Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem barca279, 22/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahojte -popelka1-,zdenass a dasa1143

    1. body na bahame sa pripisujú aj naďalej. Zatiaľ máme len 600 levelov, ak niekedy v budúcnosti dôjde k rozšíreniu, automatiky postúpiš do vyšších levelov.

    2. Pásku na oči dáva Výrobna pásek na oči, Černý pásek pre zmenu Krejčovna černých pásků.

    3. bohužial zelené lístky sa pripisujú iba do počtu 99ks, ostatné sa stratia ... :cry:



    Prajem Vám všetkým peknú hru ...
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  2. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    pro zdenas doplňuji, že výrobna pásek na oči je produkt lenochoda a krejčovna černých pásků je produkt pásovce.
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  3. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    dekuji za odpoved.....lenochoda i pasovce mam.....ale kde sehnat na ne vyrobny
     
  4. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Výrobna pásek na oči ... dílna

    upload_2022-4-24_12-36-7.png

    Krejčovna černých pásků ... stájbola (a dala sa získať v minulých akciách)

    upload_2022-4-24_12-37-38.png
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Dobrý den chci se zeptat na stonek z této akce co probíhá momentálně. Když mi vyprší čas zkrácení o 10 % výroby krmiva a nasadím tam 3 výroby ve funkčnosti stonku třeba po 1000 krmivech bude mi ten bonus platit i po vypršení toho stonku? nebo se vrátí původního nezkráceného času. Díky za odpověď
     
  6. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj rastaman19,
    bonus na skrátenie času mletia krmiva platí len na dobu, ktorá je uvedená v riadku, tzn. 8 hodín.
    Nezáleží na tom, či sa krmivo práve melie alebo čaká vo fronte.
    Po vypršaní bonusu, sa čas vráti na pôvodnú hodnotu aj u práve mletého aj u čakajúceho vo fronte.

    Prajem peknú hru ...
     
    moncicak7070 a rastaman19 tohle ocenili.
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj Pezt
    mohl bys mi prosím dát odkaz na tu vychytávku na KŠ?Omylem jsem smazala.Děkuji.Nevěděla jsem kam tu prosbu napsat,když tak ji smažte
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  9. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Scorpius děkuji za info, uvidím až nastane ten čas na zvýšení levelu o kolik pak postoupim,protože farmu hraju pomalu ale stále.Ahoj.
     
  10. momisek

    momisek Pisálek fóra

    zdravím.nikde se nemůžu dopídit, jak se přidává nový čistý list do alba.nemám kam dávat nálepky.děkuji za radu
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj momisek, stránky ve Sběratelském albu nelze přidávat. Je třeba si vystačit s počtem který máme.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. libi70

    libi70 Zelenáč fóra

    stále dostávám zlaté banány a k čemu, když jsem už všechno vyměnila za banány a co s těmi stávajícími?
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libi70, pokud máš již vše ve Starověkém opičím chrámu otevřené, tak vyčkat než bude možné za Zlaté banány aktivovat další věci. Poslední rozšíření Starověkého opičího chrámu proběhlo nedávno - Nadúroda na BAHAMARAMĚ (13.4.2022).
    Také se mi Zlaté banány hromadí. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahoj,měla bych dotaz.Koukala jsem,že je dnes Šťastný a veselý den slev.Jak to prosím funguje?Já na to dřív ještě nenarazila,tak nevím,jak se to aktivuje nebo co se musí udělat? Díky předem

    Jo tak .:D Děkuji moc
     
    Naposledy upraveno: 26/4/22
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bludička49, jediné co je nutné udělat je se přihlásit do hry po začátku akce. Pokud by jsi byla přihlášená již před začátkem, je třeba se odhlásit a znovu přihlásit do hry, kvůli načtení akce. Spuštěnou akci uvidíš v levé liště v akční časomíře.

    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj-Chcela by som vediet ci bude farmarsky expres v maji.dakujem
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sophiastanka, je třeba sledovat akční vlákno, tam se o akcích dozvíš s předstihem. Také bývá pravidlem, že na konci měsíce vychází kalendář ve kterém je nastíněno jaké akce nás můžou asi čekat.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,prosím vás je někde návod jak použít Auto Key Presser,,stáhnul jsem si to ale nevím co stím a jak se to používá děkuji,,jsem jen zvědav jak to funguje.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt velice moc děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.