Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/06/07/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - hraješ v klientovi nebo v prohlížeči? Popřípadě v jakém prohlížeči?

    Konkrétně mě se stalo, že jsem používala jistý prohlížeč a ten přestal být podporovaný a některé "funkce" prostě nefungovali tak jak měli

    Přeji fajn hru
     
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Aha hraji v prohlížeči v Chrome,tak to může třeba být tím,jen mě mate,že jinak to kopírování funguje,příště na kody zkusím jiný a uvidím,děkuji,také přeji hezkou hru
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - není za co, určitě to stojí za zkoušku

    Přeji fajn hru
     
  4. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Ahoj, tak jsem psala na podporu proč mi nechodí e-maily s kódama a napsali mi, že
    ****
    tak toto neodhalím, umí mi s tím někdo pomoci?
    *****
    Asi budu muset pro hru založit nový e-mail?
    Je tu někdo kdo má e-mail na Seznamu a kódy mu chodí?
    Díky za součinnost.


    ***Odstraněna komunikace s podporou***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/7/23
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    družstvo, mám e-mailové adresy na seznamu.cz a normálně mi mejly chodí
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo- - změna e-mailu bude asi lepší volbou. Založíš nový e-mail (ne u seznamu) a požádáš podporu o změnu e-mailu. Napíšeš ze hry ticket a na podpoře tě již navedou co potřebují.

    Dále pro příště nezveřejňuj prosím komunikaci s podporou

    ------------------
    ahoj evoku57 - a na co se ptáš? To že nemáš se seznamem potíže je fajn, ale neznamená to, že jiný problém nemá. Sama jsem se seznamem řešila nějaké nepříjemnosti.

    Přeji fajn hru
     
  7. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Farmářka_X, děkuji. Můžeš mi prosím zveřejnit na jaká doména je dobrá pro zřízení e-mailové adresy?
     
    Naposledy upraveno: 15/7/23
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- myslím, že velmi rozšířená je od googlu .....@gmail.com

    Přeji fajn hru
     
  9. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    moc díky.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím,v dovolenkové sezoně mam up grade sezonní ocenení.je to ve 38 kole. už mám druhé to ocenení a vubec nevím na co to mam posadit na jaky zakladní předmět...díky za rady.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea - na začátku letošních sezón jsme získali Základní sezónní ocenění a v každé sezóně získáme Up který na tuto dekoraci přihazujeme a zvyšujeme její hodnotu. >>KLIK ZDE<< Takže nezbývá než pohledat kde máš Základní dekoraci nebo již nějakou vytuněnou modifikaci

    Přeji fajn hru
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  13. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    já si myslím že jsem to asi nestihla dodělat,tudíž mi základni dekorka chybí....
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea - Základní sezónní ocenění jsme dostali automaticky při prvním přihlášení do hry v období letošních sezón. Takže jí určitě máš, jen je někde schovaná na ploše. Zkus ještě pohledat a pokud se nezadaří zkus požádat herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji fajn hru
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  15. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, nejde mi odemknout pole v Protěžovém údolí. Potřebný levl i odznaky arboristy mám.
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25d - pokud máš potřebný level a odznaky je potřeba najít to správné místečko na které klikneš. Jelikož nevím které pole chceš otevřít je těžké radit, které to místečko je správné. Jen tipnu a zkusím poradit trs trávy u ležící sovičky.

    Přeji fajn hru
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    bačkora85 tohle ocenil(a).
  18. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    Ahoj,
    před akcí jsem si uklidil všechny stáje a dílny, abych měl volná políčka na pěstování akčních rostlin (činky). Teď, když akce skončila jsem si dával vše zpět podle původní fotky a zjistil jsem, že se mi ztratila "výrobna prachového peří" - oranžový upgrade. V inventáři to nemám a nemám to ani na hracích plochách. Díval jsem se všude (dokonce i pod stůl, jestli mi to nevypadlo z pc) a nic. :(Provedl jsem i restart hry. Jak to dostanu zpět/co s tym mam robit?
    ro_ca
     
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ahoj, co se zase děje? Nejde mi otevřít dnešní letní dárek. Poslední dobou s velkými obtížemi se dostávám na fórum. A někdy se vůbec nedostanu, takže nevím co se pěstuje kde a kdy.
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ro_ca - můžeš zkusit ještě jednou projít plochy, skladiště? Chlívek se neztrácí jen tak. Pokud nenajdeš zkus kontaktovat herní podporu a třeba ti pomohou. Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.