Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Tak jsem se včera dostal na level 19. Obchodníci po mně od té doby neustále chtějí bukvice měděného dubu. Dnes okolo poledne mi poprvé vypadl jeden sběrač a já vysadil první strom. Můžete mi někdo poradit co mohu udělat, abych to vypadávání sběračů nějak zrychlil?
    Nebo mám prostě jenom smůlu?
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon, vypadávání předmětů je čistě o náhodě. Myslím že vyšší šance je sázet stromy s dlouhou dobou růstu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Ahoj Dave Lister,
    já to chápu. Jenom jsem si potřeboval pobrečet...
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak to potom taky chápu ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    tjuklova86, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Můžete mi prosím někdo poradit, jak získat kleště?
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dáda324 a čo tak čítať? Nad Tebou to už riešili 2-3x? Alebo existuje FAQ. o_O
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dáda324, v tomto případě trpělivost nůžky přináší. Je to čistě o náhodě. Nejlépe sázet stromy s dlouhou dobou růstu.

    Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, stačí hráče oslovit. Příspěvek jsem upravil.
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Konečně jsem vystála frontu na lanovku. Jen pochybnosti, zda nastoupit nebo ne, stále přetrvávají...
    [​IMG]
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Mě se na vypadávání nůžek osvědčili buky americké ale min. 2x urychlované. Aspoň mám pocit, že když použiji výhonkovače padá z nich více nůžek než když je nechám v klidu na 8 hodin. Ale je to bez záruky, třeba se mi to jen zdáxD.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ciri13
    Už jen kvůli dekoraci na stromy ,bych do toho šel!
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj kaolín11,o jaké dekorace se jedná, taky ještě nemám lanovku otevřenou a jaké výhody ta lanovka má co dáva navíc,,děkuji
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 20/4/23
  13. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Dobrý den, jsem bezradná. Nikde nemohu najít Ledového jelena. Jsem už level 11. Také nevím, kde vzít Korejskou meruňku. Mám otevřený plán, splněny už další 3 kolečka a meruňka nikde. Pomooc. díky.
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslince dekoraci Ledový jelen najdeš v inventáři mezi dekoracemi pokud jsi tuto dekoraci nedala někam na plochu nebo do řádku.
    Meruňku korejskou najdeš v protěžovém údolí po rozkliknutí meruněk
    upload_2023-4-21_14-53-1.png

    a samozřejmě po aktivaci na cestě moudrosti

    upload_2023-4-21_14-54-24.png

    Přeji fajn hru
     
  15. barca279

    barca279 Vážený autor

    caute ako to je ked uz mam level 20,body za recyklaciu a od obchodnikov sa mi budu dalej pripocitavat ako je to na baharame ze sa to potom docita pri aktivacii novych levelov alebo sa dalej nepocita nic a zbytocne davam do recyklacie?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 po dosažení levelu 20 se ABZ již nepřičítají. Jedinou možností, jak si udělat náskok pro budoucí rozšíření je sbírání sladkých výměn.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že nejen sladkosti je dobré sbírat!:)
    [​IMG] 8)
    Velkých kmenů do 400 kousků chybí ještě požehnaně.Zato spotřební zboží přibejvá jedna radost.:)
    Jen dumám,jak to skoulet s odznaky?!? Nasysleno 1/6/14.
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak už jsem taky na stopce. Sbírat potřebné věci budu dál a taky mi ještě zbývá doplnit odznaky.
     
  19. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Prosím o radu co mám dělat, když sova na otevření dalších polí I-3 předtím hlásila, že musím mít level 16, který jsem právě dosáhl, teď mi hlásí, že mám vše potřebné k otevření dalších polí, ale pole se neotevřou. Chce po mně 3 jednohvězdičkové odznaky, které mám na skladě. Děkuji
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj strejda.jirka

    Klikni tady na ten trs a půjde ti to odemknout

    odemčení 16 level.png
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.