodpustím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.