Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 06/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 1/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    V samostatném klientu nejdou zakoupit v Rama obchodě speciální položky.Trvá tohle už týden.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 a co zkusit prohlížeč? Klienta zkus odinstalovat a znovu nainstalovat podle návodu ZDE .

    Přeji hezký den
     
  3. be-la

    be-la Pisálek fóra

    Farmářko_X a modro.ocko22 v tomhle případě to možná nepomůže.. sama jsem tohle řešila cca před týdnem s podporou s tím, že mi nejde v prohlížeči, žádném, koupit konkrétně pogo show + a podpora mi odpověděla, že se bohužel vyskytla ve hře chyba a já jsem ji již zakoupila kdysi dávno.. tak je možné, že to je ten stejný případ.. co jsem koupila tak dvě z nových beden tak ty šli v pohodě..
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    be-la - to máš pravdu o tomto problému vím. Jen jaksi nevlastním křišťálovou kouli a netuším co modro.ocko22 myslí jako speciální položku. Těch položek je tam více a ty zakoupit jdou. Příště prosím více dotazy specifikovat.

    Přeji hezký den
     
    lacrima a Skali tohle ocenili.
  5. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    sklidím jedno pole a to druhé už opět nejde.že by opět hekři.?!Vždyť to není možné toto!!!máme nakoupené kombajny a jsou nám k prdu,ano zbůhdarma vyfičí!A to samé je s bonusy +2.Hlavně že nabízí kupte si.Skoro už to vypadá jako záměr ,ano-kupte si nové!
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sejda621 teď jsem úplně v poklidu sklidila hlavní louku, divokou louku i mýtinu. Hraji v klientovi. Jestli Ty nemáš nějaký nepořádek v prohlížeči, případně v PC. Nejsem odborník, ale protože jsem vyzkoušela další sklizně na Baha i v prohlížečích (GCH, Edge) a nic zvláštního se nedělo, buď jsi na serveru, který má problém nebo je ten problém tam, kde jsem napsala prvně... v Technické sekci FAQ jsou návody skoro i na pletené ponožky, tak tam třeba najdeš řešení.
     
    Naposledy upraveno: 25/6/24
    Kytka2001, bačkora85 a elbedna tohle ocenili.
  7. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    I já jsem přihlášen v klientovi,zhruba 2 měsíce byl klid a najednou včera večer velké problémy,dnes nanovo a nejsem sám.A pořád máme být v klidu a pořádje závada na našen PC,ten je rok starý,že bych si měl tedy koupit nový a být dále v klidu?Ta trpělivost dochází a kapky jen přibývají.A IT ? Vše je nahlášené,pracují na tom.Pořád stejné a ... a pak je závada u nás.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sejda621

    Rok starý počítač ?, to potom nevidím důvod hrát v klientovi.
    Problémy můžou být také v internetu, kvůli vysokému vytížení díky ME ve fotbale.
     
    .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  9. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    jj na fotbal nekoukáme,takže další závada jen u nás.Už to dál nehodlám řešit!Kdo si stěžuje bývá spravedlivě potrestán.A nic se nevyřeší.Přeji Vám všem pěknou hru.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621

    Já neříkám nic o tom, že se na fotbal díváš nebo nedíváš, ale že díky ME je internet ve světě více vytížen než obvykle.
     
    evainfo, bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  11. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Valíš do mě stále jen můj problém,IT je v pohodě ,ale poslouchej ,fotbal není od včera
     
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pro sejda621
    Ono může jít skutečně o propustnost internetu.
    .
    My máme v rodině následující konfiguraci:
    3x stolní PC připojený přes LAN (na jednom běží Farmerama a práce, na dvou mají cosi kluci, nevím co a nevím kdy)
    1x notebook (partnerka, připojeno přes wifi, Farmerama)
    2x O2 TV (zpravidla běží obě instance, ale zrovna v době problémů byla O2 TV vypnuta na obou)
    4x mobil připojený přes wifi (v době posledních problémů jen 3 mobily, neb synek byl na výletě v Německu)
    A navíc jsem schopen se přes firemní VPN připojit na výkonnější PC jako na vzdálenou plochu...

    .
    Nejrychlejší odezvu mám na tom PC ve firmě (sice přes VPN, ale tamní PC je připojený na opravdu rychlý internet).
    Druhý (co se týče rychlosti) je stolní PC připojený přes LAN.
    A až pak následuje ten notebook (připojený přes wifi)
    .
    Přitom ten stolní PC je pravdy výkonnější nežli ten notebook, ale nijak výrazně. Čili může jít i o to, že to wifi využívají další instance, a že LAN je "upřednostňován" (když jsem zkoušel připojit ještě pracovní notebook přes wifi a přes LAN, odezva byla lepší přes LAN).

    Faktorů, které mohou ovlivnit odezvu, je více, takhle od zeleného stolu v podstatě hádáme z křišťálové koule. Nicméně začátkem týdne skutečně byly jakési problémy (zajímavé bylo, že na těch stolních PC to bylo jen s malými problémy při načítání přihlašovací stránky Farmeramy, po přihlášení bez problémů, zatímco na tom notebooku Farmerama nešla spustit).

    Námět na řešení: Zkus připojit svůj notebook přes LAN, máš-li tu možnost. Mohlo by se to zlepšit...
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  13. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Tak tedy můj příběh-jsem invalidní důchodce ,starý stolní PC už je pryč,děti se mi složily na notebook-hp.a já si k tomu dokupuji,kombajny-pomocníky.Nový stolní PC kupovat nehodlám.Nemohu a ani nechci.Vidím pro mne schůdnější a klidnější variantu-po těch letech(2011) přestat hrát .Hra mě bavila i v životních krizích,na netu jsem si dohledával info o rostlinách,stromech,zvířatech,které jsem díky farmeramě objevil,ale tohle už prostě nedávám. Přeji Vám pěknou hru.
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ale i tak - zkusil jsi připojit ten notebook přes LAN? Nejde o to, mít stolní PC, ale mít k dispozici co nejpropustnější internet...
     
    evainfo, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  15. jankami

    jankami Pisálek fóra

    ahoj nemohu se přihlásit na farmu zkouším už 1 hodinu a stálé nic jen točící se kytička
    než jsem to na datlovala tak se to rozjelo xDxDxDxD
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  16. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím prosím poraďte mi u vlčí kuchyně mám hotov první a u ostatních mi pluska jsou stále šedá i když mám rostliny dostatek co s tím děkuji farmaEviky
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmaEviky - akce se plní postupně nejprve první úkol z kuchyně (rostlinky) pak první úkol ze zpráv (reflektory) a tak dále. Pak si dáš druhý kolo ......

    Přeji hezký den
     
    .SilverAngel., bačkora85 a Prepperka tohle ocenili.
  18. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Farnářko přišla jsem na to ale děkuji ti moc za radu farmaEviky
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmaEviky - jsem ráda, že jsi na to přišla. Ať se daří

    Přeji hezký den
     
  20. olééé50

    olééé50 Zelenáč fóra

    ahoj-splnila jsem dodávku 700 květů ale svítí mi hvězda u reflektorů a dál se nemohu pohnout.čekala jsem,že se to třeba uklidní,ale čas běží
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.