VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. lboza

    lboza Pisálek fóra

    dá se něco udělat aby se mě už neobjevoval souhlas při načítání nebo vypínání farmeramy - vyzkoušel jsem souhlas i nesouhlas a stejně to tam naskočí znovu
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lboza

    Nic se pro to nedá udělat, problém byl předán, čekáme na opravu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. lboza

    lboza Pisálek fóra

    dík za to, že se to řeší - na počítači to přežiji, ale na mobilu než zadám heslo je tam souhlas a když ho odsouhlasím musím zadat heslo od začátku a než ho znovu napíši je tam zase souhlas - a tak stále dokola, do vyřešení nemám šanci dokončit nějakou akci
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lboza

    Kdybych měl vypisovat heslo tak bych se na to vybodnul. Stačí mít program, který vyplní přihlašovací údaje automaticky. a nebo by to měl prohlížeč nabízet automaticky.
     
    Pitrýsek47, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    lboza
    Stáhni si na Google-Play nebo na pro App Store program Vivaldi browser tam je chyba hry tak jako na PC či jinde.
    A to znamená že se chyba objeví jen 2x a pak můžeš normálně hrát hru, tedy v rámci možností prohlížeče.
    Heslo si umí také zapamatovat a tak není problém...
    Prima hru přeji...
    ;););)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/23
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf
    Vivaldi mám stáhnutej již velmi dlouho a jede mi v češtině. Co vím,tak problém byl s UPX,to je tak dementní prohlížeč,že i po přidání farmy v češtině do oblíbených,mi to neustále nabízí ve francouštině.
     
    -Jara05- a Jonsdorf tohle ocenili.
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    kaolín11

    Máš pravdu, spletl sem si práci s jiným prohlížečem který opravdu tu češtinu nemá a který je určen čistě pro anglicky mluvící oblast.
    Na němž ale farma běží bez větších problémů také.
    Mobil či tablet používám k hraní zřídka, neb mám možnost kdekoli použít nootebok či PC.
    Těch prohlížečů co neumí to či ono je přehršle, ale to by bylo na román...
    :):):)
     
    danielka0000, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  8. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Další zkažená akce .... co kdyby jste místo hrnutí jedné akce za druhou udělali něco pro stabilitu hry a ochranu před podobnými problémy.
    Opět nebyla žádná pořádná informace proč je opět nedostupnost a kdy bude opravena. a ráno na mně hned skáče několik akcí snažícíh se ze mně vytáhnout peníze... No to už fakt ale přeháníte pánové a dámy z RT. Nejřive se věnujte bezproblémovému fungování hry ... a to ostatní si nechte na později.

    Ahoj hnojaka, příčinou nedostupnosti hry je nejen DDoS útok, ale zejména jeho nezastavení, nepoučení se z předchozích útoků a nepřipravenost na takovéto situace. Současně je problémem, že informace, že k něčemu takovému dochází se k hráčům nedostanou. I přes tyto problémy se tlačí jedna a akce za druhou a problémy se neřeší a nepředchází se jim. Je to docela škoda a vrhá to velmi špantné světlo na hru a celý RT. Je však otázkou zda to někomu kromě hráčů vadí a zdá bude mít snahu tento problém aktivně řešit.

    Je dost blbé, že do fóra se nelze přihlásit bez přihlášení do hry, ale asi je to záměr, když se nikdo nepřihlásí tak se nemůže ptát proč hra nefunguje... a tím pádem vlastně vypadá, že to včechno v pořádku.

    Bohužel výpadky jsou stále častější a jsou velmi nepříjemné. Tento výpadek nebyl až tak dlouhý, ale je otázkou, zda za to může snaha RT nebo to prostě útočníka přestalo bavit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/8/23
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ondra_k, jak chceš zastavit DDoS útoky? Máš na to šablonu? Pošli, budou Ti vděční ajťáci po celém světě :)
     
    maribeja a bačkora85 tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja musím po každej jednej ploche stláčať F5,lebo mi rastliny a stromy ukazuje ako by neboli hotové.Už ma to fakt prestáva baviť.Čo sa zase pokazilo?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Stejný problém. Nepomohlo ani pročištění prohlížeče.
     
    maribeja a Michaelapolacka tohle ocenili.
  12. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Opět se nelze přihlásit do hry. Jenom se ptám, bude to každý večer? Již tři dny po sobě přicházím o bonusy.
     
    maribeja a Richards76 tohle ocenili.
  13. hythulin1980

    hythulin1980 Zelenáč fóra

    Opět se nelze přihlásit do hry :/
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Přidávám se... a to jsem potřebovala sklízet.

    Ale aspoň běhají ovečky, a tak jsem se mohla přihlásit na Fórum
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky vidím znatelný posun,do hry se sice nedostanu, ale na fórun se mně podařilo přihlásitxD
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sedlackabuzkova - ahoj, na toto ti nedokáže odpovědět nikdo, krom těch útočníků, co z jakéhokoliv důvodu páchají útoky na servery, přes které Farmerama jede. Bohužel se dá bránit takovýmto nájezdům opravdu jen těžko. O bonusy, zisky BZ, sklizně atd... přicházíme všichni hráči. Proč toto někdo dělá je otázkou - důvodů může být více. Poškozuje to samozřejmě nejen hráče, ale také jméno firmy, která hru provozuje. Možná i to je důvodem. A možná to jsou prachobyčejné prachy. A možná se jen nějaký **** (vytečkuju si to sama) jenom baví....Je to otravné, ale nenaděláme nic. Nezbývá než vyčkat, než se to zase uklidní....
     
  17. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    tak na to kašlu zas nic nenasatené
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ani teď ráno to není žádná hitparáda. Po urputném boji se mi podařilo poklidit farmu. Nejtěžší boje probíhají v alpách!xD
    Achjo:cry:

    Tak se mi zdá,že už to nejede.No nic poklizeno,tak snad večer už to půjde.:wuerg:
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne, šťastný to člověk, já poklidila jen alpy a ostatní nende a nende;), zasejc mi utečou řádky a dekorky, nejde dělat prostě nic
    A už to vypadlo úplně
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    V 5 ráno farma fungovala celkem dobře, ale už zase nejede. O Alpách se vyjadřovat nebudu, u plochy rostlin nefunguje vůbec nic :cry:. U "dojící" akce mám alespoň hotový stonek a pár drobností z obchodu, ale chtěla jsem pokračovat dále a vyzobat ještě něco. Místo toho se asi uklidím do kuchyně, včera jsme dostali velký koš švestek tak mám v plánu koláč a pár skleniček povidel.
    Hezkou neděli a pevné nervy