Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Drevulka
    Tady s těmito útoky nic moc neudělá ani ten nej profesionál, jde o jednoduchý a zajímavý útok kdy se v danou dobu připojí na adresu deseti i statisíce připojení, server to neunese a přetíží se. To je celý a velmi jednoduchý zázrak.
    To že hra nefunguje jak má a má spousty chyb už je bohužel věc jiná...
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ondra_k toto vlákno neslouží k diskuzi. Tvé příspěvky jsem přesunul do Debaty o všem možném.

    razari, Drevulka a -Stýví- V tuto chvíli nevíme, jestli bude nějaká kompenzace nebo jestli dojde ke zpětnému připsání dárků za přihlášení. Pokud ano, tak se to dozvíte v oficiálním oznámení.

    hnojaka DDoS útoky pokračují i nadále. Proto se může občas stát, že bude hra nedostupná.

    -andulka03- okno s potvrzením o využití osobních údajů je předáno k opravě.
     
    bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes se mi stává, že vlezu na farmu, stromy se jeví jako sklizené a přitom nejsou, nezbývá buď naslepo sklízet, nebo restartovat hru, pak se mi to načte správně, to asi bude také souviset s částečnou nefunkčností farmy. A to odklikáván při přihlašováníí je fakt už trapné
     
    Naposledy upraveno: 12/8/23
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    ahoj mám ten samý problém co evoku57
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, přidávám se k evoku57 a maribeja ... také se mi stromy, ale i zaseté rostlinky po chvíli jeví jako sklizené. Určitě to vše souvisí s tím vším, co se momentálně s farmičkou děje :(;). Hold musíme vydržet ;):). Hezký víkend všem :)
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    mě by spíš zajímalo,jak se někdo dostane na forum a psát,aniž by otevřel farmu.
     
    nija´bahe tohle ocenil(a).
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57, maribeja a bačkora58 zkuste prosím pročistit prohlížeče a dejte vědět, jestli to pomohlo.

    modro.ocko2 pro čtení se lze dostat na fórum přes tuto adresu: https://board-cs.farmerama.com Pokud chceš i psát, tak musíš být přihlášená do hry. Není nutné, aby se hra načetla, ale musí dojít k přihlášení. K němu většinou nedojde v případě, že se ti vůbec nezobrazí herní rámeček.
     
    maribeja a danielka0000 tohle ocenili.
  8. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    maribeja tohle ocenil(a).
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj Dob ... vše vyzkoušeno hnedle, jak jsem zjistila, že se to takto zobrazuje ;). Nepomáhá to.
    Ale pokud si dobře pamatuji, tak stejný problém jsem měla i po prvním útoku s DDoS útoky.
    Děkuji za ochotu pomoci :)
     
    maribeja a Dob tohle ocenili.
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Chtěla jsem plnit úkoly v Družstvu... ale motá se mi tam kytička. Mám to tak jenom já? Nebo je to nějaký problém?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj k.vitek

    Pokud se chceš podívat do družstva ihned po přihlášení nebo po návratu z alp tak je možné, že družstvo ještě není úplně načtené, je potřeba nějakou dobu počkat.
    Jinak u mě družstvo funguje zdá se normálně.
     
    maribeja a bačkora85 tohle ocenili.
  12. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    petz promiň, ale družstvo nefunguje normálně již několik měsíců. Alpy mě nezajímají, nehraji, do družstva po přihlášení se nedá dostat. Někdo by měl hru začít testovat, protože nechápu, že hráči si stěžují neustále na chyby a vy tvrdíte, že je vše OK. Není ani náhodou.
     
    jarege, kulička a maribeja tohle ocenili.
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Nu je večer ja mam čas farmařit a zase to blbne, sklidit nejde, stromy vypadaju že su sklizené a nesu maji plody,ještě chvilku a uzavíram tuto hru, nebavíme to neustale reset a nemluvě že pořád se musi klikat na sen sken,hruza.

    Tak ted me to vykoplo a už to nejde vubec jako včera.Krásnu hru a at se daří.
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Alpy vůbec nehraju. Tam jsem cosi pošuchrala do lvl 1 a od té doby tam kvůlivá zasekávání hry téměř nelezu.
    Do Družstva jsem se snažila přejít po sklizni na Lesní Mýtině...

    Ale teď už se to posunulo. Chtěla jsem jít sklízet na Hlavní a Divošce a už se 20 minut nemůžu přihlásit do Farmeramy vůbec... no, tak mi ten bonus 200 % do stodoly v diamantovém slotu zase profrčí :-/ ach jo, a to jsem myslela, že s tím potrubím pohnu.
    Ale protože jsem viděla alespoň ovečky, tak mě to pustilo na Fórum.
     
  15. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Ve hře nefunguje naprosto nic,pouze se točí žlutá kytka.Po restartu se farma načte na 88%a nic a nebo po opakovaném pokusu o přihlášení se objeví error.S takovou hrou běžte do háje.Mělo by to RT úplně zrušit a byl by klid.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    mám pocit,že včera nastal stejný problém ve stejný čas :-( nedá se přihlásit,takže mi opět propadnou kupony kombajnu a zvýšení produkce :-(
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Načítání družstva nesouvisí jen s Alpami. Po příchodu z Alp se načítá vše stejně jako po spuštění hry. A jelikož je v družstvu úkolů mnoho, tak jeho načtení ze začátku trvá. Nejedná se tedy o chybu, ale je to vlastnost.

    Stejně jako včera se i dnes objevily DDoS útoky. V tuto chvíli bohužel není jiná možnost než vyčkat.
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Načítání družstva nesouvisí jen s Alpami. Po příchodu z Alp se načítá vše stejně jako po spuštění hry. A jelikož je v družstvu úkolů mnoho, tak jeho načtení ze začátku trvá. Nejedná se tedy o chybu, ale je to vlastnost. Dob to myslíš vážně?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Nic proti, ale jestliže si provozovatelé hry neumí poradit, aby hra běžela jak má,
    měli by teda v tom případě vracet hráčům bonusy a ostatní.
    Já třeba dala na hlavní i divošku celkem 404 SH, a jde to vniveč.
    U mě aspoň SH nekupuju, protože ho získávám ze stromů a dekorek, ale je mnoho hráčů,
    kteří ho kupují, a tímhle přicházejí o real peníze
    Navíc na to, abychom získali plný řádek v nebi, musíme tu hru aspoň jednou otočit,
    protože získané mince za těch 10 úkolů na celý stonek nestačí, a pokud to takhle půjde dál,
    tak prostě lidi nestíhají tu akci dokončit
    Jsem docela klidný člověk, ale tohle už mě také začíná docela dobře vytáčet :(
    Hlavně nějaký "omluvný" bonusový kód s pár SK, SH, a dekorkou, nebo podobně,
    ty ztráty fakt nevynahradí :(
     
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj stále se mi nezobrazuje když je hotovo a nejde už ani zasít nebo zalít ani ručně ani kombajnem,a ještě opět zase nejde farma zase skoro ve stejný čas jako ,převčírem a včera ,já vím nedá se nic dělat ,ale člověka to dovede naštvat ,protože utíkají bonusy a podobně,první co dělám když jsou chyby tak čistím PC než napíši na forum,dnes jsem se sem nemohla ani dostat
     
    drahulína, kulička a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.