Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 06/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 1/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    Mám problém nemůžu dodávat měšce,protože mi nevyskočí truhla s pokladem co mám dělat začátek byl v pohodě .
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Máš je zapnuté ?
    Zde:[​IMG] ;)
     
  3. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Mám problém. Akci puzle jsem dokončila dokonce asi 2 dny před koncem akce a stonek nemám. Dekorky do stonku mám, ale nemám je kam umístit.
     
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Lenka123 - a koupila jsi ten stonek za 30 jantarů uprostřed mapy? Já na něj skoro zapomněla, kupovala jsem ho až na poslední chvíli, proto se ptám jestli se to nemohlo stát i tobě.
     
    Vanda tohle ocenil(a).
  5. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123, ak si riadok nenašla ani pomocou lupy, je pravdepodobné, že si ho nevyzdvihla na Prastarej ceste, ako píše vyššie Prepperka, či je tomu tak môže preveriť len herná podpora.

    [​IMG]
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď. Tak to jsem vůbec nevěděla, že se má koupit. Nemohla jsem se dostat na fórum ani na podporu, abych se zeptala, proč nejdou dekorky do stonku. Měla jsem nějaký problém s účtem a nechtělo mě to nikam pustit. Takže jsem přišla o stonek, to je dobré. Člověk se honí, plýtvá SH a bonusy a nakonec nic. Nějak mě hra už přestává bavit.
     
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenko123
    Nicméně na fórum se lze dostat i bez přihlášení k Farmeramě (jen člověk nemůže psát příspěvky). Takže přečíst si FAQ k akci, kde bylo vše náležitě popsáno, jsi nepochybně mohla.
    Na fórum i bez přihlášení se lze dostat pomocí adresy https://board-cs.farmerama.com/.
    Koneckonců pokud má někdo postih formou pozastavené možnosti přispívání do diskuzí na fóru, i tak má stále možnost si na fóru vše číst...
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  8. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    Prosím mám tu upgraide chvilka pro tanec, komorní závěs, největší nákupní úlovek, sezonní ocenění a továrna na balonky. Ty nejdou usadit bez základní jednotky. Bohužel neznám název těchto základních jednotek a tak upgraide nemůžu usadit. Je možné se někde dozvědět jejich název ? Děkuji
     
  9. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    mockrát děkuji
     
    Vanda tohle ocenil(a).
  11. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    chci se prosím zeptat jestli bude něco v družstvu na vyšlechtěné tygry děkuji za odpověd
     
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima tohle ocenil(a).
  13. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    PROSÍM co to je. Brouk goliáš. Melu na to krmení. díky
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cipísku53
    Jde zřejmě o zvíře z nového Podivuhodného výběhu, což evidentně ještě nebylo oficiálně oznámeno.
    Ale dočkej času jako vegetarián čočky...;) Můžeš se podívat třeba sem do FarmOracula...
     
    Madulka_cz, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    nemohu se do hry dostat přes samostatného klienta,hra se načítá a pak spadne,nebo se načítá prázdná obrazovka.Přes webový prohlížeč u mě hra hrát nejde.
     
  16. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    Já také potřebuji poradit. V akci POKLADY MINULOSTI jsem jako první plnila děsivku.
    Ve stodole jsem si vypsala kolik mám zvířat, výroben a stromů Čeho jsem měla míň ,šlo na plochu.
    Co zůstalo v liště, stavy se mě zmenšili a to o hodně. hrůzné rajče o 271 míň, slizká příšera o 84 míň, světluška o 120 míň.
    hůlky kočičí víly o 690 míň ,sliz o 591 míň.
    jehněda soumraku o 3201 míň ,medůzové ovoce o 3044 míň.
    Tyto produkty jsem nikam nedodávala ,ale chystám se plnit úkoly v družstvu.
    Psala jsem 2 x na podporu ,ale ani se mě neozvali .Mohl by mě někdo poradit , co s tím mám dělat
    Děkuji Jaroušek 49
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Koupila jsem před chvílí jednu z retro řad na magický stonek „Narozeninová zábava“ za 200 FL, ale v nebi není, není tam ani po odhlášení a přihlášení. Tak jsem koupila i tu druhou, v domnění, že asi musí být zakoupeny obě, aby se mi v nebi zobrazily...prdlačka, nemám v nebi ani ten druhý retro řádek a FL jsou fuč.
    Poraďte prosím.
    Eva
     
    Naposledy upraveno: 20/6/24
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    nějaké drobné problémy byly, hra už by měla fungovat normálně.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Jaroušek49

    To vypadá že jsi to už někde dodávala, ani si to teď neuvědomuješ. Jedině podpora ti dokáže říci co jsi kde dodávala.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj pajaable

    A co kouknout do kolonky neúplné řady a zkusit vyhledat podle názvu ?
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    pezt
    Tam jsem právě byla, nelze do nich nic vložit, jsou šedivé a nefunkční.
    Teď se mi podařilo do nich nacpat dekorky. Sice mě to dvakrát vyhodilo zpět na "všechny", ale nakonec se mi to povedlo. Jdu je hledat ve "všech"....to bude zase prácička.
    Ju...a děkuji za rychlou odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/24
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable

    Když použiji vyhledávač, tak je to hned, v tom nevidím žádný problém.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.