Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem mamufa, 3/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57, však v pohodě. Hlavně, že jsou vyzvednuté ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  2. Hanasla

    Hanasla Pisálek fóra

    Dobrý den, nevím zda to sem patří. Jinak se omlouvám předem. Mohl by mi někdo vysvětlit proč každá akce začíná ve 14.00 h a konec akce vždy také? Pro mne jako pracující člověk málo kterou akci dokončím. Buď chybí padátka a nebo někdy dopěstovat akční plodinu. Takových lidí je asi víc. Každou akci musím končit den předem a tímto věci chybí. Hra je jen pro důchodce a možná i pro maminky, které jsou doma s dětmi, ale také toho času moc nemají. Já používat v práci počítač ani nemohu, nemám na nějakou hru čas. Na kupování všemožných košů se mi tím pádem nevyplatí, když akci nedokončím, Nevím co je to tam za chytraky, kteří to takhle nastaví. Je vidět, že nic jiného nedělají.
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Hanasla, začátky a konce akcí je dáno od RT - je to nastaveno i vzhledem k časovým pásmům jiných lokací. Jako pracující člověk ti mohu říct, že se akce dají stíhat i bez nákupu košů. Nekončím sice 2 den po začátku jako jiní rychlíci, ale den před koncem akce vždy. I teď ještě čekám na posledních 123 padátek abych akci Den v muzeu dokončila.
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  4. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    Prosím,
    dá se u vás zjistit jestli jsem získala dekoraci JARNÍ RENOVACE, nemůžu ji nikde najít, asi ji tedy nemám, ostatní jsem našla, veliký dík za pátrání.
     
  5. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    ahoj hubas1,
    prehľadaj všetky lokácie a prípadne aj riadky v nebi.
    A ju nenájdeš potom ostáva poprosiť hernú podporu o pomoc.
    Link ako kontaktovať hernú podporu TU

    Prajem peknú hru ...
     
  6. jimmi08

    jimmi08 Pisálek fóra

    ahoj chtel bych se zeptat kdyz si me chteji pridat sousedi a pratele tak to me vubec nenajde ale hrace se stejnym jmenem ktery ma levl 4. dekuji za odpoved .
     
    Naposledy upraveno: 1/2/22
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj jimmi08 - zkus svůj problém napsat na herní podporu. Do budoucna by s tímto mohl být problém. Tam ti určitě pomůžou.

    Link ako kontaktovať hernú podporu TU
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Dobrý večer,mám problém ručně sklidit nebo odstranit dekorku v parku,je přímo pod ukazatelem lvl ,najede mi tam ukazatel co je to za dekorku, tím nelze sklidit,to samé je na měsíčním poli.Nechce se mi bourat celý park,kvůli odstranění jedné dekorky/stromu. Můžete poradit jak to vyřešit? Doufám,že jsem to popsala srozumitelně:p

    Jo díky,ale ten ukazatel je tam stále,u jiných věcí odjede stranou,ale už to neřeš,dekorku jsem vyměnila,pa;)
     
    Naposledy upraveno: 2/2/22
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zejdy66, je třeba v nastavení hry zapnout Zobrazit infobox na ukazateli myši a nezapomenout volbu Uložit. Pak už bude možné dekorku odstranit ;)

    upload_2022-2-2_20-18-35.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Dobré ráno
    Proč poslední čtyři dny nedává sezonní kalich a číše % BZ? Myslel jsem že pokud běží sezona tak fungují i kalich a číše.
    Upgradovány jsou,nevím jestli se % načítají ale rozhodně už nevyskakují na ploše jako dříve ,protože je to dekorka kterou ráno sklízím ručně ukáže se jen BZ.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/22
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdarsky79, a jseš si jistý, že nedávají % BZ? Pokud ano, tak jak je sklidíš, tak napiš na podporu a oni prověří zda ti navýšení BZ opravdu nebylo připsáno. Nezapomeň, že dekorace musí být upgradovány, aby dávaly % BZ navíc.
     
  12. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. Dotaz proč mi nejdou vložit dekorace do stonku PUNKOVÁ MISE, když dekorace vlastním a řádek mám aktivovaný? Děkuji za odpověď
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Janiine - do řádku je potřeba vložit složené dekorace - viz popis řádku zde
     
  14. *BeMi*

    *BeMi* Zelenáč fóra

    BZ dávají, ale dole na ploše přestalo vyskakovat upozornění kolik dávají procent a čeho se týkají, občas něco vyskočí, většinou však ne.
     
    zdarsky79 tohle ocenil(a).
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -ViBa- nebo *BeMi*, ani v dolní liště se ti neukazuje jaké bonusy jsi získal. Nebo v boční bonusové liště. Kontroluji vždy tam.
    upload_2022-2-4_17-55-34.png

    Na fóru je zakázáno používat více identit. Viz pravidla fóra. ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, už po několikáté se mi stalo, že jsem na KŠ vytočila 2 PL a připsal se mi pouze 1 PL.
    Dnes se mi konečně podařilo naskenovat obrazovky s chybou... Asi to mám napsat na podporu, viď?

    Edit:
    Děkuji Dave, už jsem jim napsala.

    Edit II:
    Objasněno - vyřešeno. Za rychlé pomoci podpory konkr. Michala byla zjištěna chyba mezi židlí a klávesnicí xDxDxD ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/22
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Apachie1, ano jedině podpora může prověřit co se ve skutečnosti připsalo.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Koupila jsem dnes dva balíčky do stonku Krakení kořist a další koupit nejdou....je to tak, že každý den jeden po dobu platnosti akce? Díky

    EDIT už se to vyřešilo, chtělo to trošku aktualizace....
     
    Naposledy upraveno: 5/2/22
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008, jsem ráda že je pořešeno.